POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.03.2020, 13:07:11] • Świnoujście

Zmiana organizacji ruchu ul. B. Chrobrego

Zmiana organizacji ruchu ul. B. Chrobrego

fot. iswinoujscie.pl

Informujemy, że od dnia 9 marca 2020r. do dnia 16 marca 2020r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu drogowego w związku z robotami związanymi z przebudową kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w pasie drogowym ulicy Bolesława Chrobrego i Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu. Wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Bolesława Chrobrego i Henryka Sienkiewicza. Objazd przedmiotowego odcinka od Ronda Róży Wiatrów ulicami: Władysława Sikorskiego, Monte Cassino, Bolesława Krzywoustego i Juliusza Słowackiego. Wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na ulicy Bolesława Chrobrego na odcinku od ulicy Juliusza Słowackiego do ulicy Kapitańskiej. Wprowadzony zostaje również dwukierunkowy ruch na odcinku stanowiącym dojazd do posesji Spółdzielni Mieszkaniowej Stoczniowiec ulicą Bolesława Chrobrego od strony Ronda Róży Wiatrów.

Na czas prowadzenia robót budowlanych przystanek autobusowy „Grodek” zostanie przeniesiony równolegle na ulicę Juliusza Słowackiego.

Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego.
Za utrudnienia przepraszamy.

Joanna Ścigała
BIK UM Świnoujście


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Niedziela [08.03.2020, 11:55:22] • [IP: 178.238.249.***]

KIEDY ZACZNA BUDOWAC OBJAZD OBOK FORTU ANIOLA? NA CHROBREGO NIE DA SIE ZYC, . TAKI RUCH A ZWASZCZA W SEZONIE

Gość • Niedziela [08.03.2020, 09:53:35] • [IP: 77.252.46.**]

Uzbrajanie terenu dla deweloperki. Żegnaj Parku Zdrojowy!!

Gość • Niedziela [08.03.2020, 06:06:03] • [IP: 80.155.21.***]

Wstyd urzędasy z preziem na czele, normalnie ulica jak z Afryki hehehe

Gość • Niedziela [08.03.2020, 06:04:34] • [IP: 80.155.21.***]

W brudasowie brudasy po sobie nie sprzątają

Gość • Sobota [07.03.2020, 20:33:26] • [IP: 46.231.57.***]

[07.03.2020, 18:37:29] żmur z betoniarą wytną dla deweloperów kawał parku bo mają na tą wycinkę zgodę naszej wspaniałej rady. Dostali ją jeszcze w poprzedniej kadencji. Działki w parku są już na pewno wydzielone i za grosze sprzedane. Ul.Chrobrego to jest najkrótszy dojazd od promu do plaży. Gdyby była poszerzona i dwukierunkowa, to auta przez centrum nie musiały by jechać. Ale tu dewelopery rządzą i będzie jak oni sobie zażyczą, czyli więcej betonu i mniej zieleni... Tak żmur i betoniara kręcą sobie lody.

Gość • Sobota [07.03.2020, 18:37:29] • [IP: 62.69.229.**]

Drogi Pablo, przecież szykowana jest kolejna wycinka drzew w parku pomiędzy stawami a fortem Anioła - będzie tam ulica! A swoją drogą, skoro inwestorzy walą do miasta drzwiami i oknami, to dlaczego mieszkańcy im fundują całą infrastrukturę? Niech sami sobie ją tworzą. Dlaczego w tym samym czasie miasto leży odłogiem? I niech mąż opatrznościowy nie mówi, że się coś robi. Bo na takie przychody miasta, to roboty są na poziomie zera!

Pablo • Sobota [07.03.2020, 16:23:34] • [IP: 176.221.122.***]

Ta ulica to dramat. Powinna być porządnie zrobiona. Nowy asfalt po prawej chodnik a lewej droga dwukierunkowa dla rowerów. Główna droga nad morze a zaniedbana strasznie.

Gość • Sobota [07.03.2020, 14:45:16] • [IP: 109.70.100.**]

Fundusze ze sprzedaży działek wydmowych są przeznaczane na budowanie zaplecza spacerowego i technicznego kompleksów hotelowych. Czy dla mieszkańców w innych dzielnicach coś jeszcze zostaje?

Gość • Sobota [07.03.2020, 14:34:00] • [IP: 80.153.7.***]

oo to moze od razu nawierzchnie wymienia :))

Gość • Sobota [07.03.2020, 13:49:01] • [IP: 176.221.122.***]

teraz sie obudzili. budowa już trwa jakiś czas a oni teraz zamykają drogę. śmiech n sali

Gość • Sobota [07.03.2020, 13:17:23] • [IP: 82.103.130.***]

Czekam na informację: aby usprawnić obsługę w mieszkańców miasta Świnoujście, wprowadzono opłaty na parkingu UM. Kiedy?

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta Świnoujście zaplanowanej na dzień 17.04.2024 r. (środa) o godz. 12.00 w sali 315 Miejskiego Domu Kultury, na którym zaprezentowana zostanie koncepcja rozbudowy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp. z o.o. ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■