POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.10.2018, 17:01:13] • Świnoujście

Dziękuję

Dziękuję

fot. Archiwum rodzinne

Szanowni wyborcy pragnę Państwu podziękować ,za to ze poszliście na wybory samorządowe 2018 celem oddania głosów poparcia na Koalicję Obywatelską.

Szczególnie dziękuje wyborcom miasta Świnoujścia, powiatu Gryfickiego, powiatu Goleniowskiego, powiatu Kamieńskiego, powiatu Łobeskiego za głosy oddane na mnie. Będę starała się państwa godnie prezentować w Sejmiku Zachodniopomorskim.


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 60

Gość • Środa [24.10.2018, 21:16:47] • [IP: 178.235.191.**]

Powodzenia P.Elu.

Gość • Środa [24.10.2018, 21:16:25] • [IP: 185.210.36.***]

TAK TO TA SAMA KOBIETA CO NA ZDJĘCIU - CO NIE WIERZYCIE ?

Gość • Środa [24.10.2018, 21:15:57] • [IP: 37.47.132.***]

inna osoba w rzeczywistości na plakacie laska a tu babcia

Gość • Środa [24.10.2018, 20:51:14] • [IP: 80.245.178.**]

Dajcie spokój z tymi pochwałami, mam całkiem inne zdanie.

Gość • Środa [24.10.2018, 20:43:00] • [IP: 92.42.118.***]

gratulacje.

Gość • Środa [24.10.2018, 20:40:50] • [IP: 80.245.178.**]

Matka Talara.

Gość • Środa [24.10.2018, 20:34:14] • [IP: 178.238.253.***]

UWAGA! Cofka w Ściu. JEŻELI STAN TEN SIĘ UTZRZYMA (WYSOKI STAN WODY), TO PROMY 'KARSIBÓR' ZOSTANĄ ZABLOKOWANE (NIECZYNNE) DO ODWOŁANIA. PROSIMY O ROZWAGĘ I ŚLEDZENIE PROGNOZ POGODY.

Gość • Środa [24.10.2018, 20:19:34] • [IP: 94.254.232.**]

Czy Pani Kozłowska chce reprezentować wyłącznie wyborców Koalicji Obywatelskiej, czy może źle przeczytałem?

Gość • Środa [24.10.2018, 20:03:26] • [IP: 92.42.114.***]

Jeszcze do początku lat 80 - tych Radny to była funkcja pełniona w czynie społecznym. / za darmochę / Po upadku komuny radni biorą kasę.

Gość • Środa [24.10.2018, 19:49:57] • [IP: 82.174.234.**]

A ja bym proponował żeby lekarze leczyli budowlańcy budowali a emeryci wnukami się zajmowali. A u nas w mieście każdy się bierze za wszystko bez pojęcia o tym. patrz wyniki wyborów

Gość • Środa [24.10.2018, 19:46:10] • [IP: 37.248.212.***]

Gratulacje pani doktor! Powodzenia

Gość • Środa [24.10.2018, 19:34:34] • [IP: 37.47.160.**]

Powodzenia życzymy Pani Doktor

Gość • Środa [24.10.2018, 19:25:19] • [IP: 176.221.122.***]

Uśmiech szczery i pod słońce :-))) Gratulacje !

Gość • Środa [24.10.2018, 19:23:13] • [IP: 92.42.112.***]

Jaki super luk.Gratulacje

Gość • Środa [24.10.2018, 19:16:27] • [IP: 5.173.136.***]

Pani Elzbieto jestem innych poglądów ale pragne serdecznie pogratulowac. Jest Pani dobrym człowiekiem. Pozdrawiam. Ania Namyślak

Gość • Środa [24.10.2018, 19:07:15] • [IP: 188.146.97.***]

MISKA RYŻU I NAPRZÓD.

Gość • Środa [24.10.2018, 18:56:50] • [IP: 92.42.115.***]

Pani Doktor głosowałam na panią --gratuluję tylko obawiam się czy pacjenci nie ucierpią --ale w nagłych wypadkach maż zastąpi też chirurg.

Gość • Środa [24.10.2018, 18:32:30] • [IP: 37.47.129.***]

Pani Elżbieto proszę pomóc strząsnąć tę pisowską szarańczę i dokończyć ją następnie swoim chirurgicznym skalpelem żeby było tak jak było i jeszcze to 500 plus odciąć skalpelem.

Gość • Środa [24.10.2018, 17:59:29] • [IP: 178.238.253.**]

Ta sama, bardzo dobry, chociaż dość specyficzny lekarz :)

Gość • Środa [24.10.2018, 17:57:41] • [IP: 62.69.241.**]

Szkoda tylko że to będzie kosztem pacjentow. Nie łatwo bedzie się zapisać na wizytę.

Gość • Środa [24.10.2018, 17:57:06] • [IP: 62.69.203.***]

To jest Pani doktor bardzo dobra, miła, wspaniała, najlepsza ze wszystkich lekarzy, brawo Pani doktor.

Gość • Środa [24.10.2018, 17:56:12] • [IP: 37.47.175.***]

Angela Merkel

Gość • Środa [24.10.2018, 17:48:35] • [IP: 178.238.250.***]

Hahahaha

Gość • Środa [24.10.2018, 17:40:01] • [IP: 88.156.233.***]

zdjęcie wymiata

Gość • Środa [24.10.2018, 17:36:16] • [IP: 94.254.176.**]

Ja mam pytanie do tych wszystkich radnych i niech politrukow: Ilu z Was by zrezygnowało ze swoich mandatów gdyby te funkcje były wykonywane społecznie czyli za darmo??

Oglądasz 26-50 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■