POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [04.02.2021, 22:03:31] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach jak w Dubaju? Przy plaży ma powstać 112 metrowy, 33 kondygnacyjny apartamentowiec - gigant!

W Międzyzdrojach jak w Dubaju? Przy plaży ma powstać 112 metrowy, 33 kondygnacyjny apartamentowiec - gigant!

siemaszko.pl (Zdjęcie za zgodą autora)(fot. Organizator )

Już wkrótce Międzyzdroje będą mogły się pochwalić najwyższym budynkiem nie tylko w powiecie kamieńskim, ale także w całej okolicy. Tuż przy plaży ma powstać apartamentowiec - gigant. Będzie miał 112 metrów wysokości i 33 kondygnacje. Na 30 piętrze ma się znaleźć kawiarnia z której będzie się rozpościerał bajeczny widok na morze. Inwestor - firma Siemaszko ze Szczecina uzyskała już niezbędne pozwolenie na budowę.

Budynek będzie się składał z dwóch wież. Każda o wysokości 112 metrów. W środku ma się znaleźć 345 apartamentów. Jak podkreślają inwestorzy, założenie jest takie, aby każdy właściciel apartamentu mógł mieć widok na morze. Ta inwestycja to jednak nie tylko same apartamentowce. W planach oprócz kawiarni są także: kluby fitness, restauracje, strefa SPA, a także kompleks basenowy czy sale konferencyjne.

W budynku znajdzie się także parking z systemem parkowania wielopoziomowego, 6 wind. Apartamentowiec będzie się mógł pochwalić bezpośrednim wyjściem na plażę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 133, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 133

Gość • Piątek [05.02.2021, 00:50:24] • [IP: 176.221.122.***]

dla mnie bomba

• Piątek [05.02.2021, 00:47:39] • [IP: 37.47.189.***]

BRAWO👏👏👏 Ktos zrobil niezły deal a nieudaczniki jak zwykle piana. Ten projekt to nieporozumienie w dzisiejszych czasach. Swiat sie zmienil. Jeszcze raz brawo dla tego kto zarobił 💰💰💰

Gość • Piątek [05.02.2021, 00:39:00] • [IP: 5.173.129.**]

Co za dramat. Myślałem, że to my mamy fatalnych włodarzy.

Gość • Piątek [05.02.2021, 00:28:47] • [IP: 188.146.128.***]

Dobrze ten ktoś zapłacił, że pozwolenie dostał! Masakra! Polski Dubaj się buduje..

Gość • Piątek [05.02.2021, 00:27:22] • [IP: 178.238.245.***]

Przewróci się

Gość • Piątek [05.02.2021, 00:09:32] • [IP: 188.146.131.***]

Nareszcie niech zabudują te wydmy molo zrobią i cały sezon scena i imprezy, zwłaszcza, że robi się moda w śród młodych na Świnoujście

Gosia • Czwartek [04.02.2021, 23:49:31] • [IP: 80.211.250.***]

Swinoujscie bedzie wysmiewane. W tych blokowiskach deweloperskich z byle czego budowanych patrza sobie w gary. Widoki to porazka. Wiezowce na Wyspiejskiego upchane bez sensu. A tu drapacz chmur w Miedzyzdrojach nakryje Swinoujskie parodie budynkow czapla. Tam to bedzie prestiz miec apartament. Wchodzimy na wyzszy poziom :D

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:40:34] • [IP: 5.173.137.***]

f)wysokość elewacji frontowej -nie mniej niż 50, 0m inie więcej niż 150, 0mna szerokości min 40% elewacji frontowej głównej bryły budynku, UCHWAŁA NR XIX/161/11RADY MIEJSKIEJ W MIĘDZYZDROJACH z dnia 22grudnia 2011r.w sprawie zmiany planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego Promenady Wschodniej w Międzyzdrojach

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:38:56] • [IP: 5.173.137.***]

Na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 13UTM (o powierzchni 0, 42ha) położonym całkowiciewgranicach pasa ochronnego brzegu wód morskich, ustala się następujące zasadyistandardy zagospoda-rowania:1)przeznaczenie terenu: teren usług hotelarsko-mieszkaniowych;2)zasady zagospodarowania terenu:a)udział powierzchni zabudowanej do powierzchni działki -maksimum do 9

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:35:25] • [IP: 31.11.131.***]

Będzie to najwyższy, zamknięty przez Korona wirusa hotel na wybrzeżu...

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:35:11] • [IP: 176.221.122.*]

Fajnie będzie widać port kontenerowy

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:31:12] • [IP: 77.181.18.**]

Tak mala miejscowosc 5 tys mieszkancow i taki odlot. Szalenstwo.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:26:20] • [IP: 185.216.35.***]

Fajnie, na pewno nie zabraknie wody dla mieszkańców, ale kot by się plebsem przejmował.

Jacek Placek • Czwartek [04.02.2021, 23:17:22] • [IP: 188.146.160.***]

To jak wieże Kaczyńskiego za które nie zapłacił projektantowi z Austrii. Może tu będzie podobnie.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:08:39] • [IP: 178.238.246.***]

Byle z tymi betonowcami jak najdalej od Świnoujścia!

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:02:17] • [IP: 176.221.123.***]

Dwie wieże?? To król pislamu tu będzie budował a nie w Warszawie??Zadymy specjalnie narobił z kobietami żeby wszyscy zapomnieli o machlojkach jego sekty..

Gość • Czwartek [04.02.2021, 23:01:35] • [IP: 176.221.122.***]

Juz za momencik, już za chwileczkę i u nas bedą takie koszmarki. Trzeba zajrzeć jakie zmiany w planach zagospodarowania naszego miasta.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:58:13] • [IP: 37.47.163.***]

Słyszałem jak się naśmiewają ze świnoujskiej deweloperki że byle klitki w blokowisku nazywają apartamentami.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:57:24] • [IP: 212.165.108.***]

No i kogo to?

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:57:23] • [IP: 88.218.253.***]

Wolę w Dubaju :-))) ciekawsza architektura i towarzystwo :-))

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:56:12] • [IP: 178.238.253.***]

to inwestor nie wie, ze tam jest co roku wezsza plaza?

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:55:15] • [IP: 176.221.113.**]

I będą z góry na Świnoujście patrzeć na jeleni z Platana :D.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:52:00] • [IP: 5.173.145.**]

Nienormalni! kto na to pozwoli ?koszmar dla mieszkańców !

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:46:17] • [IP: 89.151.34.***]

ałaaaaaaaa

Gość • Czwartek [04.02.2021, 22:45:09] • [IP: 5.173.145.***]

Skończy jak Kościół w Trzesaczu.

Oglądasz 101-125 z 133
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■