POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.08.2018, 18:08:39] • Świnoujście

Sala konferencyjna doczeka się remontu

Sala konferencyjna doczeka się remontu

fot. Mat. prasowe

Przetarg na wykonanie jej remontu ma zostać ogłoszony w tym miesiącu.

Sala, w której odbywają się sesje Rady Miasta Świnoujście, swoim wystrojem przypomina lata 90. To ma się zmienić, bo już w tym miesiącu zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie jej remontu. Sala po remoncie ma zupełnie zmienić swoje oblicze. Zamiast stołu konferencyjnego pojawią się stanowiska przypominające układem salę sejmową, z mównicą projektorem, nowym oświetleniem i nagłośnieniem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-43 z 43

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 21:32:47] • [IP: 92.42.118.**]

To jak radny bedzie chcial zabrac glos to za kazdym razem wycieczka na mownice czy rozmowa do plecow...nie sprzyja dialogowi tak jak to ma miejsce w sejmie...

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 20:03:22] • [IP: 80.245.190.***]

fundament naszej cywilizacji to wiara Katolicka, filozofia Grecka i prawo Rzymskie

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 20:01:49] • [IP: 109.243.156.**]

19:04. .178.238.247.***] - nawet twoje rozgrzane sądy z czasów Komora, Tuska orzekły temu oszołomowi * ze Świnoujścia, że krzyż może tam wisieć, więc uspokój się, melise wypij. Gdy we Włoszech pewna Finka posyłająca dziecko do szkoły zaskarżyła krzyż w szkole, oburzeni tym Włosi na znak sprzeciwu wystawiali wielkie krzyże w swoich ogródkach, na frontach domów. Po odwołaniach sądy ostatecznie uznały, że krzyże moga wisieć w szkołach. Tak więc uderz lekko głowa o portret Lenina, weź wielki haust powietrza, wypij znienacka dla swojej głowy melisę i połóż sie dziś wcześniej spać, przytulony do portretu Władimira I. Lenina...i zaśniesz, śpiewając przez sen hymn komunistycznego, ateistycznego państwa, które kochasz w głębi serca:. .."Da zdrawstwujet sozdannyj wolej narodow,. Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz! Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,. Drużby narodow nadiożnyj opłot!"

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:55:46] • [IP: 95.166.56.***]

A dlaczego wisi tam krzyż?

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:54:31] • [IP: 178.235.183.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:54:08] • [IP: 109.243.156.**]

18:50 - A kim ty jesteś, żeby gremialnie osądzac wszystkich tam obradujących? Jakimś supersędzią? Sam zajrzyj w lustro i zapytaj samego siebie, jak żyjesz, a nie wchodzisz z butami w sumienie innych. Zresztą, już samo bycie czerwonym jest grzechem, więc masz czego żałować jeszcze przed śmiercią, bo potem bedzie za późno. System komunistyczny to wielkie zło, to system równy nazizmowi, więc zajmij sie sobą, a sąd nad innymi pozostaw innym.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:52:38] • [IP: 62.69.229.**]

Żeby tylko mównica nie przypominała tej z" Akademii policyjnej". A gdzie jest tablica z wynikami głosowań? Dlaczego nie ma systemu głosowania? Dlaczego wszystkie rzędy są na jednakowym poziomie? Przecież w tej sali można zrobić tak, że im bardziej do tyłu, tym wyżej. Proszę sobie popatrzeć na salę w Szczecinie. A jak ma wyglądać część dla widowni? Obserwatorzy mają stać?

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:37:16] • [IP: 37.48.80.***]

Zgodnie z doktryną, pis’owski orzeł powinien patrzeć na wschód. Byłoby dobrze też, aby ze wstydu odłożył koronę na bok, na niezbyt długo. Może te punkty zmieszczą się w planie remontu.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:31:26] • [IP: 94.254.234.**]

marnotrastwo pieniedzy publicznych... dalej wygada świeżo wystarczy odmalowac

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:17:18] • [IP: 178.73.220.**]

Mam nadzieję, że jednym z elementów remontu będzie usunięcie krzyża. Niech wróci tam gdzie jego miejsce – do obiektu modlitw.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 19:04:51] • [IP: 178.238.247.***]

Oszołomy to są ci co mylą urzędy z kościołem. A także oszołomiony jest rząd, który pada na kolanach przed Rydzykiem na urodzinkach jego radia a na pogrzeb najstarszego bohatera Powstania, premier i prezydent wysyłąją tylko list !

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:50:03] • [IP: 92.42.114.***]

Zaraz, zaraz sala z lat 90 była ok. A dziś sala ta przypomina mi czasy średniowiecza z KRZYŻEM górującym nad głowami radnych ! Czas najwyższy usunąć symbole religijne z urzędów i instytucji państwowych. To szczyt hipokryzji by udawać katolików a w głębi duszy być fałszywym, wyniosłym człowiekiem i publicznie, , religijność" okazywać. Pan Żmurkiewicz przez dziesięciolecia do Kościoła nie chodził, wręcz przeciwnie był ateistą / będąc w PZPR trzymał sie z dala od wiary i Kościoła /.Większość radnych też udaje katolików, kłóci się , popisuje się brakiem kompetencji a marzy jedynie o własnych stołkach. Ja byłem czerwonym i do dziś nim jestem bo poglądów się nie zmienia a nie lecieć tam gdzie kariera i pieniądze !A gdzie honor. ..

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:42:42] • [IP: 37.47.167.***]

ale remont pochłonie majątek mieszkańców i po co on potrzebny nie lepiej kupić oborę po PGR oni tam powinni obradować, trochę siana trochę obornika i po sprawie wyjdzie taniej

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:42:14] • [IP: 80.245.189.***]

I portret kaczynskiego dodadza...

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:34:11] • [IP: 80.245.189.***]

mównica jak ambona

• Poniedziałek [20.08.2018, 18:31:26] • [IP: 83.26.246.***]

Nie ma, jak symbol zakłamania w centralnym miejscu. Symbol mojej religii, który miałem w poważaniu, zmienił znaczenie, jednak nadal mnie to oburza. Obłudnicy! Profanacji ciąg dalszy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:20:21] • [IP: 77.253.142.***]

To nie jest sala Rady Miasta tylko salka kościelna, gdzie wikary będzie informował o swoich zachciankach do natychmiastowej realizacji.Panie Boże RATUJ!

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:15:50] • [IP: 109.243.156.**]

Oszołom ateistyczny, który przegrał sprawę krzyża na sali Rady Miasta, pieni się na ten widok. Marzy o remoncie przez wyburzenie i zakaz wszystkiego, co wisi na gwoździach w sali.

Oglądasz 26-43 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■