POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.02.2021, 18:48:22] • Świnoujście

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Zdaniem Czytelnika problem tego sklepu z wózkami sklepowymi istnieje od dawna i dotąd nie był nagłaśniany. Pan Maciej opisał swoje spostrzeżenia.

- Oto sytuacja, która od wielu miesięcy powtarza się w sklepie Biedronka przy ul. Fińskiej 4 na Warszowie. Kierownik sklepu najwyraźniej nie radzi sobie z problemem niedostępności wózków zakupowych lub udaje, że problemu nie ma. Wózki są porzucane na terenie terminala promowego w Świnoujściu, niektóre z nich robią za... śmietnik. Bałaganu właściwie nikt nie sprząta, bo i po co?

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

Później okazuje się, że w celu zrobienia większych zakupów trzeba biegać za wózkami, w skrajnym wypadku nawet kilkaset metrów dalej- napisał pan Maciej.

Czytelnik: W Biedronce przy ul. Fińskiej notorycznie brakuje wózków sklepowych

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 79

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:15:32] • [IP: 37.47.108.**]

a jak czysto przed wejsciem; nic tylko kupowac

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:06:52] • [IP: 188.147.105.**]

To sa właśnie kierowcy ciężarówek polskie brudasy tak tez mówią w Szwecji na nich, bo śpią jak psy w tych samochodach potrzeby załatwiają na kola śmierdzą na odległość a w weekend jak ktoś na parkingu drze pape to Polaczek pijany i co drugie słowo kur….a, nawet wózka nie potrafią odstawić także odczepcie się od pracowników biedry nie mogą dać więcej wózków, bo na dany sklep może być max jakaś ilość i wszystko w temacie

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:03:36] • [IP: 31.0.79.**]

Fuj, syf, smród, menele przy wejściu. nie robię tam zakupów jeżdżę do Międzyzdroji

Gość • Sobota [06.02.2021, 21:00:55] • [IP: 77.252.46.***]

Nie brzydzicie się stołować w tym syfie?

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:59:50] • [IP: 176.221.122.***]

Te dzbanie uwazaj, uwazaj - Pazdzioch • Sobota [06.02.2021, 18:50:25] • [IP: 83.20.220.***] Pokradli mieszkańcy warszowa, jeżdżą nimi zamiast autami, wszędzie zaparkują - bo możesz za ten tekst beknąć

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:57:16] • [IP: 176.221.122.***]

Brudasy?? To sobie weźcie na lewobrzeże kierowców tirów, kierowców zmierzających na przeprawę do Szwecji i budowniczych polski ludowej. Czyściochy się znalazły!!

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:56:34] • [IP: 31.2.34.**]

Macie pretensje że brudno.Zawsze zwalaliście na Niemców że brudzą.Bez obrazy ale to my Polacy nie dbamy o czystość.Sami brudzimy, jesteśmy brudasami i to my powinnyśmy się wstydzić.

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:48:37] • [IP: 37.30.12.***]

Sanepid karze za otwieranie lokali gastronomicznych, nich nygusy tutaj pofatygują się przyjść.

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:48:33] • [IP: 31.0.176.***]

JAKI KIEROWNIK TAKI KRAM. SYF I KIŁA MOGIŁA.

Gość XXX • Sobota [06.02.2021, 20:41:21] • [IP: 5.174.48.**]

Wózki to swoją drogą, ale kosze w biedrze są tak brudne że aż się kleją...I ten bałagan wokół biedry jest wprost powalający...Dlaczego sanepid nie wpadnie na kontrol, bo jak nastanie wiosna to na 100 % wybuchnie tam tyfus plamisty który położy pokotem cały Warszów...🐲

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:33:48] • [IP: 185.210.39.**]

Ale jaki tam jest brud i bałagan!Ktoś jest chyba odpowiedzialny za sprzątanie!A co na to Sanepid??

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:31:26] • [IP: 85.221.142.***]

Brudasy robią zakupy a później odprowadzić się nie chce

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:29:05] • [IP: 37.47.152.***]

Kierownik sklepu nie radzi sobie też ze śmieciami, co widać na zdjęciu... tam jest zawsze taki syf, że masakra.. wstyd zajechać do tej Biedry!

Gość Patrycja • Sobota [06.02.2021, 20:27:52] • [IP: 5.173.144.***]

Paździoch chce być dowcipny dramat masakra dno totalna porażka tragedia załamka wstyd Tak pisać o mieszkańcach naszego miasta

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:22:53] • [IP: 151.248.62.***]

JEST DRUGA WIATA PEŁNA WÓZKÓW

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:22:47] • [IP: 77.88.191.***]

Nie wspominając o śmieciach wokół samego parkingu sklepu, dramat!! Gdzie jest Kierownik Regionalny??

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:12:14] • [IP: 62.69.231.***]

czy to jest wysypisko śmieci?

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:12:09] • [IP: 37.47.187.***]

Dlaczego przy tych wejściach do wszystkich sklepów Biedronki jest zawsze taki syf

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:08:41] • [IP: 88.218.253.***]

Ile bym dał żeby mieć takie problemy w życiu:) szczęsliwy człowiek skoro takimi pierdołami artykułuje reszte mieszkanców;)

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:08:33] • [IP: 87.78.246.***]

Ogladajac takie zdjecia, ma sie swiadomosc jakby bylo to w Polsce?

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:05:42] • [IP: 176.221.113.**]

Wszystkie w użyciu w sklepie. Trzeba poczekać.

Gość • Sobota [06.02.2021, 20:03:07] • [IP: 37.47.156.***]

A ja chodzę na zakupy z dużą torbą i mam w nosie te brudne zapyziałe wózki.

Gość • Sobota [06.02.2021, 19:40:31] • [IP: 62.69.241.***]

WINNI KIEROWCY TIRÓW KTÓRZY WÓZKAMI ZAKUPU TARGAJĄ POD TIRY I NIE CHCE IM SIĘ ODPROWADZAĆ

Gość • Sobota [06.02.2021, 19:32:32] • [IP: 88.156.206.**]

ostatnio wózek leżał na ul Rycerska...Z MARKIETU

Gość • Sobota [06.02.2021, 19:28:52] • [IP: 176.221.123.***]

W centrum w Polo wycofano wózki druciane a to miejsce postawiono takie kosze plastikowe. Wkładają zakupiony towar trzeba schylić lub kucnąć do poziomu podłogi. Jest to kpina Polo Marketu ze swoich klientów tych starszych i tych co mają problem z kręgosłupem. Bo zakupy w Polo Markecie to kilkadziesiąt skłonów po towar który jest w tym niskim koszu Bardzo złośliwy jest pomysłodawca wprowadzenia takich koszy w Polo Markecie

Oglądasz 51-75 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■