Ma zielone oczy, ró¿owy nosek i szar±, puszyst± sier¶æ z bia³ymi plamkami na ³apach, brzuchu i twarzy. Charakterystyczn± cech± jest szara bródka. D³ugo¶æ cia³a wynosi 40-50 cm bez ogona, ma ona dosyæ piskliwy g³os. Niedawno skoñczy³a rok i jest strachliwa wobec innych ludzi ale mo¿liwe jest, ¿e da siê zwabiæ przysmakami, miêsem lub mokr± karm±.
W razie jakiegokolwiek kontaktu z podobnym kotkiem prosimy o zadzwonienie pod numery: 600317909, 881952457, 607779758, 693840873.
Super, ¿e kicia siê znalaz³a :)
Czy przypadkiem nie przechodzi³ tamtêdy pewien prezes, mi³o¶nik kotów..?
Kochani mieszkancy Swinoujscia ; pomozmy dorosnac malym kaczka w Parku Zdrojowym , mlodych jest okolo 20 sztuk , wtym okolo 9 sztuk juz zaginelo , czesc jest przeganiana przez psy , one nie moga latac , przebywaja w brudnych rowach i oczkach wodnych , ktore ni9e byly czyszczone przez pol roku , ja sam z dobrej woli dokarmiam ; kupilem 10 kg przenicy 5 torebek slonecznika a mam emerytury 2000 zl , szczycimy pieknym parkiem , zadbajmy aby ptaki [kaczki ] mogly dorosnac a reszte one sobie poradza . ..
Do IP: 37.47.190: a zw³aszcza te, które s± trzymane pod kluczem w np. w piwnicy; te s± najbardziej nieszczê¶liwe.
Wasze kochane kotki zabijaj± okolo 100 MILIONÓW ptaków w kraju w skali roku.30 procent populacji wrobla jest ju¿ wytrzebione przez koty a tak¿e gatunki zagro¿one wyginiêciem.Masz kotka to pilnuj go, to drapie¿nik i w³a¶ciciele s± odpowiedzialni za ten holokaust ptaków.
Oj, to pewnie ta, która ¶miertelnie wystraszy³a mojego wilczura - Azora !!
Wzi±³em go na Grunwaldzkiej 23 co najwa¿niejsze
Straszne to. Trzeba teraz zrobiæ zbiórke na now± kicie
14:30:45 najwyra¼niej ma jakie¶ problemy, byæ mo¿e tatu¶ wchodzi³ mu do wanny mrucz±c jak kot
Mój kot te¿ ma twarz..a wielu ludzi pyski, Fajnie, ¿e kicia ju¿ w domu
Jemu te¿ siê co¶ nale¿y - wybzyka siê i przyjdzie
KOT MA TWARZ??TO CO CZLOWIEK PYSK??!!CHYBA TAK BYWA!!
piekna kicia
¯yczê aby kicia siê znalaz³a :) proszê daæ znaæ :)
Dziêkujê za dobre s³owa. Kot na szczê¶cie siê znalaz³.
14:30 Ju¿ ci odpowiedzieli ludzie z 15:14 i z 17:25. Tak trudno zrozumieæ, ¿e kot jest zupe³nie innym zwierzêciem ni¿ pies lub kura i nie mo¿e ¿yæ jak kanarek w klatce? Z jakiej przyczyny stale mamy do czynienia z umys³ami pe³nymi przegródek i szuflad niczym biurko pedantycznego krawaciarza?! Kot jest zwierzêciem o innej mentalno¶ci i nawet nowoczesne wynalazki jak sterylizowanie mu nie s³u¿y. Jest, nawet bêd±c w czê¶ciowym oderwaniu od przyrody, bo hodowany przez ludzi, wkomponowany w ten ¶wiat natury - pe³ni funkcjê regulatora liczby gryzoni. Dlaczego umys³y niektórych nie mog± poj±æ, ¿e ich przegródki s± sztucznie wklejone w ich umys³y? Go³êbie pocztowe i ryby hodowlane te¿ nie chodz± na smyczy i ma to sens!
Koty niewychodzace s± bardzo nieszczê¶liwe i osowia³e.Kot kocha wolno¶æ a jak kos mieszka w bloku nie powinien miec kota bo taki kot meczy siê. Ja mam domek z ogrodem na obrze¿ach miasta. kot wchodzi i wychodzi jak chce.Czasem znika na pare dni.
gosciu ty masz kota chyba w glowie jak sie ma zwierzaka to sie lubi tez inne, a nie jak to nie moj to mozna go zabic, a siekierka to mozna twoja glowe odciac i ty mowisz ze kota swojego lubisz co za bzdury
Go¶æ • Pi±tek [24.07.2020, 10:23:26] • [IP: 188.146.225.*Chory jeste¶. ...Mam zwierzê to siê nim opiekujê i odpoiadam za niego.Obcy kot wejdzie mi do domu i mam go nakarmiæ i pog³askaæ??Co ty pijesz??Nie chcê tu opisywac co z takim zwierzakiem bym zrobi³ i z jego w³a¶cicielem.Broni palnej nie mam ale i siekierk± kotka mo¿na...
Idiota kiedys z koncowka IP 6.*** wpisuje ciagle to samo pod rozne tematy - ma zestaw tych samych wpisów, np.pod kilkoma artyku³ami wpisa³ frazê" kombatanci dobrej zmiany". Moim zdaniem istnieje cos takiego jak choroba psychiczna pewnych maniaków z forów internetowych. Nikt sie nie smieje z ich powtarzanych wpisów, tylko oni sami. Jest spora ilosc chorych psychicznie i nieleczonych lub którzy ju¿ leków nie bior±.
TO DOPIERO 500+ W JEDNYM MIOCIE.
Kot nareszcie na WOLNO¦CI!teraz wie ze ¿yje 🤣
TAM BY£ HOTEL BANASIA -POSZ£A PO 500+.
Znam ten rejon, wpadam tam do rodziny. Wczoraj tam asfaltowali w kolorze jego futra, by³o niebezpiecznie. Mo¿e to byæ sprawka troglodyty spotykanego co jaki¶ czas na tym osiedlu. Jest taki facio 70 m od Roosevelta w tych domkach gierkowskich, który popija regularnie i rw± mu siê neurony, tacy ludzie s± specyficzni, w kocie nagle widz± z³o ca³ego ¶wiata. Albo inny, w jednym z pierwszych numerów szeregowca na Staffa - pewna kociara opowiada³a, ¿e gdy mu kiedy¶ kot wszed³ do domu, uwa¿a³ to za niebywa³y skandal, dozna³ oczopl±su i ciê¿ko miaucza³. Natomiast cz³owiek, który rozumie koty i zna specyfikê ich trybu ¿ycia, jeszcze dokarmi kota, pog³aszcze. Gdyby nie one to gryzonie nie zna³yby granic. Szczur nie zak³ada gniazda w miejscu gdzie ¿eruj± koty. Puszczam info rodzinie z Posejdonu, kociarzom.
Wróci na pewno.Koty lubia znikaæ na pare dni, taka ich natura Najlepiej szukac w nocy kiedy jest cicho lub poprostu poczekaæ poniewa¿ kot zawsze zapamietuje drogê