POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 08:47:12] • Świnoujście

Rusza międzynarodowa promocja Regionu Zachodniopomorskiego i lotniska w Heringsdorfie

Rusza międzynarodowa promocja Regionu Zachodniopomorskiego i lotniska w Heringsdorfie

fot. Organizator

To wspólna akcja Północnej Izby Gospodarczej, Hotelu Trzy Wyspy oraz Informacji Turystycznej Świnoujście. Celem jest promocja Regionu Zachodniopomorskiego i lotniska Heringsdorf. Jaki będzie jej przebieg?

"Już w najbliższą niedziele reprezentanci Północna Izba Gospodarcza w Świnoujściu razem z HOTEL & SPA "Trzy Wyspy" Świnoujście West Baltic Resort Wellness & Spa Uzdrowisko Świnoujście oraz Informacja Turystyczna Świnoujście wyjeżdża do Austrii promować Region Zachodniopomorski i Leć do słonecznego Świnoujścia - Lotnisko Heringsdorf. Misja ma na celu rozpowszechnianie informacji o lotnisku i przyciągnięcie do nas potencjalnego turysty, któremu umożliwimy rozkochanie w sobie naszego pięknego miasta Świnoujście. Przeprowadzimy dwa spotkania. Pierwsze w Wiedniu, drugie natomiast w Linz, gdzie odbędą się prezentacje na temat miasta oraz poszczególnych podmiotów biorących udział w projekcie.


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:15:59] • [IP: 176.221.122.*]

Drodzy Państwo. Właśnie po to ta reklama, Aby lotnisko zaczęło funkcjonować i miało więcej połączeń. A dlaczego nie ma lotów w Polskę? Na chłopski rozum, stoi za tym polityka. Żeby lotnisko hulalo potrzebne są pieniążki, których PiS na niemieckie lotnisko dać nie chce. Bronią się tym, ze zamierzają wesprzeć to w Goleniowie, co wiadomo jest bujda i kolejna obietnica bez pokrycia.

Gość • Piątek [14.09.2018, 18:12:22] • [IP: 178.238.246.**]

Lotnisko jest potrzebne loty do Katowic Warszawy Berlina wszędzie mamy daleko!

Gość • Piątek [14.09.2018, 18:03:56] • [IP: 178.238.246.**]

Lotnisko by się przydało, ale loty np do Berlina Warszawy Katowic my jesteśmy odizolowani od Polski wszędzie jest daleko i bardzo długa podróż naprawdę wiele pieniędzy można by było zaoszczędzić i czasu!

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:08:35] • [IP: 92.42.112.***]

Dlaczego z naszych podatków reklamuje się niemieckie lotnisko?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:26:06] • [IP: 31.0.84.***]

Najlepszą promocją lotniska i Świnoujścia byłoby otwarcie JAKICHKOLWIEK połączeń żeby można było tu dotrzeć...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 17:05:51] • [IP: 78.10.206.**]

Akurat na tym lotnisku nie ląduje żaden samolot z Polski.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 17:03:25] • [IP: 82.174.234.**]

Koszmarne stare foto z zielonym bagnem. Poza tym turystów wystarczy nie trzeba ich ściągać wiecej

Gość • Czwartek [13.09.2018, 15:59:49] • [IP: 46.246.1.***]

Potrzebujemy wody pitnej, parkingów wielopoziomowych, równych chodników, ścieżek rowerowych, a przede wszystkim nowej krwi w magistracie.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:11:12] • [IP: 37.47.156.**]

Chyba zagranicznych gości już nam styka a potrzeba wiècej lotów krajowych i jakaś dostępna dla Polaków komunikacja do miasta i wtedy wszyscy skarzystają. Mieszkańcy też by chètnie polatali do Krakowa, Warszawy, Poznania czy np. Popradu na Słowacji.

Aleksander Skiepko • Czwartek [13.09.2018, 14:03:18] • [IP: 83.11.71.***]

Ile będzie kosztować to miasto? Czy przez to, ze promujemy to jednocześnie partycypujemy w kosztach utrzymania tego lotniska?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 12:06:02] • [IP: 178.238.253.***]

stare zdjęcia z lat 2000-2005

Gość • Czwartek [13.09.2018, 12:02:32] • [IP: 94.254.233.**]

Do Bartek. To co teraz przyjeżdża to mały pikuś w porównaniu do tego co było na początku lat 70 tych i to się nie wróci pomimo że podobno będzie tunel i mamy dużo więcej miejsc noclegowych W szczycie sezonu było naraz na plaży ponad 150tys ludzi a w mieście brakowało wody i trzeba było polować w nocy na odrobinę do wanny lub do wiader. Autobusy pomimo że jeździly po trzy jeden za drugim były obciążone do granic wytrzymałości, był to efekt dopłat do wczasów dla klasy pracuje z kasy zz a fabryki z całej Polski miały tu swoje ośrodki przejęte później przez prywaciarzy którzy teraz martwią się o każdego turystę. Drugim efektem było ograniczenie ilości wody jaką Niemcy nam narzucili i szybkie budowanie ujęcia, , wydrzany, , i w parku koło byłej jednostki wojskowej gdzie ruiny do dzisiaj straszą

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:51:26] • [IP: 185.210.39.**]

Samoloty powinny być takie jak u jaskiniowców - na pterodaktyle

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:42:05] • [IP: 188.146.65.*]

Jak leci samolot z napędem na pedały lub inny to gdzie wypróżnia zawartość klozetu i kiedy? Czy prawdą jest że wyrzuca tą zawartość czyli gówno w czasie lotu nad akwenami wodnymi?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:06:55] • [IP: 92.42.114.***]

Polacy jadą do Wiednia by reklamować Niemieckie lotnisko. Komuś tu chyba krosty na mózgu wyrosły. Może od razu ogłosić przetarg kto kupi całe Świnoujście. Co mieszkańców miasta obchodzą Niemieckie lotniska. Izba Gospodarcza -- jak się nazywała firma co podobne działania robiła w 1939r w Gdańsku i co z tego wynikło. Historia lubi się powtarzać tylko sprzedajni dobrzy uczniowie coś zapamiętali a reszta to gamonie nic nie pamiętają. ktoś tu kogoś robi w bambuko.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:44:55] • [IP: 195.205.242.***]

niech sobie lądują i startują po niemieckiej stronie po co latają nad naszym niebem nikomu nie jest miły warkot samolotów

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:34:57] • [IP: 62.69.253.***]

08:56:34] • [IP: 80.50.101.***] hmmm... akurat ta promocja miasta jest skierowana do potencjalnych turystów którzy mieszkają w miejscach skąd latają samoloty na lotnisko Heringsdorf...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:14:35] • [IP: 178.238.251.***]

''Północna Izba Gospodarcza'' z odwróconym krzyżem w logo, faktycznie ''może budzić zaufanie'' - INACZEJ.

Bartek • Czwartek [13.09.2018, 10:05:24] • [IP: 129.192.10.*]

Turystow u nas dostatek. Jak tak dalej pojdzie bedziemy wkrotce prosic, zeby nie przyjezdzali

Gość • Czwartek [13.09.2018, 09:13:10] • [IP: 83.8.167.***]

Zamknięcie jeszcze drugie przejście dla autokarów i będzie gitara niech samoloty ładują na wodzie.

jerzyk • Czwartek [13.09.2018, 09:07:39] • [IP: 78.133.244.**]

niech przyjeżdża (i przylatuje) więcej moherów gebelsowych

Gość • Czwartek [13.09.2018, 09:02:33] • [IP: 188.146.161.***]

A samoloty są o napędzie elektrycznym czy na pedały?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:56:34] • [IP: 80.50.101.***]

Zwłaszcza jak na lotnisku w Heringsdorfie nie ląduje żaden samolot z Polski, świetna promocja miasta

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:52:38] • [IP: 188.146.161.***]

Gut gut - kapusta i kwas. Banda niemiaszków tylko dalej będzie zasyfiać nasze miasto, samoloty nisko latają jajka zdrożeją kury przestaną się nieść.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■