POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.09.2018, 19:29:44] • Świnoujście

71-latka wyszła z plaży i zabłądziła. Idącą wzdłuż torów kobietę śmiertelnie potrąciła lokomotywa

71-latka wyszła z plaży i zabłądziła. Idącą wzdłuż torów kobietę śmiertelnie potrąciła lokomotywa

fot. Andrzej Ryfczyński

Tragedia przy torach wydarzyła się na odcinku między Lubiewem a rondem w Łunowie. Idąca wzdłuż torów kobieta, okryta jedynie plażowym ręcznikiem, została potrącona przez lokomotywę. Poniosła śmierć na miejscu.

Około godziny 18.00 miał miejsce wypadek, którego ofiarą jest 71-latka. Wcześniej kobieta wraz z konkubentem przebywała na plaży w Lubiewie. W pewnym momencie oddaliła się i zaginęła, jej przyjaciel zaczął poszukiwania.

71-latka wyszła z plaży i zabłądziła. Idącą wzdłuż torów kobietę śmiertelnie potrąciła lokomotywa

fot. Andrzej Ryfczyński

Okazało się, że w tym czasie kobieta szła wzdłuż torów w kierunku Świnoujścia. Była okryta jedynie ręcznikiem. Idąca tuż przy torach kobieta została śmiertelnie potrącona prze lokomotywę. Kobieta zginęła na miejscu. Na miejsce wypadku przyjechała straż ochrony kolei, policja oraz pogotowie.

71-latka wyszła z plaży i zabłądziła. Idącą wzdłuż torów kobietę śmiertelnie potrąciła lokomotywa

fot. Andrzej Ryfczyński

O szczegółowe informacje na temat całego zdarzenia zwróciliśmy się do policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Środa [05.09.2018, 08:11:51] • [IP: 94.254.178.**]

Wychodząc z plaży mamy ? Ulice, chodniki. 71- latka sama poszła na plaże i skoro zabłądziła to pewnie przyjezdna, nie mówiąc że starsi ludzie nie powinni sami chodzić w takie miejsca zwłaszcza nie znając terenu. Nie wiem jak było kiedyś, ale koleje państwowe istnieją od powojnia, więc chyba wiedziała że po torach się nie chodzi bo jeżdżą po niej pociągi ?

Gość • Wtorek [04.09.2018, 23:04:56] • [IP: 5.174.88.**]

Nawet zegar się załapał 😬

Gość • Wtorek [04.09.2018, 22:28:17] • [IP: 185.22.156.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [04.09.2018, 18:02:22] • [IP: 86.8.80.**]

WSZYSCY JESTESCIE PROSTAKAMI ZE AZ ZAL CZYTAC TO WSZYSTKO!!

Gość • Wtorek [04.09.2018, 17:51:44] • [IP: 86.8.80.**]

BANDA IDIOTOW. POLACY TO NAROD PATOLOGICZNY NIESTETY. PRAWDY SIE NIE ZNA ALE DO OCENIANIA TO WSZYSCY.BRRRRRRR

Gość • Wtorek [04.09.2018, 17:45:59] • [IP: 86.8.80.**]

TO BYLA CHORA OSOBA. JAK NIE WIECIE TO NIE KOMENTUJCIE. ZOCHY WSZYSTKO WIEDZACE!!

Gość • Wtorek [04.09.2018, 16:16:49] • [IP: 77.113.12.***]

Cos mi tu nie tak.Przetrzepał bym partnera tej Pani.Ta kobietamiała swój wiek i partner powinien się opiekować.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 15:31:38] • [IP: 188.147.96.***]

Lokomotywa jechała od strony Międzyzdrojów do Świnoujścia. Jest to najdłuższy kilkukilometrowy odcinek prostej drogi. Kobieta szła w stronę Świnoujścia, więc lokomotywę miała z tyłu i jej nie widziała. Było to 100 metrów od starego wjazdu do wojsk rakietowych kawałek za rondem w Łunowie. Pewnie maszynista też gapił się w telefon jak teraz wszyscy to robią. Widoczność jest na kilka kilometrów.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 15:27:54] • [IP: 109.243.210.**]

jak sie ma 71lat to sie wie ze...ale golusienka sobie szla gdzie. ..nie slyszala lokomotywy. ... a do torow od plazy ile drogi . ...a gdzie narzeczony...zakochana i nic do niej nie docieralo...smutne zakonczenie wakacji...

Gość • Wtorek [04.09.2018, 12:31:41] • [IP: 176.221.123.**]

na golasa sie lata po plazy a nie po torach

Gość • Wtorek [04.09.2018, 10:43:20] • [IP: 31.1.220.***]

KŁADKA to przerost treści nad formą jak radnego przerost nad rozumem - tyle w temacie! ZAWSZE BEDĘ TWIERDZIĆ NA WYSOKOŚCI OSIEDLI PRZYTÓR ŁUNOWO POTRZEBNE ZWYKŁE PRZEJŚCIA Z AUTOMATYCZNĄ SYGNALIZACJĄ I SEMAFORAMI.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 10:42:13] • [IP: 164.127.242.**]

Po co ględzicie o kładce, ten wypadek z jej brakiem nie ma nic wspólnego, zdarzył się kilka km dalej i ofiara potrącenia szła wzdłuż toru, a nie w poprzek nich!

Gość • Wtorek [04.09.2018, 09:20:55] • [IP: 178.235.183.***]

Co za debil pisze na żmurkiewicza... Lubiewo to już nie jest teren naszego miasta!! To powiat Kamieński!!

Gość • Wtorek [04.09.2018, 09:20:25] • [IP: 94.254.239.**]

szyny były złe i lokomotywa też była zła, i ta pani też była zła na lokomotywę.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 09:03:36] • [IP: 109.243.141.**]

To dziwne bo ona mając tyle lat na pewno była wychowana, że tory to śmierć.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 07:51:17] • [IP: 178.238.252.**]

Pani pewnie poszła za potrzebą na wydmy, pomyliła kierunki i znalazła się przy torach.Każdy z nas, ma określony czas...Maszynisty żal, przecież nie zrobił tego celowo.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 07:48:44] • [IP: 92.42.113.**]

czy to taki duży koszt żeby po prostu zrobić przejście przez tory z barierkami i światłem takie rozwiązanie to nic nowego takich kładek przez tory jest na każdym kroku tylko w Łunowie jest problemem od lat

Gość • Wtorek [04.09.2018, 07:46:44] • [IP: 109.243.248.**]

prawie gola szla moze sercowe sprawy z narzeczonym jak mozna tak bz fantazji isc sobie kolo torow moze to samo. .. bojstwo

Kris • Wtorek [04.09.2018, 07:45:39] • [IP: 37.47.158.***]

To samobójstwo

Gość • Wtorek [04.09.2018, 07:08:26] • [IP: 31.0.66.***]

Cos mi tu smierdzi prosty odcinek widocznosc na500m i co nie widzial kobiety hihi zoonk fakt ze kobiety nie powinno tam byc ale cos tu jest nie tak

Gość • Wtorek [04.09.2018, 06:11:37] • [IP: 37.248.208.***]

Przy gazoporcie nie mogła tak pędzić bo tam nie ma trakcji kolejowej

Gość • Wtorek [04.09.2018, 04:36:29] • [IP: 188.146.101.***]

Informacja dla pseudoznawców - winien jest maszynista bo przecież mógł ją ominąć. A może lokomotywa była zła?

Gość • Wtorek [04.09.2018, 02:16:19] • [IP: 164.127.242.**]

20:55 - Przeciwnie, posłużenie się odwołaniami do ronda czy do Lubiewa jest bardzo czytelne.Wśród tych lasów i poza zabudowaniami trudno o jakieś wyraźniejsze odniesienia.A kobieta postąpiła samobójczo, przypomina mi to sytuacje mniej ryzykowne, ale groźne na co dzień, gdy matki z wózkami wpatrzone w ekran telefonu przechodzą po pasach ścieżek rowerowych i jezdni. Bywa też tak, że nie ktoś wolniejszy zagraża (sobie), ale szybszy, gdy pojazd mija rowerzyste b.blisko (dziś przed g.16 za Ognicą blisko promu, gdy jechałem rowerem, autobus nr 5 wymijał mnie w odl.ok.40cm.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 00:59:29] • [IP: 37.47.152.***]

Kobieta nie powinna sie tam znajdować. Lokomotywa jechała z dużą prędkością bo mogła. Droga hamowania takiej lokomotywy i tak jest duża. Jeśli maszynista wyjechał zza łuku to mógł zobaczyć kobiete w ostatnim momencie co nie wystarczyło na zatrzymanie maszyny. Teraz maszynista będzie ciągany po sądach, komisjach UTK + psycholog. Nie zazdroszczę.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 00:49:50] • [IP: 92.42.112.***]

Skoro lazła przy torach a nie obok to niech jej ziemia lekką będzie, i nie ma czego tu roztrząsać, sama igrała ze śmiercią

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■