POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.11.2018, 09:31:13] • Świnoujście

Kierująca autem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzystce

Kierująca autem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzystce

fot. Sławomir Ryfczyński

Rano 8.11.2018r. na skrzyżowaniu ulic Hołdu Pruskiego i Piłsudskiego doszło do kolizji. Kobieta za kierownicą renault nie zatrzymała się przy znaku "Stop", nie ustępując pierwszeństwa rowerzystce, jadącej ulicą Piłsudskiego. Poszkodowana została odwieziona do szpitala, zaś kierującą samochodem policjanci zatrzymali prawo jazdy i skierowali sprawę do Sądu za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

"W dniu 8 listopada 2018 roku około godziny 7.35 w Świnoujściu kierująca pojazdem marki Renault kobieta, jadąca ulicą Hołdu Pruskiego nie zatrzymała się na znaku "Stop", tym samym nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo ulicą Piłsudskiego rowerzystce. Kierująca rowerem została zabrana do szpitala, gdzie w wyniku przeprowadzonych czynności medycznych stwierdzono u niej stłuczenie. Kierującą pojazdem Renault zatrzymano prawo jazdy za spowodowanie kolizji skierowano sprawę do Sądu."- informuje asp. Magdalena Figarska KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [10.11.2018, 17:31:42]

komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Sobota [10.11.2018, 13:17:05] • [IP: 193.164.254.**]

Pouczenie za nie zatrzymanie się na" stopie" i potrącenie rowerzystki??! Pan policjant jeszcze się nie obudził czy jakaś znajoma królika siedziała za kierownicą??

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:40:18] • [IP: 164.127.117.***]

pouczyli za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym pewnie dla róskich robi albo dla NIEMCOW albo sld albo po

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:35:37] • [IP: 178.238.252.**]

To, póki co...wszystko można! ;)

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:28:37] • [IP: 178.235.179.***]

Pouczono ? Zgroza ! W takim razie policjanci są niepotrzebni !

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:07:34] • [IP: 77.252.46.**]

Związkowa najlepsza...

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:00:01] • [IP: 92.42.112.***]

tylko pouczono? to jakaś czerwona resortówa albo z nietykalnej kasty musiała być.

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:55:30] • [IP: 176.221.122.***]

Z tragedii wyszła KOMEDIA !! Znajome autko, widywane często jak łamie przepisy. Dziwne, a może raczej skandal, że tylko pouczenie

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:50:40] • [IP: 77.115.72.**]

A ktora dostala mandat?

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:43:27] • [IP: 176.221.123.***]

z tego wynika że będzie sprawa w Sądzie

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:32:52] • [IP: 62.69.203.**]

Pouczono sierotę ? Za nie zatrzymanie się na znaku stop od razu przerwany egzamin na prawo jazdy.

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:31:12] • [IP: 88.156.234.***]

Co wy się ludzie tak dziwicie, że dali pouczenie. Nikt nie słyszał, że trwa protest policjantów ? Zamiast mandatów dają pouczenia.

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:24:01] • [IP: 178.235.187.***]

Najlepsze pouczenie można uzyskać przy okazji egzaminu na prawo jazdy? A ta kierująca" od przypomnienia", to nie ta sama co wjechała Niemcowi w Arsch na skrzyżowaniu 11.11 i Moniuszki, w tym WP ? Z cyklu:" będąc świnoujską VIPą" której uchodzi zwykle bezkarnie?

Tomcio • Sobota [10.11.2018, 11:22:59] • [IP: 46.76.221.**]

Pouczono ?! Za nie zatrzymanie się na STOP, za potrącenie rowerzystki POUCZENIE ?!

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:21:57] • [IP: 37.248.155.**]

pouczono rowerzyste zeby wiecej nie wpadał pod pojazdy bo bedzie mandat...

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:12:48] • [IP: 92.42.116.**]

Oj Pazdzioch, Pazdzioch! Ty zawsze będziesz Pazdziochem!

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:47:40] • [IP: 37.47.170.***]

Pouczono? Serio?

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:37:01] • [IP: 176.221.122.***]

@Pazdzioch • Sobota [10.11.2018, 09:45:10] • [IP: 83.23.255.***]Im mniej pazdziochów w internecie, tym mądrzej.

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:29:07] • [IP: 94.254.224.***]

Pouczono? Pouczono? Czyja znajoma?

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:21:48] • [IP: 77.252.46.**]

𝚉𝚠𝚒𝚊̨𝚣&
#120468;𝚘𝚠𝚊 𝚛𝚞𝚕𝚎𝚣⼐
3;𝚣. . .

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:10:47] • [IP: 37.47.144.**]

A policyjna interwencja trwała do godz. 10. W interwencję zaangażowanych było 4 policjantów. To jak ma być dobrze kiedy ty zderzeniu drogowym bierze udział 4 policjantów przez kilka godzin a 31 % pozostałych jest na L4

Gość • Sobota [10.11.2018, 10:07:42] • [IP: 83.23.248.**]

Niedzielny kierowca

Gość • Sobota [10.11.2018, 09:53:18] • [IP: 176.221.123.***]

pouczono :D

Gość • Sobota [10.11.2018, 09:51:58] • [IP: 80.62.116.***]

Mam nadzieje, ze nie rowerzystce nie stalo sie nic powaznego. Mam tez nadzieje, ze policja zainteresuje sie tym, czy prowadzaca samochod mieszka na Holdu Pruskiego, bo ta ulica nie wolno po prostu przejezdzac.

kierowca • Sobota [10.11.2018, 09:50:46] • [IP: 178.235.180.**]

łoł pouczona, za potrącenie i niezatrzymanie się na stopie... ja zostałem ukarany mandatem 200 złotych choć nikogo nie potrąciłem...

Gość • Sobota [10.11.2018, 09:49:13] • [IP: 77.111.247.***]

Ach ci niemcy!!Nie umieja jezdzic i do tego uzywaja tabliczek ZSW !!Zamknac granice, Swinoujscie tylko dla nas.Przeciez my miejscowi zawsze ustepujemy pierwszenstwa!!

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■