POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [30.09.2019, 15:14:19] • Świnoujście

Realizacja zadania publicznego pn. Podstawowe informacje o zdrowiu w ujęciu profilaktyki HIV/AIDS „Mam czas rozmawiać”

W dniu 24 września 2019 r. do Urzędu Miasta Świnoujście wpłynęła oferta na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Podstawowe informacje o zdrowiu w ujęciu profilaktyki HIV/AIDS „Mam czas rozmawiać”, złożona przez Fundację Motywacja i Działanie.

Termin realizacji zadania: 10 października 2019 r.- 31 grudnia 2019 r.

Uznając celowość realizacji ww. zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r., poz. 688 z późn. zm.), w terminie 7 dni od dnia opublikowania oferty każdy może zgłosić uwagi dotyczące przedmiotowej oferty.

Ewentualne uwagi można zgłaszać w formie pisemnej do Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/2, 72-600 Świnoujście, wzd@um.swinoujscie.pl w terminie do dnia 7 października 2019 r.

Załącznik:
www.swinoujscie.pl/uploads/files/uproszczona%20oferta%20realizacji%20zadania%20publicznego.pdf

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■