Uroczystość połączono z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka
Finnlines świętuje sukces trasy Świnoujście - Malmö i zapowiada dalszy rozwój połączenia
Martina Quick, Ambasador Szwecji, Antonio Raimo, Marco Palmu i Rafał Kwapisz z Finnlines
Katarzyna Buława z Euro-Terminalu oraz kpt. Piotr Bieńkowski z Urzędu Morskiego
Ulewa sparaliżowała centrum Świnoujścia. Ulice zamieniły się w rwące potoki
Ulewa sparaliżowała centrum Świnoujścia. Ulice zamieniły się w rwące potoki
Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany
Tragedia na B111. Nie żyje 22-letni mieszkaniec Świnoujścia
Kierowca i młoda pasażerka walczą o życie. Renault po wyprzedzaniu wypadło z drogi i koziołkowało
Samorządowcy spotkali się po latach. Wspomnienia, refleksje i rozmowy
Samochód spłonął za Urzędem Miasta. Nocna akcja strażaków i policji w Świnoujściu
Pożar na osiedlu Platan w Świnoujściu. Strażacy walczyli z ogniem na dachu budynku
Ciepły majowy wieczór nad morzem. Plaża w Świnoujściu żyje także po zmroku
Żmurkiewicz i „żółta karta” ewidencyjna członka ORMO
Dokument, który miał zniknąć, dziś potwierdzony i prawdziwy
Przełom w komunikacji!!!
» Strona Główna» Wydarzenia » Marek Posobkiewicz jako skrzypek na dachu zachęca do szczepień: Gdybym się zaszczepił, COVID nigdy by się mnie nie czepił. Zobacz wideo!
Marek Posobkiewicz jako skrzypek na dachu zachęca do szczepień: Gdybym się zaszczepił, COVID nigdy by się mnie nie czepił. Zobacz wideo!
fot. YouTube
Marek Posobkiewicz, znany także jako Don Gisu znów zaskoczył! Tym razem do melodii znanej piosenki "If I were a rich man" z musicalu "Skrzypek na dachu" śpiewająco zachęca do szczepień. Śpiewa po angielsku: "Gdybym się zaszczepił, COVID nigdy by się mnie nie czepił i bym nadal zdrowy był. Chciałbym się zaszczepić. Będzie ze mnie zdrowy człek."
Marek Posobkiewicz nie po raz pierwszy zdecydował się na taki występ. Ostatnio w trakcie pobytu w szpitalu z powodu zakażenia COVID - 19 nagrał piosenkę dla Edyty Górniak, w której zapewniał, że nie jest statystą i faktycznie zmagał się z koronawirusem.
Właśnie się zastanawiałem czy nadal zmaga się z wirusem czy może jak wszyscy inni ciężko chorzy celebryci lub na takich się kreujących zszedł ze szpitalnego łóżka zaraz po opublikowaniu selfiaków. No i mam odpowiedź.
Właśnie się zastanawiałem czy nadal zmaga się z wirusem czy może jak wszyscy inni ciężko chorzy celebryci lub na takich się kreujących zszedł ze szpitalnego łóżka zaraz po opublikowaniu selfiaków. No i mam odpowiedź.