POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.02.2021, 21:25:01] • Powiat Kamieński

„Ludzie których kochamy, zostawiają ślady w naszych sercach”

„Ludzie których kochamy, zostawiają ślady w naszych sercach”

fot. Andrzej Ryfczyński / archiwum

Idąc tym śladem w imieniu całej rodziny pragniemy podziękować wszystkim, którzy łączyli się z nami w bólu i żałobie. Przyjaciołom, kolegom z pracy, sąsiadom, bliskim oraz wszystkim tym, którzy razem z nami okazali serca i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku ukochanego Męża, naszego Tatę, Dziadka, Przyjaciela. Jego pomoc tym najbardziej bezbronnym, najmniejszym, najsłabszym, okazała się jego drogą i pasją. To ona definiowała go jako człowieka.

Żal w sercach podpowiada, że to za krótko. Dlatego tak mocno czujemy niedosyt Twojej ziemskiej obecności. Nie mniej jesteśmy pełni nadziei że Śp. Piotr Barański, przyjaciel braci mniejszych, został wezwany do służby u boku św. Franciszka.

Nie umarł ten, kto żyje w sercach wielu, żyć będzie wiecznie.
Serdeczne podziękowania za słowa otuchy i współczucia, pomoc w trudnej dla nas chwili, liczne uczestnictwo na mszy świętej oraz w ceremonii pogrzebowej

Czas to miłość.

Agnieszka Barańska


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 09:54:02] • [IP: 31.135.163.***]

Ojej. Nie wiedziałam. Wyrazy współczucia dla żony i rodziny. Osobiście zawiodłam.Pani Piotrowi trzy gołębie do uratowania. Dziękuję że Pan tyle dobrego zrobił. I bardzo współczuję.

Gość • Sobota [06.02.2021, 10:00:43] • [IP: 31.11.128.***]

250, Nie przejmuj sie pan, mozna zakryc auto gazetami.Mozna ?.Mozna.I bedzie czyste.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 21:24:41] • [IP: 185.210.38.**]

Pięknie żyłeś Panie Piotrze, dziękujemy...oby nie zabrakło takich ludzi jak Pan nigdy

Gość • Czwartek [04.02.2021, 20:58:18] • [IP: 176.221.122.***]

Niech odpoczywa w pokoju. ...

Gość • Czwartek [04.02.2021, 19:40:06] • [IP: 64.228.199.***]

Do IP 178.238.250, , , , Oraz IP 176.221.123, CO ZA GOWNA.

Gośćmi • Czwartek [04.02.2021, 19:37:33] • [IP: 176.221.122.***]

Pan ubolewający o zasranym samochodzie to pragnę przypomnieć że mieszkając nad morzem wpisane jest takie ptactwo tak że proponuję w Bieszczady wysuwać ale tam by przeszkadzały większe zwierzęta tak że pozostała jeszcze kozia Wólka tam będziesz może zadowolony a tak na poważnie to byś się człowieku zastanowił w obliczu żałoby najbliższych tego Pana

Manson • Czwartek [04.02.2021, 16:13:35] • [IP: 205.201.55.**]

Biedny człowiek ratował zwierzęta. RIP

Gość • Czwartek [04.02.2021, 13:02:57] • [IP: 176.221.123.***]

Chciałam przypomnieć, że Pan Piotr ratował nie tylko te znienawidzone przez niektórych mewy. Życie i zdrowie zawdzięczają Mu także inne ptaki, zarówno małe jak i większe np bociany, łabędzie czy bieliki. Zresztą nie tylko ptaki. Jechał na ratunek lisa, bobra, jenota, sarenki czy jeża. A do pana 178.238.250, który tak rozpacza nad osranym samochodem... słyszałam, że samochód jest przedłużeniem penisa. Musi pan byc w wielkiej potrzebie skoro to przedłużenie jest dla pana ważniejsze niż życie wielu zwierząt i pamięć o pięknym Człowieku, który im pomagał. Dodam jeszcze, że facet powinien dodatkowo mieć jaja, i tu już panu żaden samochód nie pomoże.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 13:01:31] • [IP: 176.221.122.***]

R.I.P (")('')(")

Gość • Czwartek [04.02.2021, 11:07:04] • [IP: 109.243.232.***]

09:26:29] • [IP: 178.238.250.**] Za każdym razem jak czytam takie brednie, to uprzytamniam sobie, że są ludzie niezdolni do nabycia garażu lub zadaszenia oraz wręcz powołani do przemieszczania się metodą kapsuł Hyperloop, których projekty są finansowane przez miliardera E.Muska - jazdy w kapsułach z prędkością dźwięku w rurze z obniżonym ciśnieniem powietrza. Jak najszybszego awansu do poziomu RURY, szanowny kierowco!

Gość • Czwartek [04.02.2021, 10:35:14] • [IP: 176.221.122.***]

Wspaniały Człowiek! Wyrazy najszczerszego współczucia dla Najbliższych. Mam nadzieję, że z grona najbliższych osoba będzie kontynuowała opiekę nad zwierzętami! czego serdecznie życzę naszym zwierzętom, którymi powinniśmy się opiekować, pomagać, karmić, leczyć etc.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 10:32:09] • [IP: 37.248.220.***]

Naczelnik ochrony środowiska nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu i tyle w temacie. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 10:31:32] • [IP: 88.67.46.***]

wspanialy czlowiek, wyrazy wspolczucia dla rodziny.Tez niedawno stracilam b.bliska mi osobe.. tylko nie moge sie pogodzic dlaczego wspaniali ludie musza tak wczesnie odchodzic!!

Gość • Czwartek [04.02.2021, 09:50:48] • [IP: 109.243.232.***]

Namawiam portal do powrotu do kolorowych zdjęć z udziałem tego pana, bo nie poprzestawajmy na poziomie wyznaczonym przez grecką nazwę naszej firmy pogrzebowej, kompletnie obcą chrześcijaństwu, a to ta wiara i zarazem filozofia formuje postrzeganie przyszłego życia, nawet u ludzi słabo czy niewierzących w Boga. Przecież ten pan jest w lepszym świecie, przecież zrobił wiele dobrego za życia doczesnego. Można by użyć w rogu fotografii symbol kotwicy, symbol nadziei, widzimy go na niektórych grobach - albo wieniec (nie czarny!), symbol chwały, zwycięstwa, zmartwychwstania.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 09:26:29] • [IP: 178.238.250.**]

Za każdym razem jak myję auto z ptasich gówien ciepło wspominam tego pana i jemu podobnych, dokarmiaczach mew i gołębi...

Gość • Czwartek [04.02.2021, 09:20:12] • [IP: 176.221.122.***]

CZŁOWIEK PRZEZ DUŻE C.WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 08:12:55] • [IP: 176.221.123.***]

WSPOŁCZUUJE

Gość • Czwartek [04.02.2021, 06:40:51] • [IP: 176.221.123.**]

Zostawił stado mew na dachach Świnoujskich blokach !! Nie dokarmiać mew i innych ptaków. Same sobie radzą !!

Gość • Czwartek [04.02.2021, 02:51:27] • [IP: 64.228.199.***]

Raz jeszcze prosimy przyjac wyrazy glebokiego wspolczucia dla zony, oraz calej rodziny.

moondek • Czwartek [04.02.2021, 02:10:30] • [IP: 89.151.33.***]

Na całe szczęście pan Piotr nie udał się do miejsca wiecznego spoczynku, gdyż jak objawił nam Stwórca w swoim słowie - czeka na zmartwychwstanie. OBJ. 20: 5

Gość • Środa [03.02.2021, 23:38:24] • [IP: 188.47.40.***]

Kochany pan pomagał zawsze , oby takich ludzi z wielkim sercem więcej. Spoczywaj w spokoju

Gość • Środa [03.02.2021, 23:34:44] • [IP: 77.252.46.***]

[―✝―]

Gość • Środa [03.02.2021, 23:03:26] • [IP: 176.221.122.***]

Kondolencje.

Mieszkaniec • Środa [03.02.2021, 21:52:44] • [IP: 188.146.128.***]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.

Gość • Środa [03.02.2021, 21:47:26] • [IP: 176.221.122.***]

Panie Piotrze niech pan spoczywa w spokoju napewno ogromna pustka została bo był pan człowiekiem o ogromnym sercu dla tych słabych istotek zdecydowanie za szybko pan odszedł na wieczny spoczynek życzę żonie i pańskiej rodzinie wytrwałości w tym bólu

Oglądasz 1-25 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■