iswinoujscie.pl • Niedziela [06.09.2020, 10:58:19] • Międzyzdroje
Konkurs na imiona dwóch młodych żubrów w Wolińskim Parku Narodowym

fot. Organizator
Szanowni Państwo dziękujemy za nadsyłanie swoich propozycji imion dla naszych młodych żubrów. Otrzymaliśmy propozycje imion od blisko 350 osób. Nadesłano 337 propozycji dla samca i 332 propozycje dla samicy, 93 z nich powtórzyły się. Po zweryfikowaniu imion w Księdze Rodowodowej Żubrów i wykluczeniu tych, które już nosiły polskie żubry, przedstawiamy listę 10 unikalnych imion dla samca i 10 dla samicy.
Zapraszamy do głosowania w ankiecie internetowej na imiona dla naszych żubrzątek. Głosować można do poniedziałku 7 września do godzina 12.00.
Przypominamy, że osoba, której propozycja zostanie wybrana otrzyma tytuł „Ojca chrzestnego" lub „Matki chrzestnej" żubrzątka, dyplom oraz rodzinne zaproszenie do odwiedzin żubrów w Zagrodzie Pokazowej Żubrów.
Ankieta internetowa znajduję się pod LINKIEM:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzGQRFDz9ydjf4cdtOSXly8MpDtk5uTDk_4AKgF1-ykiGhHw/viewform?usp=sf_link
Michał Szweik
Poświata i Powab - dobre imiona! Mnie się spodobały i pasują do młodziaków.
Karyna i Sebastian
123 dobre heheheheheh
Powirus on powolinka ona.
Sa tak piekni, ze pasuja im imiona POSWIATA i POWAB.
Teodor
Jaroslaw i Jaroslawa!
Jarek i Antek
Omka i Mietek
Widze, ze wiekszosc piszacych to, analfabeci nie umiejacy czytac lub jacys niedororozwinieci.Przeciez jasno bylo napisane, imiona maja sie zaczynac na litery;Po.Zreszta konkurs juz sie zakonczyl po co te bzdurne wpisy.Teraz czas na, final trzeba wybrac jedno z 10-ciu ktore wygraly eliminacje, wszystko e temacie.Glosowac nie dyskutowac.
Maryna i Fafik.
PINOKIO I PALEC.
Arra ona on Anfi.
Fafik Fafi.
Przepraszam źle przeczytałam, Tobi i Niki:))))
Przepraszam, nie doczytałam, Tobi i Niki :)))
Hinata i Tobi :)))))
Wicher i Wiosna.
Pandemia i Panduda
Ty 123...buraku, o 13.00 w nocy.Ladny oszolom jestes, pewnie po Piastowskiej?
Jarosław & Lech
Ten na zdjęciu wygląda jak Dżesika co się wy yebała w błoto po baletach w Alibi o 13.00 w nocy. Więc może Brian i Dżesika?
Głosuję na Pomira i Pozdrojankę :)
Jarosława i Jarosław.
Pędzlak i Kropidlak.