POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.05.2020, 07:24:24] • Polska

Nowy Spot Szymona Hołowni podkreśla wagę solidarności społecznej

Szymon Hołownia zaprezentował na swoim profilu na FB swój nowy spot wyborczy. Główny przekaz koncentruje się na podkreśleniu siły komunikacji międzyludzkiej. Szymon Hołownia od samego początku swojej kampanii nieustannie pozostaje w kontakcie ludźmi, budując wokół siebie i swojej kandydatury społeczność obywatelską. Szczere zainteresowanie ludzi w proces wyboru prezydenta, prezentowany w spocie jest zjawiskiem, którym nie mogą pochwalić się kandydaci partyjni.

To kolejny spot, w którym najważniejszą rolę odgrywają ludzie. To oni są największą siłą kampanii Szymona Hołowni, budowanej przede wszystkim przez 10 000 wolontariuszy w całej Polsce. Szymon Hołownie wielokrotnie podkreślał, jak wielką wartością jest dla niego spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem. Od wielu lat jeździ po Polsce i rozmawia z Polakami, dowiadując się co myślą, czego oczekują, o czym marzą. W ubiegłym roku odbył ponad 200 spotkań autorskich z czytelnikami jego książek. Spotkania te wielokrotnie przeradzały się w dyskusje o Polsce. Na przełomie roku odbył się również cykl spotkań zatytułowanych „Rozmowy Polaków. W ramach kampanii wyborczej przed pandemią Szymon Hołownia regularnie spotykał się z wyborcami w swoich biurach wyborczych w cały, kraju. Obecnie, poza codzienną aktywnością polegającą na spotkaniach online, co tydzień prowadzi zdalne spotkania z liderami regionalnych Ekip Szymona.

W najnowszym spocie przedstawiono jedną z takich rozmów Szymona Hołowni z wolontariuszami z całej Polski, w której zadaje im pytanie o to, czego im najbardziej brakowało podczas długotrwałego zamknięcia. Osoby z Ekipy Szymona przyznają, że był to brak kontaktu z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi. Tę grupę osób łączą szczególne wartości. Dla nich najważniejsze są relacje, a bliskość, solidarność, wsparcie i wzajemna pomoc, to fundamenty budujące poczucie wspólnoty, w której wszyscy troszczą się o siebie nawzajem.

Prezydentura, w której solidarność społeczna jest jedną z kluczowych wartości, to jeden z najważniejszych celów Szymona Hołowni. W czasie epidemii COVID-19 poczucie izolacji, lęku o przyszłość i chaosu były dominującymi emocjami. W spocie pokazaliśmy, jak ważne jest to, żeby być ze sobą szczególnie w tym czasie. Cel jest jeden: musimy to wygrać! Wygrać z lękiem, odosobnieniem i niepewnością. To będzie możliwe tylko wtedy, gdy będziemy razem.

Spot dostępny jest na oficjalnej stronie kandydata na FB: #JesteśmyWiększością
target=_blank>www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/
#JesteśmyWiększością

Link do kanału na YT: youtu.be/idPAeacGiow

Iwona Zaczek


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [21.05.2020, 08:41:26] • [IP: 188.147.36.**]

W czasie kampanii wyborczej charytatywność startującego w wyborach polityka jest najmniej wiarygodna, a właściwie niewiarygodna.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Stowarzyszenie Forum Uznam Wolin zaprasza na koncert dla dzieci w ramach wakacyjnej akcji LANS - czyli letnia aktywność na scenie. Już w najbliższy piątek 7 sierpnia od godziny 17:00 na placu zabaw Platanowy Raj przy ulicy Malczewskiego rozpoczynamy nasze działania skierowane do najmłodszych użytkowników tego miejsca. Nie ma ograniczeń wiekowych, a biletem wstępu jest uśmiech i wesoły nastrój. W programie są przewidziane atrakcje i animacje dla dzieci oraz koncert muzyczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i do LANSU! :) ■
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■