POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.10.2018, 14:06:20] • Świnoujście

Magda Gessler w Świnoujściu kręci kolejny odcinek swojego programu

Magda Gessler w Świnoujściu kręci kolejny odcinek swojego programu

fot. Anita Ryfczyńska

Gwiazda TVN, prowadząca popularny program „Kuchenne rewolucje” wybrała tym razem Świnoujście na miejsce realizacji kolejnego odcinka swojego kulinarnego show. Za witryną restauracji „Taste” przy Wybrzeżu Władysława IV możemy obserwować w tych dniach pracę ekipy telewizyjnej.

Lokal, który rewolucjonizuje tym razem Magda Gessler ma to zgodnie z nazwą połączenie restauracji z koktail barem. Jakich zmian zechce tam dokonać gwiazda? To jak dotąd pozostaje tajemnicą producentów programu. Właściciele liczą na ożywienie interesu. Jakie nowe propozycje pojawią się w menu po telewizyjnej rewolucji? Przekonamy się wkrótce.

Magda Gessler w Świnoujściu kręci kolejny odcinek swojego programu

fot. Anita Ryfczyńska

W trakcie realizacji programu publiczność może obserwować wydarzenia jedynie z pewnej odległości, przez szybę restauracji. Kontakt z gwiazda programu został przez producentów również skutecznie ograniczony. Magdę Gessler można podziwiać co najwyżej przemykającą w samochodzie w drodze do hotelu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 151, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 151

ryynio • Poniedziałek [22.10.2018, 21:23:14] • [IP: 85.194.14.***]

Nazwa restauracji do kitu, na dodatek logo niewyraźne, nikt nie zapamieta nazwy tej restauracji, nazwa powinna byc chwytliwa i rozumiana oraz prosta w wymowie, taste - po polsku z niczym sie nie kojarzy, powinna byc rozmiana przez lokalsów oraz turystów, a turysci niemieccy DDR-owscy w wieku 50-60-70 lat jakich jest 90% nie znaja angielskiego zbyt dobrze lub wogóle. Najwazniejszy jest kucharz… oraz odpowiednie menu, ciekawe czy bedzie robione pod niemca? No i gdzie jest Sanepid..? Gessler nie nosi siatki ani czepka na głowie, moczy włosy w sosach i zupach

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 21:15:49] • [IP: 31.0.37.***]

Tez nie pójdę nigdy tam zjesc Nie lubie tej właścicielki.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 20:37:55] • [IP: 176.221.122.***]

To kiedy ta kolacja ?Bo chètnie bym poszła.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 20:27:23] • [IP: 176.221.123.***]

Bardzo żałuję ze nie bedę mogla spotkać się z Panią Magdą uwielbiam, za ogromną wiedzę kulinarnąi temperament, a na pyszną rybkę zapraszam do dawnego kasyna wojskowego przy Słowackiego.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:45:03] • [IP: 80.245.189.***]

Taste co to za nazwa morze coś polskiego a nie wszystko pod niemieckich ramoli żeglarska brzmi po polsku co wy na to pamiętam taką mordownię

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:42:52] • [IP: 89.229.186.***]

Kochani - uczmy sie języków obcych. TASTE znaczy po angielsku SMAK.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:42:52] • [IP: 31.178.176.***]

jaka ona gwiazda

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:36:58] • [IP: 79.223.170.**]

Magda jedz do domu i wstydu oszczedz. I nie przyjezdzaj wiecej, albo zostan w Ahlbecku.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:29:53] • [IP: 176.221.123.**]

W tej restauracji zamówiony tatar to jedna wielka pomyłka. Otrzymałam niedoprawione w ogóle mięso. Dobrze ze przyprawy były na stole... Pan, młody człowiek, który nas obsługiwał był bardzo sympatyczny. Niech pMagda prześwietli kucharza bo w nim jest pewnie problem

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:22:45] • [IP: 188.146.34.**]

Też nie miała gdzie przyjechać tylko do tego zadupia, wiocha na Maxa nie ma sklepów żadnych tylko polo market dziki p...ne i promy to jedyna atrakcja.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 19:11:12] • [IP: 185.210.39.**]

Hodowlana gwiazda TVN. Najpierw wyhodują potem podkarmią, wylansują, każą sobie zapłacić za program a na drugi dzień Gessler wystąpi w reklamie kremu do pięt. Dno

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:59:39] • [IP: 94.254.232.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:55:13] • [IP: 92.42.117.***]

Buractwo ze Świnoujścia nic nie potrafi tylko głupie komentarze pisać

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:46:36] • [IP: 88.156.206.***]

W Świnoujściu tak to jest.Po imprezie ginie żywność później jest utylizowana w niemieckich zadkach.dotyczy innego kokalu.Albo znika stół wiejski zutylizowany. Albo kotlety schabowe z pieca konwencyjnego.Nie mówiąc o szaszłykach z pieca konwencyjnego.Sos z torebek itd.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:44:34] • [IP: 5.173.128.***]

zgadzam sie, problemem taste są za wysokie ceny w stosunku do tego co sprzedają (oraz gdzie sprzedają)

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:41:28] • [IP: 92.42.112.***]

Do hot wok niech idzie tam to dopiero tragedia jedzenie

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:39:12] • [IP: 88.156.206.***]

RPoniedziałek [22.10.2018, 16:07:08] • [IP: 5.172.235.**] Robią imprezy okolicznościowe nie podają tego co zamówione i za co zapłacone ciężko zwrócić przeniesiony towar i zapakować to co zostało po imprezie tu rewolucja nie pomoże tylko podejście do ludzi To tak samo jak cesarskich ogrodach.wszystko utylizuja bo sanepid im zabrania oddawac zywnosc.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:37:29] • [IP: 5.173.152.**]

Jej program to ustawka, 2tyg przed przyjazdem mają nie sprzatac na kuchni, wszystko pod publike. Ten lokal nie jest zly ale ceny duze a to nie promenada nawet tam tak sie nie cenia patrz restauracja promenada najlepsza w miescie i wieczne kolejki

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:35:39] • [IP: 92.42.112.***]

no i super, miasto nadmorskie, portowe a świeżej ryby w przystępnej cenie nigdzie nie uświadczysz nawet jakby to miały być jakieś ryby sezonowe ale bałtyckie. A jak przeglądałam fotki robione serwowanym daniom w Taste, to się zaczęłam zastanawiac, czy ja krowa jestem, że jak nie mam tony zielska z bratkiem, to z innym kwiatkiem? Ja chce jeść a jak coś jest nieświeże, mrożone albo czort wie jak przygotowywane, to żaden kwiatek mi smaku nie poprawi i na co to wszystko? Po kwiatki się chodzi do kwiaciarni a nie do restauracji.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:30:07] • [IP: 83.11.229.*]

W Taste zawsze pysznie tylko bardzo drogo 😩

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:21:07] • [IP: 93.94.186.***]

nie lubię tej baby i na pewno do tej knajpy nie pójdziemy...

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:08:59] • [IP: 83.20.249.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 18:05:13] • [IP: 92.42.113.***]

Gesslerowa tu już nic nie poprawi.

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 17:59:13] • [IP: 37.47.133.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [22.10.2018, 17:52:47] • [IP: 188.147.99.**]

Nareszcie ! Uwielbiam Panią Magda!!

Oglądasz 76-100 z 151
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■