POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.10.2018, 17:56:22] • Świnoujście

Dzień Edukacji Narodowej. Medale, nagrody i nominacje na wyższe stopnie

Dzień Edukacji Narodowej. Medale, nagrody i nominacje na wyższe stopnie

fot. BIK UM Świnoujście

- Dobry nauczyciel jest jak drogowskaz dla młodego człowieka – mówił dziś Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz do nauczycieli i pracowników administracji na spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. – Nie tylko przekaźnikiem wiedzy, ale wychowawcą, który kształtuje u uczniów także wartości moralne: sprawiedliwość, kreatywność, rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, szacunek i tolerancję dla innych.

Jak co roku, święto jest okazją do nagrodzenia nauczycieli medalami oraz wręczenia nominacji na stopień nauczycielski. W tym roku Prezydent RP Złote Medale za Długoletnią Służbę przyznał czterem świnoujskim nauczycielom, kolejnych sześciu otrzymało srebrne, a czterech – brązowe. Medale Komisji Edukacji Narodowej, przyznawane przez Ministra Edukacji Narodowej, otrzymało również czterech nauczycieli, a nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście – dwudziestu czterech.

Dzień Edukacji Narodowej. Medale, nagrody i nominacje na wyższe stopnie

fot. BIK UM Świnoujście

Dziesięciu nauczycieli odebrało nominację na stopień nauczyciela dyplomowanego, a czterech – mianowanego.

Wszystkich serdecznie gratulujemy.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 58

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:55:42] • [IP: 37.248.153.***]

Wszystkiego Najlepszego były uczeń

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:35:08] • [IP: 92.42.113.***]

KOLEJNA kampania wyborcza Żmurkiewicza za NASZE PIENIĄDZE SKANDAL !!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:25:49] • [IP: 176.221.123.***]

No i śliczna Pani Magda na zdjęciu, pozdrawiamy całą rodzinką :)

gościu • Poniedziałek [15.10.2018, 21:23:44] • [IP: 93.94.190.***]

Ale jedno jest pewne, że zawsze dla każdego z nas miłe są chwile, kiedy ktoś nas chwali, docenia, nawet i grosz czy kwiaty się otrzyma. Każdy :)

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:22:06] • [IP: 176.221.122.*]

Grażynko wyglądałaś przepięknie! Gratulacje z powodu nagrody!!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 21:16:25] • [IP: 77.253.129.**]

Pan Prezydent zachowuje się jak obecni rządzący bo wybory za pasem.Nauczycielom składam gratulacje.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:59:12] • [IP: 178.235.177.**]

Szacunkuu do osob starszych, kultury itp. powinni uczyc rodzice nie nauczyciele. I zanim spadna na mnie gromy nie pracuje w edukacji. Nauczyciele maja przekazac wiedze. Pozdrawiam matka dwojki dzieci

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:44:57] • [IP: 188.146.38.***]

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wyróżnionych! Najważniejsze to być ponad tymi co zazdroszczą i są zawistni. Jeszcze raz gratulacje za ciężką pracę i tud w nią włożony.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:37:33] • [IP: 188.146.36.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:33:35] • [IP: 188.146.36.*]

Kler II. Amen.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:32:49] • [IP: 188.146.36.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:29:55] • [IP: 178.238.246.**]

Interesuje mnie czy nauczyciele ucza dzieci i mlodziez szacunku do ludzi -a zwlaszcza starszych- mlodziez korzysta z komunikacji miejskiej czy ustepuja miejsca starszym i kobietom w ciazy czy odnosza sie do siebie kulturalnie i niech przestana przeklinac w obecnosci kobiet i starszych osob bo uszy wiedna jak slyszy sie jak mowia i wcale sie nie wstydza.!!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:44:43] • [IP: 93.94.185.***]

Pozdrawiam Wszystkich pracowników, dziękując za ich pracę, cierpliwość, otwarte serce, i uśmiech na twarzy dzieci :-)

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:42:40] • [IP: 5.173.136.***]

Gruba impreza ciekawe ile sieczki na to poszło ?

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:40:54] • [IP: 37.47.187.**]

Który pedagog prezia uczył uczciwości, sprawiedliwości, moralności i szacunku dla innych.Bo on z tych uczuć nie przyswoił, a umoralnia innych.Obluda.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:35:11] • [IP: 89.229.186.***]

Kochana Grażynko, serdecznie gratuluję nagrody. Mocno ściskam i do zobaczenia, być może już na wiosnę. Koleżanka z pracy, ale już po pracy.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:26:22] • [IP: 5.60.58.**]

Ale kto imiennie dostał te nagrody ?

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:23:39] • [IP: 89.233.84.***]

Dlaczego nauczyciele? Czy jest dzień pracownika budowlanego, czy jest dzień sprzątaczki, dzień kasjera sklepowego, doradcy meblowego? Dlaczego nauczyciele są wyróżniani? Zawód jak każdy inny. Tylko święto chyba pokomunistyczne.

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:19:51] • [IP: 5.173.152.***]

Jednak wszystko z klasą. Gratulacje dla wyróżnionych!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:16:03] • [IP: 164.127.213.**]

"... który kształtuje u uczniów także wartości moralne: (...) szacunek i tolerancję dla innych." Ejże, Mr Żmurkiewicz, czy zaledwie tolerancję (no tak, na szczęście obok jest znacznie lepsze słowo 'szacunek')? Kiedyś Soyka zadzwonił do Niemena, czy wystąpi na koncercie pod nazwą" Tolerancja", a ten pierwsze pytanie, jakie zadał, to:" A dlaczego nie 'Miłość'?" (Chodzi tu o rozumienie tego słowa nie" oblubieńcze", płciowe, ale chrześcijańskie, nie będące zaledwie tolerowaniem innych).

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:07:03] • [IP: 188.146.33.**]

Kto za to płacił? My, mieszkańcy. Można było zrobić imprezę w MDK...

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 19:04:20] • [IP: 185.210.39.***]

ciekawe gdzie ten bojkot imprezy przez nauczycieli ??

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 18:59:41] • [IP: 92.42.118.***]

dwa zdjęcia i zero nazwisk kto co dostał. ...słabe to jest!!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 18:48:11] • [IP: 176.221.122.**]

Lenie śmierdzące...

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 18:45:56] • [IP: 185.210.39.**]

Prawdziwe gratulacje dla tych co mieli odwagę nie iść.

Oglądasz 26-50 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■