POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.01.2020, 14:50:50] • zachodniopomorskie

Ujęty z ukraińskim podrobionym prawem jazdy

Ujęty z ukraińskim podrobionym prawem jazdy

fot. Morski Oddział Straży Granicznej

29-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, kierującego samochodem marki bmw, zatrzymali 15 stycznia do kontroli drogowej w Kołobrzegu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej. Podczas legitymowania mężczyzna okazał ukraińskie podrobione prawo jazdy.

Kierowca przyznał się, że dokument zakupił za 6 tys. zł, ponieważ własnego nie posiada. Za jazdę bez uprawnień strażnicy graniczni ukarali go pięciusetzłotowym mandatem i udaremnili mu dalszą podróż.

W sprawie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów mężczyzna zostanie przesłuchany w wyznaczonym terminie, a postępowanie w tej sprawie prowadzi Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu.

morski.strazgraniczna.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■