POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.02.2021, 18:48:22] • Świnoujście

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Zdaniem Czytelnika problem tego sklepu z wózkami sklepowymi istnieje od dawna i dotąd nie był nagłaśniany. Pan Maciej opisał swoje spostrzeżenia.

- Oto sytuacja, która od wielu miesięcy powtarza się w sklepie Biedronka przy ul. Fińskiej 4 na Warszowie. Kierownik sklepu najwyraźniej nie radzi sobie z problemem niedostępności wózków zakupowych lub udaje, że problemu nie ma. Wózki są porzucane na terenie terminala promowego w Świnoujściu, niektóre z nich robią za... śmietnik. Bałaganu właściwie nikt nie sprząta, bo i po co?

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Później okazuje się, że w celu zrobienia większych zakupów trzeba biegać za wózkami, w skrajnym wypadku nawet kilkaset metrów dalej- napisał pan Maciej.

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 79

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 23:29:01] • [IP: 188.146.129.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 13:35:53] • [IP: 176.221.122.***]

Wózki są na drugiej części parkingu. Wystarczy sie rozejrzeć.

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 11:26:20] • [IP: 178.238.240.**]

Najgorsza BIedronka w Świnoujsciu, syf, brud, sami ukraińcy, i notorycznie brak towaru na półkach. Wszystko wykupują tirowcy. Bida...

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 09:39:35] • [IP: 5.173.137.***]

Gość • Poniedziałek [08.02.2021, 07:01:58] • [IP: 178.238.252.**]

Dali by parę złotych żebrającemu albo jedzenie i wózki by przywiózł.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 22:54:49] • [IP: 5.173.144.***]

Każdy Polak na zagrodzie równy wojewodzie. Co za cenne uwagi ważnych mieszkańców. Tu piszą trybuni ludowi.🤷‍♂️🤦̴
5;♂️🙉

Gość • Niedziela [07.02.2021, 20:21:02] • [IP: 188.146.163.***]

Proszę, nauczcie się języka polskiego a później wpisujcie komentarze.Wtórny analfabetyzm-szkoda słów

Gość • Niedziela [07.02.2021, 20:00:14] • [IP: 37.248.178.**]

Więcej śmieci, niż wuzkow

Gość • Niedziela [07.02.2021, 19:53:25] • [IP: 5.173.138.***]

Patole z Modrzejewskiej skubeli !!n

Gość • Niedziela [07.02.2021, 19:14:38] • [IP: 185.135.2.**]

Powinni sprzątać codziennie. Pozdrawiam przyjaciół, fanów i samotnych 🐞😆

Gość • Niedziela [07.02.2021, 18:52:17] • [IP: 83.23.224.***]

DLACZEGO SKLEP NIE PRZESTRZEGA MORM ILOSCI OSOB NA M2-GDZIE JEST SANEPID - GDZIE MASECZKI KIEROWCOW UDAJACYCH SIE DO SKANDYNAWII I WSZELKIEJ MASCI PRACOWNIKOW I ijeszcze wiele dlaczego, dlaczego...

Gość • Niedziela [07.02.2021, 16:51:39] • [IP: 151.248.62.***]

bałagan brud smród i ubustwo to pokazujemy Europie. koszyka nie mozna odstawic bo przy tych barierkach nie wichajstra zeby wlozyc do koszyka i odzyskac monete

Gość • Niedziela [07.02.2021, 16:42:10] • [IP: 185.135.2.**]

Nie przejmują się

Gość • Niedziela [07.02.2021, 16:34:22] • [IP: 188.146.165.***]

Ale syf! Sanepid powinien natychmiast zamknąć to dziadostwo i mandaty dla kierownika sklepu!

Zdegustowany • Niedziela [07.02.2021, 16:04:15] • [IP: 73.123.207.**]

Naprawdę sądzicie, że problem wózków jest jedynym, patrząc na zdjęcie?? Kwintesencja polskości, smród, bród i ubóstwo ale na ustach Bóg, honor i Ojczyzna! Wstyd. Większość narzeka na radnych, na Żmurkiewicza.. ale zacząć trzeba od samych siebie. A teraz gównoburza... czas start bo napisałem prawdę.

Mieszkaniec • Niedziela [07.02.2021, 14:33:35] • [IP: 188.146.164.***]

Gość • Niedziela [07.02.2021, 13:43:08] • [IP: 37.248.177.***] Ten problem istniał i istnieje odkąd ja sięgam pamięcią. Na pewno od 2016-2017 roku.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 13:43:08] • [IP: 37.248.177.***]

w innych sklepach wózków jest najwyżej tyle, ilu może, wg przeliczeń pandemicznych, być klientów w sklepie. może dlatego?

Gość • Niedziela [07.02.2021, 13:33:08] • [IP: 37.47.171.***]

Bajzel syf brud wizytówka sklepu👎👎👎😷

Gość • Niedziela [07.02.2021, 12:03:22] • [IP: 188.146.164.***]

Inne problemy tego sklepu? Kapusta pekińska za 200 zł sztuka (bo informatycy narozrabiali), makrela za 4-5 tysięcy złotych, filet z kurczaka ważony razem z opakowaniem, bezdomni pod sklepem, śmieci wokół sklepu, jeden z kasjerów który składa samoloty z pieniędzy (najwyraźniej się nudzi na kasie), potężne kolejki niemalże bez względu na porę dnia. Ten sklep swoją drogą znalazł się swego czasu nawet na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Co do bezdomnych, przynajmniej odkąd nie żyje Puma a potem zmarła Elka, jest nieco więcej spokoju, co nie znaczy że jest cicho.

Mieszkaniec • Niedziela [07.02.2021, 11:15:45] • [IP: 188.146.164.***]

Ktoś pisze że jest druga wiata na dobudowanej części parkingu. TAK, JEST. Inna sprawa że i tam brakuje wózków, jest kilka-kilkanaście na sklep, nieraz nie idzie wyjąć monety bo nie ma jak zapiąć - żeby chociaż z przodu były specjalne łańcuchy, albo wózki plastikowe głębokie są pozapinane ze starymi metalowymi, kiedyś nawet wózki leżały na innych wózkach. A personel zwykłych małych koszyków nie pozwala wynosić na zewnątrz, bo i te niekiedy nie wracają na miejsce. Te wózki z reguły stoją na terminalu promowym w Świnoujściu. Zostają porzucone na terminalu lub w innych dziwnych miejscach, a przyprowadzić nie ma komu, pracownicy sami nie mogą po nie iść w godzinach pracy...

Gość • Niedziela [07.02.2021, 11:09:42] • [IP: 187.108.190.***]

Za to syfu i smrodu nie brakuje...

Gość • Niedziela [07.02.2021, 11:08:17] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego nikt nie pomyśli o kolejnym tego typu markecie na warszowie.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 11:06:04] • [IP: 176.221.122.***]

Wózki są na parkingu bo panowie kierowcy nie mają sił żeby zakupy nosić a kobiety potrafią.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 10:41:39] • [IP: 176.221.123.**]

syf jak u ciapatych :P

Gość • Niedziela [07.02.2021, 10:26:04] • [IP: 83.20.80.***]

A JAKI TAM SYF I PEŁNO TYCH MENELI ŻEBŻĄCYCH I PIJANYCH, CZY KTOS MÓGŁBY TYM SIE ZAINTERESOWAC, STOI TAM TEN NIGY OCHRONIARZ TO NIECH I PORZĄDKU PILNUJE A NIE ZA FRIKO KASĘ BIERZE.

Oglądasz 1-25 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■