POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.09.2018, 12:20:25] • Świnoujście

18-letni kierowca nie zachował bezpiecznej odległości. Policja ustala okoliczności zdarzenia

18-letni kierowca nie zachował bezpiecznej odległości. Policja ustala okoliczności zdarzenia

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak ważną rzeczą jest zachowanie odpowiedniej odległości między na drodze przekonał się młody kierowca mercedesa. Jadąc Wybrzeżem Władysława IV uderzył w będące przed nim renault. W wyniku tego 71-letni mężczyzna, uskarżający się na ból głowy, trafił do szpitala. Na miejsce przybyła policja, która ustali okoliczności zdarzenia.

"We wtorek około godziny 12.30 przy ulicy Wybrzeże Władysława IV doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego przyczyną było niezachowanie przez kierującego mercedesem 18-latka bezpiecznej odległości od jadącego przed nim renault. Uskarżającego się na ból głowy kierującego renault 71-latka ambulans przewiózł do szpitala celem ustalenia stanu zdrowia. W ramach postępowania przygotowawczego będziemy dokładnie ustalać okoliczności tego zdarzenia."- informuje asp. szt. Beata Olszewską oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 101

Gość • Środa [12.09.2018, 14:56:22] • [IP: 80.187.111.***]

Widac po komentarzach ze wielu mu zazdroscilo tego auta haha

Gość • Środa [12.09.2018, 14:54:32] • [IP: 178.238.250.***]

Czy wy ludzie jestescie powazni? Jak swiete krowy chodzicie, na pasy 5 metrow przejsc nie umiecie, wlazicie pod same kola i sie wielce wypowiadaja na temat jak to kto nie jezdzi. Nienawisc wami wlada, mozgu uzyjcie. A dziadkom to kursy powinni dodatkowe zrobic bo zatrzymywanie sie na srodku i skrecanie ze srodkowego pasa na parking po lewej stronie to lekko durny pomysl.

Gość • Środa [12.09.2018, 14:43:06] • [IP: 185.83.11.**]

hahahaha a tak dzieciarnia szpanowała tym mercedesem ;D

Gość • Środa [12.09.2018, 14:40:02] • [IP: 37.47.141.***]

Pewnie na dopalaczach był.

Gość • Środa [12.09.2018, 14:29:51] • [IP: 37.248.162.**]

Czy wy ludzie jestescie powazni? Jak swiete krowy chodzicie, na pasy 5 metrow przejsc nie umiecie, wlazicie pod same kola i sie wielce wypowiadaja na temat jak to kto nie jezdzi. Nienawisc wami wlada, mozgu uzyjcie. A dziadkom to kursy powinni dodatkowe zrobic bo zatrzymywanie sie na srodku i skrecanie ze srodkowego pasa na parking po lewej stronie to lekko durny pomysl.

Gość • Środa [12.09.2018, 14:28:48] • [IP: 164.127.146.***]

A czy był pod wpływem dopalaczy czy w drodze po nie?

Gość • Środa [12.09.2018, 14:28:21] • [IP: 31.0.70.***]

A taki byl amerykanski ha ha

Gość • Środa [12.09.2018, 14:28:12] • [IP: 94.254.236.**]

A był na sprzedaż.. teraz to za 1000zł

Gość • Środa [12.09.2018, 14:25:26] • [IP: 93.94.191.***]

I juz po WARSZOWIE nie poszalejesz ciolku

Gość • Środa [12.09.2018, 14:17:32] • [IP: 37.47.159.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [12.09.2018, 14:13:29] • [IP: 80.245.187.**]

Ot dać dzieciom prawo jazdy...

MaRiO • Środa [12.09.2018, 14:08:41] • [IP: 92.42.117.***]

Ten Gniot w Mercedesie powinien mieć zabrane prawko. Dobrze, że to się tak skończyło bo ten tępak nie umie jeździć i szaleje w tym swoim Zdezelowanym Mesiu. Strach chodzić po ulicach jak ten bandyta jeździ.

Gość • Środa [12.09.2018, 14:05:51] • [IP: 176.221.122.***]

Ludzie weźcie wy się ogarnijcie. Naprawdę jedyny problem tego zdarzenia dla was to ten czerwony MERCEDES? Lanser? Złom? Pff ciekawi mnie jak wyglądają wasze januszo-passki w tdi z 95’. Złom powiadacie... Chłopak dbał o to auto, a stłuczka? Każdemu się może zdarzyć. W ogóle to nic nie jest jeszcze potwierdzone i jest możliwe, że sprawca był kierowca renault. Nagłe zahamowanie. Kur.. cokolwiek. Nie bronię nikogo ale zajmijcie się w końcu własnym życiem i własnymi autami o ile je macie. Tylko dziwi mnie, że żaden z was nie podpisze się w swoich komentarzach. Albo zapraszam do dyskusji na fb, wtedy zobaczymy jakimi to furami wy się bujacie. Mogę sobie dać rękę uciąć, że same gruzy albo kałdi a6 tatusia z przekładką z Anglika.

Morda • Środa [12.09.2018, 14:01:34] • [IP: 37.47.186.***]

Polecam maść na ból dupy jak mercedes wyjedzie za miesiąc w całości A wy dalej z buta hahaha

Gość • Środa [12.09.2018, 13:47:52] • [IP: 185.210.39.***]

I DOBRZE MU !! tak samo jezdzil rowerem po Placu Wolnosci !! A ten czerwony zlom omijali wszyscy przez ostatnie 2 miesiące. Pisk opon, brawura, bezmyslnosc i wyprzedzanie na trzeciego.

Gość • Środa [12.09.2018, 13:41:53] • [IP: 94.254.231.***]

I tak to był złom

Gość • Środa [12.09.2018, 13:35:06] • [IP: 176.221.122.***]

Oj sąsiad. A taki ładny był, amerykański ;P

Gość • Środa [12.09.2018, 13:31:28] • [IP: 80.245.179.***]

Gdzie była drogówka jak gówniarz całymi dniami szalał po mieście aż się doigrał.

Gość • Środa [12.09.2018, 13:28:08] • [IP: 94.254.231.**]

młody ostro cisnął, ostatnio mnie prawie nie staranował, jeździł jak szalaniec

Gość • Środa [12.09.2018, 13:27:43] • [IP: 178.235.177.**]

Duże koła i biała maska nie pomogła w myśleniu Świnoujskiemu lanserowi. Dużo ilość w mieście jest takich cwaniaczków co w swoich gablotach podwajają prędkość w terenie zabudowanym.

Pazdzioch • Środa [12.09.2018, 13:14:15] • [IP: 83.23.255.***]

Widziałem tego typa Jak tym składakiem jeździ, kwestia czasu i się doczekał, zlozyl mu się zlomowoz

Gość • Środa [12.09.2018, 13:11:51] • [IP: 37.47.152.***]

No i merolek na zlom a tak ostatnio szalales

Gość • Środa [12.09.2018, 13:05:49] • [IP: 77.252.46.***]

Ojejku, mercedesik się pogniótł. :/

Gość • Środa [12.09.2018, 12:56:05] • [IP: 94.254.236.**]

A tak sie wozili krzywo patrzeli na ludzi probujac zastraszac.

Gość • Środa [12.09.2018, 12:55:13] • [IP: 185.210.39.**]

Poszkodowany kierowca będzie podwójnie poszkodowany. Raz, że został stuknięty, a dwa, że może utracić prawo jazdy i to nie ze swojej winy. A małolat wywinie się z tego.

Oglądasz 76-100 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■