POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [04.02.2021, 22:03:31] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach jak w Dubaju? Przy plaży ma powstać 112 metrowy, 33 kondygnacyjny apartamentowiec - gigant!

W Międzyzdrojach jak w Dubaju? Przy plaży ma powstać 112 metrowy, 33 kondygnacyjny apartamentowiec - gigant!

siemaszko.pl (Zdjęcie za zgodą autora)(fot. Organizator )

Już wkrótce Międzyzdroje będą mogły się pochwalić najwyższym budynkiem nie tylko w powiecie kamieńskim, ale także w całej okolicy. Tuż przy plaży ma powstać apartamentowiec - gigant. Będzie miał 112 metrów wysokości i 33 kondygnacje. Na 30 piętrze ma się znaleźć kawiarnia z której będzie się rozpościerał bajeczny widok na morze. Inwestor - firma Siemaszko ze Szczecina uzyskała już niezbędne pozwolenie na budowę.

Budynek będzie się składał z dwóch wież. Każda o wysokości 112 metrów. W środku ma się znaleźć 345 apartamentów. Jak podkreślają inwestorzy, założenie jest takie, aby każdy właściciel apartamentu mógł mieć widok na morze. Ta inwestycja to jednak nie tylko same apartamentowce. W planach oprócz kawiarni są także: kluby fitness, restauracje, strefa SPA, a także kompleks basenowy czy sale konferencyjne.

W budynku znajdzie się także parking z systemem parkowania wielopoziomowego, 6 wind. Apartamentowiec będzie się mógł pochwalić bezpośrednim wyjściem na plażę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 133, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 133

Gość z • Piątek [05.02.2021, 15:03:30] • [IP: 45.141.1.**]

Przykład głupoty i pazerstwa - wstyd p. Siemaszko

Gość • Piątek [05.02.2021, 14:49:59] • [IP: 85.255.234.**]

Obrzydlistwo! Wycięcie kolejnych 1, 5 tysiąca drzew, po to aby postawić hotelowe paskudztwo. Krótkowzroczna decyzja. Międzyzdroje, podobnie jak i Świnoujście, powoli kojarzyć będzie się z betonem, a nie przyrodą i spokojem wypoczynku.

Gość • Piątek [05.02.2021, 14:21:40] • [IP: 45.141.1.***]

to dopiero poczatek rozwoju, az do Lunowa SUPER

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:58:34] • [IP: 164.127.7.***]

A pamiętacie ustawę o ochronie krajobrazu? Przy tych ohydnych molochach reklamy o biustonoszach to mały pikuś, ale tego państwo i samorządy nie widzą, cierpią na ślepotę wieżowcową, betonową, a raczej PORTFELOWĄ i developerską. I mam znowu wrażenie, że w samorządach rządzą jakieś bandyckie ugrupowania, które głosują przeciw swoim miastom, mieszkańcom, przeciw pięknu, człowieczeństwu, harmonii architektonicznej.

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:53:08] • [IP: 31.11.128.***]

Tak czy inaczej brawo Miedzyzdroje !.

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:15:13] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Gościu, masz niestety absolutną rację. Tylko włosy wyrywać z bezsilności!! - Gość • Piątek [05.02.2021, 12:26:43] • [IP: 62.69.252.***] -W Świnoujściu taki sam będzie ale z kontenerów

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:14:47] • [IP: 176.221.122.***]

Pytam - kto tu rządzi !! W małej pipidówce ma powstać pudło gigant ? Dlaczego nie pyta się mieszkańców o zgodę. Pieniądz rządzi światem i developerzy !

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:06:52] • [IP: 176.221.122.*]

Już mam nazwę tego koszmaru CZOPEK.

Gość • Piątek [05.02.2021, 13:02:32] • [IP: 31.0.67.***]

porażka

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:58:19] • [IP: 77.252.46.***]

I tak będzie do trójmiasta.

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:50:41] • [IP: 5.173.129.***]

piekny widok na gazoport i port kontenerowy i jeszcze z naszego portu przeładunkowego zrobimy im klimacik z wiaterkiem...

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:49:11] • [IP: 37.47.153.**]

A Świnoujście kontenery nad morzem chce postawić a co za tym idzie brud smród i choroby.

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:26:43] • [IP: 62.69.252.***]

W Świnoujściu taki sam będzie ale z kontenerów

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:26:33] • [IP: 109.41.65.**]

Polace na wszystko się zgadzają.

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:25:39] • [IP: 62.69.252.***]

A winda będzie czy z kamasza na górę

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:25:27] • [IP: 37.47.176.***]

Systematyczne zabieranie plaży gwarantuje losy Giganta na wzór kościoła w Trzesaczu. Genius okalistus.

Gość • Piątek [05.02.2021, 12:20:31] • [IP: 37.47.139.***]

W Świnoujściu badziewia sprzedają tylko nazwami ludzi w balona robią. Penelopa Silver, Silver Corner, Platan Tower czy Sun Tower. Nie wszystko srebro co się świeci. Świnoujskie budowle nie są warte nazywania nawet Penelopa Aluminium czy Aluminium Corner. Międzyzdroje dały pstryczka w nos świnoujskim beznadziejnym deweloperom.

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:56:03] • [IP: 83.23.189.***]

tragedia. jeszcze tam były piękne klify i trochę natury. ten apartamentowiec wygląda obrzydliwie.

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:39:18] • [IP: 31.0.61.***]

Koszmar dobrze ze to nie u nas w swinoujsciu

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:34:18] • [IP: 89.151.35.***]

Taki wysoki budynek będzie rzucał cień na plażę!To jest bardzo zła decyzja i nieprzemyślana.Cały urok tej małej klimatycznej miejscowości i tak pięknie położonej pryśnie nieodwracalnie, a ten moloch nie będzie wykorzystany w 100% bo dużo turystów po prostu stąd ucieknie!A i wiatr będzie wywoływany między tymi wieżami, nie wspomnę już o zapotrzebowaniu w wodę i cieplo!

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:27:56] • [IP: 176.221.122.***]

To pewnie będą mieszkania dla okolicznych mieszkańców.

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:10:32] • [IP: 31.11.130.***]

To są początki ucieczki pieniędzy inwestycyjnych ze Świnoujścia. Tunel przekreślił rozwój naszego pięknego turystycznie miasta!! Smród spalin będzie większy niż w zimie na Małopolskiej i okolicy!! I to dla wygody kilkunastu smrodliwych wehikułów, którymi jeżdżą niebezpiecznie po ulicach, niezrównoważeni młodzieńcy!!

Gość • Piątek [05.02.2021, 11:04:22] • [IP: 149.156.152.***]

Kompleks Lorda Farquaada.

Gość • Piątek [05.02.2021, 10:49:19] • [IP: 176.221.123.**]

Z takim przebiciem dać go na premiera. Co tam, jest większy od prezesa.

Gość • Piątek [05.02.2021, 10:40:54] • [IP: 37.47.143.***]

Świnouskie budynki to żenada w porównaniu do tego drapacza w Międzyzdrojach. Do pięt mu nie dorastają. Już są kawały o" apartamentach " na platanie wielkości kampera :).

Oglądasz 26-50 z 133
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■