POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2018, 17:45:16] • Świnoujście

Gabriela i Małgosia z Nagrodami Prezydenta PRYMUS

Gabriela i Małgosia z Nagrodami Prezydenta PRYMUS

fot. BIK UM Świnoujście

Gabriela Kasprowicz i Małgorzata Majewska to kolejne dwie absolwentki świnoujskich szkół, które otrzymały nagrody prezydenta miasta za wysokie wyniki w nauce na koniec minionego roku szkolnego. Pani Gabriela skończyła szkołę ze średnią 5,07, a pani Małgorzata – 4,9. Obie są absolwentkami Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży (dawna szkoła medyczna).

Gabriela Kasprowicz uzyskała dyplom technika obsługi turystycznej, a Małgorzata Majewska – technika ortopedy.

- Dziś dołączacie do grona ponad 40 młodych ludzi, uczniów, którzy zostali nagrodzeni Prymusem za wyniki w minionym roku szkolnym – powiedział wręczając statuetki prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz. – Serdecznie Wam gratuluję i życzę wszystkiego, co najlepsze w dorosłym życiu. Niech wam się wiedzie.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-38 z 38

Gość • Niedziela [26.08.2018, 11:00:49] • [IP: 77.88.191.**]

Gratuluje Aga takiej zdolnej córki, super dziewczyny !!

Gość • Sobota [25.08.2018, 22:51:57] • [IP: 178.235.177.**]

Normalnie dla tych 3 order białego pawia. Nie macie mojego głosu.

Znajoma • Sobota [25.08.2018, 14:15:22] • [IP: 10.145.195.***]

Wszyscy bardziej zainteresowani kto wreczal, jaki krawat. .. blee.. Dwie dziewczyny otrzymaly nagrody prymusa. Brawo ! Nie kazy jest w stanie osiagnac taki sukces. Gosia ty zdolniacho, zawsze brnelas do przodu ! Gratulacje dla dziewczyn !

Gość • Piątek [24.08.2018, 12:58:37] • [IP: 77.88.191.***]

Wspaniały radny |PiS zawsze ma czas porozmawiać z mieszkańcami, masz mój głos

Gość • Piątek [24.08.2018, 12:04:16] • [IP: 62.69.231.**]

DWIE absolwentki i TRZECH wręczających, ha ha :) Jeden PiSowiec i dwóch uciekinierów z SLD, czyli PĘDZIMY DO WYBORÓW BO JESZCZE NAM MAŁO :):)

Gość • Piątek [24.08.2018, 10:28:36] • [IP: 37.47.143.***]

głosując na prawicę możecie być pewni że nie wpuszczą Wam do Świnoujścia muzułmanów na sąsiadów a SLD zapowiada że chce 7 uchodźców do każdego miasta. Głosując na prawicę możecie być pewni że Warszawa pomoże finansowo a SLD same jest biedne jak święty turecki i jeszcze Wam kieszenie wydrenuje i nie ma nikogo w Warszawie. Pani Agatowska jak pojedzie do Warszawy to pocałuje klamkę i się zawstydzi jak kiedyś gdy pojechała Michalska i nikt z nią nawet drzwi nie otworzył. Pytanie do Was czy chcecie zmarnowania kolejnych lat przy boku SLD?

Gość • Piątek [24.08.2018, 09:40:49] • [IP: 83.23.242.***]

Proszę nie krytykować starszych ludzi, naszych radnych, dużo zrobili dla naszego Świnoujscie. Jak powiedział Premier pan Morawiecki, że młodzi idą szybciej a starzy lepiej znają drogę.

Gość • Piątek [24.08.2018, 09:36:25] • [IP: 78.133.244.**]

kampania

Anonymous • Piątek [24.08.2018, 08:51:39] • [IP: 31.0.44.**]

NAGRODY ZA NAUKE WYDAWANE W SIERPNIU ?? KAMPANIA PRZEDWYBORCZA NABIERA ROZPEDU. TYCH TRZECH KOLESI NA FOTCE NIE ZOBACZY MOJEGO KRZYZYKA PRZY SWOIM NAZWISKU. PANIE JANUSZU - CZAS NA EMERYTURKE I CIEPLE KAPCIE. W PANA WIEKU TO NORMA. CZAS NA NOWA KREW !!PS. TEN PAN W CZERWONYM SLEDZIU NA SZYI KOGOS MNIE PRZYPOMINA. ..

Gość • Piątek [24.08.2018, 08:32:22] • [IP: 83.11.179.**]

Obywatel w czerwonym krawacie ma za długie rękawy w marynarce.

MaRiO • Piątek [24.08.2018, 08:26:38] • [IP: 92.42.117.***]

Cumowniczy przy korycie.

Gość • Piątek [24.08.2018, 06:48:52] • [IP: 37.47.189.**]

Może tak zdjęcie z małymi kotkami, to chwyta i już 20 głosów więcej !

Gość • Piątek [24.08.2018, 00:34:55] • [IP: 178.238.247.***]

Andrzej Staszyński najlepszy radny z PiS.

Gość • Czwartek [23.08.2018, 23:40:46] • [IP: 176.221.123.***]

Ten Pan w czerwonym krawacie jedyny normalny, pozostali dwaj mężczyźni mega podejrzani...

Gość • Czwartek [23.08.2018, 22:36:20] • [IP: 92.42.118.**]

Jakaś dziwna poza starszego, wszyscy stoją, a on idzie.

Gość • Czwartek [23.08.2018, 22:28:18] • [IP: 37.248.210.***]

Ci dwaj to się zaraz zaślinią ale laski ich wyczuły i nieźle podpuszczają staruchów. Żenada.

Gość • Czwartek [23.08.2018, 22:15:02] • [IP: 178.238.249.**]

na zdjęciu sami działacze PiSu

Gość • Czwartek [23.08.2018, 21:44:05] • [IP: 92.42.119.***]

Uwaga słynny miejscowy betoniarz będzie w miesiącach najbliższych miesiącach wręczał nagrody, otwierał placówki, nagradzał medalami itd...to wszystko tylko dla komuszego elektoratu-czyli wybory tuż tuż

Gość • Czwartek [23.08.2018, 20:58:21] • [IP: 92.42.118.**]

Bo tylko z tej szkoly takia srednia...w LO Mieszku duzo trudniej o taka srednia

Gość • Czwartek [23.08.2018, 20:56:21] • [IP: 92.42.112.***]

Ale cyrk, na całego, a tunel i molo w przyszłym tygodniu?

Gość • Czwartek [23.08.2018, 20:46:57] • [IP: 176.221.122.*]

Uczniowie tej szkoly mają wysokie srednie, lecz ze zdaniem matury juz bywa problem.

Gość • Czwartek [23.08.2018, 20:06:43] • [IP: 158.26.131.**]

Ten w czerwonym krawacie wygrywa...On umie mowic?...to podobno radny?...nie slyszalam zeby kiedykolwiek sie odezwal, a mega aktywny jak ida wybory...jak ladnie pozuje!

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:57:02] • [IP: 109.57.20.***]

ten w czerwonym krawacie miał 3, 2 średnią

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:42:35] • [IP: 92.42.118.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:40:56] • [IP: 37.47.143.**]

Brawo Gabrysiu. Szacunek dla rodzicow. Zycze dalszych sukcesow

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:38:54] • [IP: 37.248.162.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Pazdzioch • Czwartek [23.08.2018, 19:32:59] • [IP: 83.23.255.***]

Czasy się zmieniają i kujony też, kiedys kujonki były brzydkie

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:22:06] • [IP: 92.42.116.***]

Brawo dziewczyny !!

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:21:41] • [IP: 94.254.237.**]

Boje się ku..a konserwę otworzyć bo mi jeszcze Su..a wyskoczy!!

Gość • Czwartek [23.08.2018, 19:18:48] • [IP: 77.253.208.***]

w takiej podrzędnej szkole wysoka średnia to nie problem :)

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:54:02] • [IP: 94.254.231.**]

Mam info dla osoby która uszkodziła mi samochód na parkingu między budynkami na ul. Armii Krajowej 21.08.2018 ok godz.18, sprawa jest zgłoszona. Będzie wiadomo kim lub czym jesteś. Zgłoś dobrowolnie się, kara będzie niższa...

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:47:45] • [IP: 94.254.231.**]

Ten pan czerwonym krawaciku też dostał jakąś nagrodę jeśli tak to jaką?

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:47:27] • [IP: 77.252.46.**]

Czy rok szkolny kończy się w drugiej połowie sierpnia? Znowu nasi nahwspanialsi chcą się pokazać ?

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:12:15] • [IP: 94.254.231.***]

Brawo!

Jarząbek😂 • Czwartek [23.08.2018, 18:11:51] • [IP: 94.254.225.**]

🤣🤣🤣 parcie na szkło jest najważniejsze przed wyborami 🤣🤣🤣 niedługo lodówkę otworzę i Janusz wyskoczy 🤢🤢🤢 Nagrody za ukończenie szkoły z dobrym wynikiem wręcza się na zakończenie roku szkolnego a nie pod koniec wakacji ale jaja!!

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:06:04] • [IP: 80.245.187.***]

Co to za dziwaczny termin na takie nagrody, tylko dwie osoby z jednej jednej szkoły, ktoś czegoś nie dopilnował, czy co ?

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:02:17] • [IP: 92.42.118.***]

Brawo !mądre dziewczyny 😁 gratulacje!!

Gość • Czwartek [23.08.2018, 18:00:07] • [IP: 31.0.127.*]

prymus to tam stoi

Oglądasz 1-38 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■