POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.12.2020, 20:04:07] • Świnoujście

Pogotowie ratunkowe potrzebowało wsparcia strażaków

Pogotowie ratunkowe potrzebowało wsparcia strażaków

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujscy strażacy zostali wezwani na ulicę Kujawską, aby pomóc ratownikom medycznym. Konieczne było zniesienie starszego mężczyzny do karetki. - W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków - informuje straż pożarna w Świnoujściu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 13 grudnia około godziny 20:30.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [16.12.2020, 00:07:41] • [IP: 188.146.160.***]

Dwóch ratowników medycznych, ośmiu strażaków, do zniesienia poszkodowanego do ambulansu.na krzesełku transportowym.Bogaty kraj.Ale w głupotę.

Gość • Poniedziałek [14.12.2020, 20:08:19] • [IP: 149.202.98.***]

No tak, 13 grudzień, to by wiele wyjaśniało...

Oglądasz 1-2 z 2
■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■