POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.08.2018, 18:48:28] • Świnoujście

Niecenzuralne słowo na barierach drogowych. Wandalizm czy opinia kierowców?

Niecenzuralne słowo na barierach drogowych. Wandalizm czy opinia kierowców?

fot. Czytelnik

Od kilku dni bariery drogowego postawione na ulicy Wojska Polskiego ozdabiają niecenzuralne słowa namalowane farbą w sprayu. Nasz Czytelnik zastanawia się, czy jest to zwykły wandalizm czy jednak opinia kierowców w związku z zakazem ruchu pojazdów powyżej 3,5 tony?

Niecenzuralne słowa pojawiły się na trzech barierach drogowych znajdujących się na ulicy Wojska Polskiego. O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników.

Niecenzuralne słowo na barierach drogowych. Wandalizm czy opinia kierowców?

fot. Czytelnik

- Od kilku dni na barierach drogowych na Wojska Polskiego pojawiły się dosyć wymowne i niecenzuralne słowa. Może nie jest to wandalizm a jednie opinia kierowców odnośnie zakazu wjazdu pojazdów o masie powyżej 3500kg na ulicę Wojska Polskiego, co skutkuje tym, że kierowcy autobusów muszą jeździć przez przejście graniczne Garz? - pyta Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [29.08.2018, 21:09:38] • [IP: 188.146.164.**]

Niemiecki emeryta zakręt do Ewy zaznaczył.

Gość • Środa [29.08.2018, 21:02:31] • [IP: 92.42.116.***]

Idio ta którego było stać tylko na farbę w sprayu i miał utrwalony jeden wyraz, w jednej szarej komórce doczekał się własnego artykułu na tym portalu !

Gość • Środa [29.08.2018, 14:34:07] • [IP: 94.254.227.***]

To jest reklama ex.sy i pa..rmo. ..😂😂

Gość • Środa [29.08.2018, 13:22:26] • [IP: 77.111.247.*]

niech stojo barierki napiniech stojo banierki napi ścig

Gość • Środa [29.08.2018, 13:09:49] • [IP: 87.78.224.**]

Patologia i buractwo i po temacie.

Gość • Środa [29.08.2018, 10:46:15] • [IP: 176.221.123.**]

buhahahahahaa

Gość • Środa [29.08.2018, 10:34:54] • [IP: 159.205.22.***]

Zwykły wandalizm. Niestety szalenie powszechny. Nie należy z tego robić sensacji, tylko po cichu ścigać i egzekwować kary. Robienie chuliganom reklamy tylko ich rozochoci i będą aktywniejsi.

Gość • Środa [29.08.2018, 10:31:17] • [IP: 178.238.253.**]

Ktokolwiek by to napisał to zwykły CHAM, co tu dyskutować!

Gość • Środa [29.08.2018, 09:17:36] • [IP: 80.153.7.***]

opinia kierowcow pow 3, 5?? czyli kogo? przeciez nikt takimi autami nie jezdzi. jest to zapewne opinia kierowcow poprostu. bo te znaki Stoja tam dlugo i nic sie z tym nie dzieje

Gość • Środa [29.08.2018, 09:04:10] • [IP: 188.146.165.***]

Jak nie wiadomo o jaką część ciała chodzi to wystarczy napis" Jędrek" nawet przedszkolaki to wiedzą.

Gość • Środa [29.08.2018, 08:52:44] • [IP: 178.238.249.**]

Zakaz powinien pozostać co najmniej do czasu wprowadzenia na terenie Niemiec takich samych przepisów zarówno dla Polaków jak i Niemców. Oprócz tego już najwyższy czas zlikwidować obskurne budy, które są" sklepami" dla Niemców.

Gość • Środa [29.08.2018, 07:59:50] • [IP: 188.146.239.*]

Kierowca jedzie widzi ten napis i STAJE.

Gość • Środa [29.08.2018, 07:51:35] • [IP: 188.146.239.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Milusiński. • Środa [29.08.2018, 00:52:17] • [IP: 176.221.113.**]

Jakiś człowiek, który ma problem duchowy i na pewno nie chodzi do kościoła.

Gość • Środa [29.08.2018, 00:31:12] • [IP: 80.245.188.**]

hahahh bo to stoi tam niewiadomo ile i niewiadomo po co

Gość • Wtorek [28.08.2018, 23:46:22] • [IP: 94.254.231.**]

90.*** - jedź do inteligentnych DDRowców i tam patrz na te piękne twarzyczki. A Polaków nie obrażaj!

Gość • Wtorek [28.08.2018, 23:20:38] • [IP: 5.79.90.**]

żmur z takimi zagrywkami jest coraz bardziej podobny do towarzyszy z pisu i koniecznie trzeba go usunąć przy wyborach... A co do Niemców w Świnoujściu, to całe szczęście że przyjeżdżają i można ich wszędzie spotkać, bo gdyby tu byli sami Polacy to można by popaść w depresję od widoku tych tępych mord co to powstały właśnie z kolan i najgłośniej krzyczą o tym mitycznym wchodzeniu Niemcom w dupę. Inteligentni ludzie nie mają z tym problemu ale jak ktoś ma wolską mentalność to nigdy nie będzie umiał żyć na naszej wyspie.

Gość • Wtorek [28.08.2018, 23:01:51] • [IP: 88.156.234.***]

sie usmialem z tego napisu :) bo taka tam kieszka w tamtym kierunku

Gość • Wtorek [28.08.2018, 22:57:05] • [IP: 93.94.189.***]

To jest poprostu najczęściej wymawiane słowo na tej ulicy, proste ;)

Gość • Wtorek [28.08.2018, 22:54:48] • [IP: 31.0.35.**]

barierka stojąca tam niemal od roku i kilka celowo zdemontowanych elementów podłoża to pomnik urzedniczej nieudolności.Pamietać też należy że wszystko to za wiedzą i zgodą Żmurkiewicza.W mieście czas zmienić władzę i zastąpić ją osobą młodą, zdolną i wrażliwą na wszystko co się dzieje wokół nas.Pani Joanno czekamy!

Gość • Wtorek [28.08.2018, 22:08:04] • [IP: 94.254.231.**]

Celowo napisane, aby artykuł powstał. Żenada już z wchodzeniem Niemcom w dUBBę.

Gość • Wtorek [28.08.2018, 21:29:42] • [IP: 176.221.123.***]

KURWA TO JEST PO ŁACINIE ZAKRĘT ODMIANA PO ŁACINIE KURWUS, A, UM!! NIEUKI

Gość • Wtorek [28.08.2018, 21:26:48] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Wtorek [28.08.2018, 19:41:21] • [IP: 80.245.188.**] SŁUSZNIE, SŁUSZNIE, BARDZO MĄDRA OPINIA. MIASTO POWINNO ZROBIĆ RÓWNIE WĄSKĄ DROGĘ TAK JAK JEST W NIEMCZECH I EWENTUALNIE SZEROKI CHODNIK I ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ.

Gość • Wtorek [28.08.2018, 21:08:01] • [IP: 176.221.123.**]

parodia...po co to tu stoi...od lat. .bezsens władz..tak jak i robotnicy tu pracujący codzień...

Gość • Wtorek [28.08.2018, 20:42:37] • [IP: 178.235.178.***]

nie... tam jest napisane" zakręt" (tyle, że po włosku) :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■