POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.10.2018, 13:51:00] • Świnoujście

Osoba, która przywłaszczyła sobie portfel, proszona jest o jego zwrot

Osoba, która przywłaszczyła sobie portfel, proszona jest o jego zwrot

fot. Czytelnik

Czytelniczka prosi o oddanie jej portfela. Wiadomo, kto go znalazł- został nagrany przez kamery.

"08.10.2018r. o godzinie 18:00 po pracy przeprawiałam się promem Bielik II ze Świnoujścia na Warszów. Niestety tak się wydarzyło, że zajęta innymi rzeczami zostawiłam na ławce za rozsuwanymi szklanymi drzwiami mój portfel wraz z gotówką oraz dokumentami. Po kilkunastu minutach zorientowałam się o powyższym, ale prom już odbił. Po rozmowie z dyspozytorem, obsługa promów sprawdziła pomieszczenia, ale portfela już nie było. Osoba została nagrana na kamerach promowych w związku z czym jeśli nie nastąpi jego zwrot w przeciągu 2 dni to będę zmuszona zgłosić sprawę na Policję.

Kilkanaście razu już iswinoujscie.pl pomogło więc może i tym razem się uda tel kontaktowy 53179317"- pisze Czytelniczka.


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Środa [10.10.2018, 20:20:05] • [IP: 88.65.46.**]

Zadnego filmiku nie ma.

Gość • Środa [10.10.2018, 15:00:55] • [IP: 176.221.122.***]

10.10.2018, 10:36:30]  [IP: 31.0.66.***] Choć raz ktoś mądry i rozsądny

Gość • Środa [10.10.2018, 12:15:35] • [IP: 88.65.46.**]

Gamonico jedna to pokaz tutaj ten filmik a nie robisz z geby du..pe. Nikt ci filmu z monitoringu publicznego nie udostepni. Takie sa przepisy i takie jest prawo. poszczekac to sobie wiesz gdzie mozesz? Pod plotem.

Gość • Środa [10.10.2018, 11:58:03] • [IP: 5.173.152.***]

ludzie ktoś przywłaszczył sobie cudze mienie a wy jeszcze go bronicie a poszkodowaną obrzucacie błotem to chore do czego zmierza ten świat wstyd

Gość • Środa [10.10.2018, 11:09:41] • [IP: 5.173.40.***]

Żadnej beszczelności w artykule nie widzę a kamery w tym miejscu na nieszczeście co niektórych są.

Gość • Środa [10.10.2018, 10:36:30] • [IP: 31.0.66.***]

Niestety byla to kradzież, a zadne znaleźne. Poza tym: § 1. Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

Gość • Środa [10.10.2018, 10:36:17] • [IP: 5.173.152.***]

ma Pan 2 dni to z jakiej racji BABSZTYLU na Facebooka kogos wizerunek wstawiasz To Ciebie powinni ku przestrodze innym na portale wstawic Tępa dzido nos w telefon a potem pretensje do całego świata Pozatym nikt nieukradł portfela tylko znalazł jak wiec mozna oskarżyć kogoś o kradzież?Kim ty babo jesteś Moze znalezne bys zaoferowala anie policją straszysz

Gość • Środa [10.10.2018, 10:33:34] • [IP: 5.173.152.***]

ma Pan 2 dni to z jakiej racji BABSZTYLU na Facebooka kogos wizerunek wstawiasz To Ciebie powinni ku przestrodze innym na portale wstawic Tępa dzido nos w telefon a potem pretensje do całego świata

Gość • Środa [10.10.2018, 10:04:18] • [IP: 23.226.237.*]

09:55:42 - Udowodnij...

Gość • Środa [10.10.2018, 09:55:42] • [IP: 80.245.184.***]

Filmik z gosciem jest na fejsbuku pajacu

Gość • Środa [10.10.2018, 09:38:12] • [IP: 5.173.152.***]

Jest Pani bezczelną kobietą

FIKOŁ • Środa [10.10.2018, 09:04:39] • [IP: 37.249.114.**]

To i tak dobrze że w tym roztargnieniu zostawiła tylko portfel, bo jak by zostawiła swoje majtki, to dopiero była by afera na całe Świnoujście, a znalazca posądzony był by o molestowanie w miejscu publicznym...

Gość • Środa [10.10.2018, 08:28:36] • [IP: 178.235.179.***]

Portfel, osoba która go znalazła powinna oddać obsłudze promu i umieścić na promie informacje opozostawione rzeczy, a nie zabierać ze sobą. Jest to kradzież. Te wpisy poniżej są żenujące.

Gość • Środa [10.10.2018, 08:18:32] • [IP: 178.238.252.**]

Wygląda, jak piórnik a nie portfel.

Gość • Środa [10.10.2018, 06:15:16] • [IP: 37.47.148.***]

Znalezione nie kradzione 😂😂😂😂

Gość • Środa [10.10.2018, 00:00:34] • [IP: 89.64.63.***]

To zabrał jakiś sędzia, wracał z roboty i był tak zestresowany, że chwycił i już.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 21:53:41] • [IP: 87.78.226.***]

W tym katolickim Kraju to i zlodzieje sa katolikami i to poboznymi. Widac to po zlodziejaszkach robiacych kariere w polityce, jak klechom daja ciala, wiec pewnie i ten polityk sam odda ten portfelik. Typowe, Pan Polski jak sie glosi i zlodziej. To ci dopiero kultura.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 21:28:49] • [IP: 88.65.46.**]

Do ciebie wlascicielko bo tylko ty to moglas napisac... Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:20:28] • [IP: 95.129.225.***] Zdjęcia Pana który ukradł portfel sa juz na Facebooku także kamery są i działają:) Nikt by ci nagran nie udostepnil gamonico jedna, wiec skoncz

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:51:10] • [IP: 92.42.117.**]

Sam portfel tej marki jest wart 119, 00zł.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:20:28] • [IP: 95.129.225.***]

Zdjęcia Pana który ukradł portfel sa juz na Facebooku także kamery są i działają:)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:13:34] • [IP: 62.69.203.**]

tak to jest jak nosi sie w ręku portfel i telefon i mysli o pazurach i doczepach zeby klej nie wyszedl jak wiatr zawieje.co do straszenia policja, smieszne, gdyby miala monitoring to by dawno opublikowala

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:11:08] • [IP: 83.23.251.*]

Jakbym to przeczytał to na pewno bym nie oddał

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:04:06] • [IP: 176.221.122.***]

Znaleźne, znaleźne, bo co? Tacy chciwi jesteście??

Gość • Wtorek [09.10.2018, 19:07:45] • [IP: 178.238.245.***]

Sie idzie sie bierze z pomoca kamerki po co głupie teksty. ...Oddaj. hehehe

Gość • Wtorek [09.10.2018, 18:54:00] • [IP: 93.94.184.***]

Do Pana który znalazł portfel, proszę go nie oddawać. Bezczelność tej pani przekroczyła wszelkie granice. Nic panu nie grozi za nieoddanie portfela, pod warunkiem, że nie będzie Pan wykorzystywał znalezionych tam dokumentów, proszę je najlepiej wyrzucić, ta pani nie zasługuje na ich zwrot, pozdrawiam.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■