POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.02.2021, 18:08:05] • Świnoujście

Urzędnicza maseczka jest lepsza niż twoja. Bo ozdobiona haftem z wizerunkiem herbu miasta

Urzędnicza maseczka jest lepsza niż twoja. Bo ozdobiona haftem z wizerunkiem herbu miasta

fot. iswinoujscie.pl

Maseczki ochronne to jedne z tych rzeczy, które już od dłuższego czasu towarzyszą nam codziennie. Wybór jest spory, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych rozwiązań. Na wyjątkowe maseczki na twarzach świnoujskich urzędników zwrócił uwagę nasz Czytelnik. Maseczki nie byle jakie bo przyozdobione haftem z wizerunkiem herbu miasta. W sumie, do magistratu oraz miejskich instytucji jakiś czas temu trafiło 157 takich maseczek. Urząd Miasta zapłacił za nie prawie 2 tysiące złotych.

Prezydencki rzecznik, poinformował nas, że widoczne na zdjęciu maseczki charakteryzują się wysoką skutecznością.

-Miasto zamówiło 157 sztuk masek ochronnych wielorazowego użytku, wyposażonych w kieszeń na wymienny filtr węglowy PM 2.5. Maski te charakteryzują się wysoką skutecznością. Wykonane z dobrej jakości materiału, są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu potrafią zatrzymać ponad 99% pyłów PM 2.5 i PM 10, a także innych zanieczyszczeń powietrza. Wszystkie zamówione przez miasto maseczki ozdobione są haftem z wizerunkiem herbu miasta Świnoujście. Zostały przeznaczone do użytku dla pracowników urzędu i miejskich instytucji, którzy w ramach swoich obowiązków zawodowych mają częsty, bezpośredni kontakt z osobami z zewnątrz. Koszt zamówienia wyniósł 1 998,61 zł, co oznacza kwotę 12,73 zł za sztukę - mówi Jarosław Jaz, rzecznik prezydenta miasta.

Ciekawi jesteśmy jak Wam podobają się maseczki z herbem Świnoujścia?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 70

koń ED • Środa [10.02.2021, 21:39:20] • [IP: 176.221.122.***]

d0 IP 118 jak Ty się tu znalazłeś w tym mieście, bo wypociny" "T twoje panie" PROFESOR" Żałosne wróć tam do pieleszy mądrości z mlekiem mamy nie nabrałeś.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:32:43] • [IP: 31.0.42.***]

A maseczki zapłacone z budżetu miasta..., a my mieszkańcy płacimy z Własnych kieszeni

Gość • Środa [10.02.2021, 21:31:22] • [IP: 176.221.122.***]

Bo oni muszą się wyróżniać z plebsu hahaha Taki jeden z drugimnie założy normalnej maseczki, jak wszyscy, tylko musi się pokazać, że on jest" lepszy" i z" elyty". Hipokryzja.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:15:08] • [IP: 188.146.161.**]

Ladnie wyeksponowane niewolnik Super fotka

Gość • Środa [10.02.2021, 21:14:43] • [IP: 145.133.12.**]

nie wiem w jakim celu ten herb. jeżeli ktoś myślał że to fajna forma promocji to się pomylił. skojarzenia są proste.maseczka -koronawirus-Swinoujscie. tak samo jak flaga Polski na maseczkach u rządzących maseczka-koronawirus-Polska.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:08:47] • [IP: 167.114.118.*]

Zdejmijcie te szmaty z waszych ryjów i zakończcie clowny ten beznadziejny cyrk. Sprzedawczyki bez honoru na żydowskiej smyczy.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:08:47] • [IP: 77.88.191.**]

167.114.118. Pianę już toczysz...

Gość • Środa [10.02.2021, 21:04:53] • [IP: 167.114.118.*]

Ani razu jeszcze nie zakryłem ryja, bo jeszcze nie ochujałem.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:04:13] • [IP: 167.114.118.*]

Frajerzy!! Myślicie, że jakiś kawałek zaplutej szmaty na gumce chroni was przed czymkolwiek? A chawty, to są od wewnątrz na wysokości waszych zakłamanych warg. Co do herbu, to profanacja umieszczając go na czymś takim.

Gość • Środa [10.02.2021, 21:02:15] • [IP: 5.173.146.***]

Najlepsze są plyny od urzędu śmierdzą tak ze mozna. ...i glowa boli zabraniam dezynfekować rak tym corce. ...a mi peja az skora. ...a fartuszki jednorazowe kto takie zamowil jak do psychiatryka?

Gość • Środa [10.02.2021, 20:54:02] • [IP: 94.254.227.**]

Kupiłam kilka kartonów maseczek 3 warstwowych w Selgrosie, wymieniam codziennie, a jeszcze w trakcie spaceru kiedy szybko robią się mokre.Zawsze mam zapas przy sobie, kupuję bo zdrowie nie ma ceny.

Gość • Środa [10.02.2021, 20:51:23] • [IP: 185.210.39.***]

NIEMAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ WYGLĄDA TO DOBRZE ! :)

optymista • Środa [10.02.2021, 20:50:58] • [IP: 37.30.21.***]

Czytając o parametrach tych maseczek to one chyba działają przeciwsmogowo, a nie przeciw wirusowo. Niedzielski niedawno mówił że zakazenia na cov 19 spadaja, a pojawił się wirus zwykłej grypy.I Nareszcie, bo już myślałem że grypa zmarła po zakażeniu się cov19. Wkońcu jakaś sensowna informacja, mamy wreszcie sezonową grypę.

Gość • Środa [10.02.2021, 20:49:52] • [IP: 94.254.227.**]

Ciekawe czy jak ja byłabym przy żłobie, to też tak kretyńsko bym się zachowywała? Pytanie retoryczne 🤦

Gość • Środa [10.02.2021, 20:47:24] • [IP: 5.173.130.***]

A GDZIE TEN WIESNIAK CO JEST KIEROWCA PREZYDENTA NIE JAKI SLIWKA CO W NOCHA DAJE ZLODZIEJ

Gość • Środa [10.02.2021, 20:25:18] • [IP: 185.210.38.***]

Ładne czy brzydkie i tak nie pomagają a wręcz szkodzą. Profesjonalne maseczki należy utylizować co 20 min a te szmaty łykają wszystko. Dotykane, wyrzucane byle gdzie, szkodzą również otoczeniu. Sprzyjają rozwojowi grzybów, nasilają kaszel, powodują niedotlenienie, wzmagają alergie, przegrzewają. Jakim trzeba być trepem aby sądzić że zakryte drogi oddechowe to zdrowie.

Gość • Środa [10.02.2021, 20:17:40] • [IP: 62.69.231.***]

CZY MASECZKA Z WIZERUNKIEM HERBU OCHRONI MNIE PRZED CHOROBĄ, TO CZEMU TAKIE MASECZKI NAM NIE ROZDAWALI ?

Gość • Środa [10.02.2021, 20:09:22] • [IP: 176.221.122.***]

"Maski te charakteryzują się wysoką skutecznością" W czym sa skuteczne? w bycia maseczka? Pol roku ludzie biegaja ze szmata na twarzy i wirus jest jak byl, nic to nie zmienilo poza pajacowaniem milicji przy wystawianiu mandatow

Gość • Środa [10.02.2021, 19:57:07] • [IP: 5.173.137.***]

Ciekawość to stopień do piekła.

Gość • Środa [10.02.2021, 19:54:33] • [IP: 62.69.252.***]

To są ludzie bez honoru jak ruskie świnie a tego kaczkę ilu gliniarzy chroniło z 200 aut i kto się tym przejmuje że tyle kasy w błoto poszło b

Gość • Środa [10.02.2021, 19:48:45] • [IP: 37.7.202.**]

Bzdura, nie wiadomo po co?

Gość • Środa [10.02.2021, 19:46:53] • [IP: 176.221.122.**]

Rządowe maski są z flagą inni też maja nadruk. O co kruszyć kopie

Gość • Środa [10.02.2021, 19:40:26] • [IP: 31.11.128.**]

Tyle biedactwa w urzędzie zarabiają, premie pokazne lykaja i nie stać ich na zakup indywidualnie masek ochronnych ?.

Gość • Środa [10.02.2021, 19:24:31] • [IP: 62.69.203.**]

Wywalenie kasy w błoto

Gość • Środa [10.02.2021, 19:03:43] • [IP: 37.47.137.***]

Szkoda że nie dołączyliście do protestu, przynajmniej jeden dzień bez waszego bełkotu i ścieku

Oglądasz 26-50 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■