POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.02.2021, 18:48:22] • Świnoujście

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Zdaniem Czytelnika problem tego sklepu z wózkami sklepowymi istnieje od dawna i dotąd nie był nagłaśniany. Pan Maciej opisał swoje spostrzeżenia.

- Oto sytuacja, która od wielu miesięcy powtarza się w sklepie Biedronka przy ul. Fińskiej 4 na Warszowie. Kierownik sklepu najwyraźniej nie radzi sobie z problemem niedostępności wózków zakupowych lub udaje, że problemu nie ma. Wózki są porzucane na terenie terminala promowego w Świnoujściu, niektóre z nich robią za... śmietnik. Bałaganu właściwie nikt nie sprząta, bo i po co?

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Później okazuje się, że w celu zrobienia większych zakupów trzeba biegać za wózkami, w skrajnym wypadku nawet kilkaset metrów dalej- napisał pan Maciej.

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 79

Gość • Niedziela [07.02.2021, 09:12:20] • [IP: 37.47.174.***]

A jaki śmietnik, brawo dla dyrekcji. ..

Gość • Niedziela [07.02.2021, 08:37:25] • [IP: 5.173.139.**]

Najtanszy złom świata. Wrzucasz 1zl i masz wózek. Prościej się nie da. I wtedy się mówi" Zgadza się - ukradłem, ale tylko debil by nie skorzystał". A tak na poważnie to wystarczy po rajkach na terminalu sie przejsc albo przy baltonie i znajde conajmiej 20 wózków. Książęta kierowcy dupy nie rusza oddać na miejsce - po prostu frajerzy.

Klient • Niedziela [07.02.2021, 08:21:00] • [IP: 31.0.65.**]

Ja jak wchodzę na sklep to widzę jak kierownik rozkłada warzywniak a jestem tam codziennie. Więc przestańcie pisać głupoty i patrzcie na swoje życie.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 07:53:19] • [IP: 188.146.162.**]

W drugiej wiacie też notorycznie brakuje wózków

Gość • Niedziela [07.02.2021, 07:15:12] • [IP: 62.69.252.***]

To Niemcy z tirów tak brudzą a ci bedomni muszą w takich warunkach bałagany pić fuj

Gość • Niedziela [07.02.2021, 04:53:01] • [IP: 31.1.182.***]

Świetnie, komentujecie brud, syf brak wózków. A ja pytam kto to robi?, ochrona, kierownik sklepu, kasjerzy nie to tacy klienci jak wy, jak zdewociały p.Maciej. ten syf świadczy tylko o was o klientach sklepu Biedronka. Co do wózków to podziękujcie kierowcom Tirów.

Gość • Niedziela [07.02.2021, 04:50:07] • [IP: 212.165.108.***]

Zamelduj koniowi na molo

Gość • Niedziela [07.02.2021, 00:38:47] • [IP: 31.0.25.*]

Popatrz sobie zawistny czytelniku na powiększony parking, tam jest dużo wózków pod specjalną wiatą, tobie to nie chce się d..y ruszyć po wózek, wszystko do rączki podaj, kim ty jesteś gnomie??

Gość • Niedziela [07.02.2021, 00:38:43] • [IP: 37.248.154.**]

JAK TE WÓZKI ZABIERAJĄ TO CHOWAĆ DO ŚRODKA SKLEPU A NIE ZISTAWIAĆ I NISZCZYĆ, O TE WÓZKI I KOSZE SKLEPOWE W BIEDRONCE I NETTO TRZA SZANOWAĆ A NIE ZABIERAĆ A POTEM JEST 😭 ŻE BRAKUJE I POTEM WEŚ CZŁOWIEKU ZAMÓW TE WÓZKI DO SKLEPU: 🐞 I NETTO. A PRZECIEŻ TEŻ SĄ ŚMIETNIKI TYLKO POTRZEBA GŁĘBOKIE A NIE TAKIE MAŁE, TO SZYBKO WYWRUNĄ I BĘDZIE PEŁNO TYCH ŚMIECI TO NAJLEPIEJ ZAKUPIĆ TRZY GŁĘBOKOWE ŚMIETNIKI NIŻ TE MAŁE WIĘKSZE LEPSZE A MAŁE ŚMIETNIKI GORSZE MAŁE ŚMIETNIKI WYRZÓCIĆ A ZAMIAST ICH DUŻE I GŁĘBOKIE YE ŚMIETNIKI I BĘDZIE INACZEJ NIŻ NORMA PRZEWIDUJE. A

Gość • Niedziela [07.02.2021, 00:27:37] • [IP: 88.156.233.***]

A kto ten syf tam robi ? Obsługa sklepu czy tzw.klienci-kultura to słowo nieznane w tym społeczeństwie-prostacy i zwykłe chamy gloryfikowani przez media jako społeczeństwo- i oto efekty - ład gumofilców.

Mieszkaniec • Sobota [06.02.2021, 23:32:45] • [IP: 188.146.162.**]

Nie dbają o porządek ot co. Grunt że nowy stary kierownik już w miarę doprowadził sklep do porządku. Teraz przynajmniej są ceny na miejscu, towar na właściwych miejscach ale i tak przydałoby się żeby ktoś nie składał SAMOLOTÓW z pieniędzy.

Gość • Sobota [06.02.2021, 23:23:51] • [IP: 176.221.122.**]

WTF 🤣🤣🤣🤣🤣

Gość • Sobota [06.02.2021, 23:22:47] • [IP: 77.88.191.**]

Tych wózków nie bierzcie. Przecież to jest miejsce załatwiania potrzeb fizjologicznych okolicznych meneli.

Gość • Sobota [06.02.2021, 23:12:59] • [IP: 88.218.253.***]

Co to za SYF ? Co za ludzie tam mieszkają ? (rozumiem, że nie wszyscy z Warszowa są tacy!) KOSZMAR!! - tam nie ma obsługi ?? nie ma sprzątaczy ? A podobno BEZROBOCIE !

Gość • Sobota [06.02.2021, 23:02:35] • [IP: 176.221.122.***]

A Qrwa worki se kupcie i noście NA GARBIE, jak wam wózków sie nie chce odprowadzać zgnilaki KIEROWNIK MA RACJE, , WORY I TARGAC " TO TYLE WÓZKIpod Tirami stoją a menele ile w yprowadzili na Modzrejewskiej też były

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:54:47] • [IP: 37.249.207.**]

Ponoć sklep z największymi obrotami dochodów sieci w Polsce. Natomiast otoczenie , menele przy wejsciu i ogólny syf porażające. Mieszkam obok ale jezdżę do Międzyzdrojów

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:47:15] • [IP: 31.11.128.***]

No cóż sklep prywatny to i może wózków brakować...

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:19:16] • [IP: 188.146.129.**]

Jaki Kierownik, pracownicy taki sklep!

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:18:23] • [IP: 188.146.129.**]

83.20.220 - już na gorszą patologię jak TY w tym mieście trafić nie można! Świnoujski obrzydliwy, zakłamany, dwulicowy Ciemnogród! TFU

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:06:22] • [IP: 5.173.138.***]

Kierownik sklepu WON!!

Gość • Sobota [06.02.2021, 22:03:32] • [IP: 176.221.123.***]

sa ograniczenia to jest mniej wózków, chyba ze chcecie wojsko byl pilnowalo ilosci osob w sklepie, a jak ktozs sie bedzie burzyl to skuc w kajdanki i niech siedzi 2 godziny na mrozie, wtedy ostudzi sie glowa

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:49:41] • [IP: 37.47.162.***]

To wieśniaki z popegieerowskich wiosek co jeżdża ciężarówkami robią taką opinie.

Pazdzioch • Sobota [06.02.2021, 21:35:57] • [IP: 83.20.220.***]

Patrycja warszow to stan umysłu, nie żadne Świnoujście, jak najdalej od tej patologii

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:34:58] • [IP: 5.173.137.***]

A ten burdel to pewnie biedronki zrobiły 🐞

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:18:34] • [IP: 205.201.55.**]

S.ski ch*j do więzienia pora już. ..

Oglądasz 26-50 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■