POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.10.2018, 08:02:01] • Świnoujście

Szpital miejski musi wreszcie zacząć nas leczyć!

Szpital miejski musi wreszcie zacząć nas leczyć!

fot. Organizator

Najwyższy czas doprowadzić to tego, żeby chorzy mieszkańcy Świnoujścia przestali być rozwożeni po całym województwie zamiast być leczeni w swoim mieście.

Kim jestem i dlaczego kandyduję do Rady Miasta?
Jestem lekarzem i od 29 lat pracuję w Świnoujściu. Doskonale orientuję się więc we wszystkich bolączkach i słabościach naszej miejskiej służby zdrowia. Uważam, że dłużej nie możemy czekać na to, że obecna Rada i obecny prezydent są w stanie cokolwiek zmienić.

Co chcę zrobić jako radny dla miasta i ludzi?
Jako radny chcę się skupić nie tylko na naprawie naszej służby zdrowia – zarówno szpitala miejskiego jak i dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej, świadczeń z zakresu rehabilitacji oraz diagnostyki specjalistycznej. Chciałby aby każde dziecko w Świnoujściu miało swoje miejsce w żłobku lub przedszkolu. W tych placówkach chciałbym zapewnić wszystkim podopiecznym dobrą opiekę medyczną i profilaktykę.

Dlaczego kandyduję z komitetu Nowa Fala?
Mówiąc wprost - podoba mi się program Nowej Fali bo koncentruje się na ludziach żyjących na co dzień w Świnoujściu. To oni są najważniejsi i ich potrzeby mają być zaspakajane w pierwszej kolejności. Dlatego chętnie zaangażuję się w jego realizację.


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Niedziela [21.10.2018, 22:06:46] • [IP: 178.238.248.***]

A ja temu panu nie dziękuje. ...jest sympatycznym lekarzem. .porozmawiamy sobie o chorobie, , wytłumaczy mi wszystko i czuję się bezbieczna bardzo bezbieczna w jego gabinecie, , pomoże w horobie i bardzo dobrze doradzi. ..aby takich więcej. ...polecam serdecznie kobietom dokt. Jareczka

Gość • Piątek [19.10.2018, 07:19:23] • [IP: 80.245.179.***]

Temu Panu już dziękujemy.

Gość • Środa [17.10.2018, 10:15:29] • [IP: 37.47.129.**]

Źle świadczy o medyk fakt, że nie wie o tym, że śluby zdrowia dawno już nie ma - jest ochrona zdrowia. A zmiany i uzdrawianie systemu pan doktor powinien zacząć od siebie

Gość • Wtorek [16.10.2018, 21:53:03] • [IP: 178.235.180.***]

Jarku chyba żeś Pan nie wytrzeżwiał że do wyborów startujesz...

Gość • Wtorek [16.10.2018, 16:51:28] • [IP: 92.42.112.**]

Niech doda że jako lekarz ginekolog nie zajmuje się kobietami w ciąży, z żoną musimy jeździć do Szczecina.Naprawianie musi zacząć sam od siebie. Pozdrawiam Pana doktora przez duże D.

Gość • Wtorek [16.10.2018, 13:20:24] • [IP: 85.221.135.**]

Sugerowanie aborcji to sabotaż gospodarczy !!

Gość • Wtorek [16.10.2018, 10:42:19] • [IP: 31.0.80.***]

Bardzo niemily typ.nie polecam

Gość • Wtorek [16.10.2018, 08:20:27] • [IP: 178.235.177.***]

To startuj na dyrektora!!

Gość • Wtorek [16.10.2018, 08:18:03] • [IP: 46.87.111.***]

Brawo Panie Jarku -negatywne komentarze niezadowolonych kobiet mozna dopatrzyc sie doslownie wszedzie - takie juz one sa -zycze powodzenia i cala naprzod.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 23:40:24] • [IP: 80.245.186.***]

Panie doktorze -ginekologu gdy ciężarna pacjentka zgłasza, że ma regularne bóle co 2-3min to należy się nią zająć a nie odwracać się na pięcie i wychodzić na odchodne rzucając że urodzi za dwa tygodnie.Chce pan robic porządek w szpitalu...cha cha

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:23:51] • [IP: 85.221.135.**]

"Medice, cura te ipsum" - co na użytek młodzieży przekładam - LEKARZU, ULECZ SAMEGO SIEBIE !

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:18:13] • [IP: 93.94.185.***]

KOCHAM GO

pacjentka • Poniedziałek [15.10.2018, 21:00:57] • [IP: 178.235.180.***]

mojego głosu to On nie dostanie...

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:56:26] • [IP: 37.47.132.**]

Po minie na zdjęciu wnoszę, że jakiś wypadek się temu panu przytrafił. Z głową coś nie tak. Niby lekarz, a wypowiedź zupełnie niedorzeczna.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:41:21] • [IP: 46.169.99.**]

Brawo za dowagę Pnie Doktorze i powodzenia w wyborach. Świnoujścianie- komentujący są jak zawsze odważni anonimowo i wiedzą najlepiej... więc pokażcie Państwo swoje zasługi - wszyscy możemy Was naśladować !

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:39:10] • [IP: 80.245.186.***]

Czy pan nadal wydaje falszywe-straszliwe diagnozy??!!Lekarzy brakuje a pan w polityke?to powinno byc zakazane.Najpierw splacic dlugi za studia za ktore My podatnicy placilismy, a nie dorabiac sie na ukladach i dietkach!!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:14:48] • [IP: 62.69.203.**]

A tak poza tym doktor niemiły na kasę chorych, bardziej ludzki robi się prywatnie

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:11:11] • [IP: 62.69.203.**]

15:43 dobrze zasugerowal

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 18:46:26] • [IP: 5.60.52.***]

A może Pan Doktor by się przebranżowił i rozpoczął leczyć azorki? Albo z Nową Falą popłynąć na śmietnik historii.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 18:17:33] • [IP: 5.173.144.***]

Jeśli będzie takim samym radnym jak lekarzem martwo widzę nasze miasto. Ten pozal się boże od siedmiu boleści to najgorszy konowal w miescie

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 17:35:22] • [IP: 80.245.186.***]

Panie Jarosławie daruj sobie pan politykowanie. Przychodnia też powinna funkcjonowac inaczej a jak lekarz ma byc od 7 do 15 to dlaczego się słyszy żeby najpozniej przyjść 0 14.To jest dopiero chooore.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 16:59:06] • [IP: 37.47.169.***]

PRAWDZIWY POLAK Prawdziwa wojna jest między nami Niby jednacy a nie ci sami Jedni w ulicy leżą i kopią Drudzy się modlą i w bólu topią. Aż padło słowo prawdziwy Polak Kto nim jest dzisiaj, ot i niedola Każdy z nich flagą jest obwinięty A orzeł w oczach że niby święty. Czy ci co do Niemca albo do ruska Chodzą się skarżyć a w głowie pustka Czy ci co hordy pędzili moskali I Niemców z kraju od siebie przegnali. Owszem, Polacy mają swe wady Gdzie duża kasa tam częste zdrady Dziś wolna Polska i jej stulecie I nie przystoi zdradzać ją w świecie. Prawdziwy Polak, to ten uczciwy Patriota, ochrzczony i sprawiedliwy To nie faszysta bo kocha swój kraj Dumny, szlachetny i zawsze Naj. Dzisiaj Polacy już nie są tak głupi Kłamstwem się nie da ich łatwo przekupić Pójdą do wyborów aż się świat zadziwi By w Polsce rządzili Polacy Prawdziwi.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 16:15:46] • [IP: 37.8.215.***]

Niezłe towarzystwo w tej Nowej (starej) Fali. Gościu już na pierwszy rzut oka na jego tekst pasuje do tej pontoniarskiej ferajny!. Wpuścić ich do władzy w mieście to tak jakby dać lisowi pod opiekę kurnik. Pamiętamy dokonania tej fali i nie chcemy więcej oglądać tych osobników.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 15:45:06] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 10:21:29] • [IP: 176.221.123.***] Przestan tyle pic.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 15:43:30] • [IP: 178.238.251.***]

Buu mi ten pan zasugerował aborcję

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■