POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.02.2021, 18:03:46] • Świnoujście

Musimy o to spytać, bo mieszkańcy chcą usłyszeć odpowiedzi

Musimy o to spytać, bo mieszkańcy chcą usłyszeć odpowiedzi

fot. iswinoujscie.pl

Artykuł który opublikowaliśmy 7 lutego dotyczył wątpliwości związanych z wizytą w Uznam Arenie grupy osób pod opieką pana Pawła Sujki, który pełni ważną publiczna funkcje zastępcy prezydenta Świnoujścia. Artykuł, oparty o relację naocznego świadka wzbudził wiele emocji. Co zrozumiałe, ponieważ przetłaczająca większość mieszkańców Świnoujścia nie może korzystać z możliwości pobytu na basenie. W związku z czym zadaliśmy zarządcy obiektu kilka pytań na które nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi. A tu pojawiają się następne pytania, które musimy zadać.

Czy osoby korzystające z basenu były grupą dzieci i młodzieży w rozumieniu wynikającym z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku?

Czy grupa ta uczestniczyła we „współzawodnictwie sportowym” zgodnie z określającymi to przepisami?

Czy pan Paweł Sujka może formalnie pełnić rolę trenera, będąc zatrudnionym jednocześnie w Urzędzie Miejskim w Świnoujściu?

Na pozostałe pytania, zadane do OSIR-u, dotyczące tego pobytu na basenie a dotyczące: opłaty za basen, liczebności i składu grupy, dalej czekamy.

Być może nasi czytelnicy również chcą zadać za pośrednictwem naszego portalu jakieś pytania w tym temacie?

I tak się zastanawiamy czy w tym temacie nie zabrakło organizatorom trochę współczucia względem innych mieszkańców miasta, nie mogących skorzystać z kąpieli w nowym basenie. Bo przecież nic wielkiego by się nie stało gdyby klubowi sportowcy poczekali tych kilka dni do momentu gdy wszyscy będą mogli pójść na basen. I wtedy pobyt tam grupy osób z panem Pawłem Sujką nie wzbudziłby tylu emocji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 87

Gość • Środa [10.02.2021, 10:06:06] • [IP: 176.221.122.***]

Wczoraj w wiadomościach znów podawali, że baseny w całej Polsce zostają otwarte 12 LUTEGO, a nie powiedzieli, ze w Świnoujściu zostały już otwarte 7 LUTEGO:):):):):):)

Gość • Środa [10.02.2021, 09:01:03] • [IP: 185.210.38.**]

Z kąd w Was tyle zawiści i nienawiści. Komentarze czytają również Wasze dzieci. Jaki dajecie im przykład.

Gość • Środa [10.02.2021, 08:48:59] • [IP: 176.221.122.**]

Hahahaha 🤣🤣🤣

Gość • Środa [10.02.2021, 08:44:54] • [IP: 37.248.159.*]

Kiedyś pamiętam nikt nie mógl, sekretarz mógł z grupą kolesi.

Gość • Środa [10.02.2021, 08:35:39] • [IP: 89.151.36.***]

To jest właśnie Świnoujście!Zastępca prezydenta miasta zamiast interesować się swoimi obowiązkami, prowadzi zajęcia na basenie.Kto mu na to pozwala?Oczywiście szef- zatem dalej go wybierajcie jak też Sujkę.Pan w-ce prezydent stracił poczucie swojej misji zapomniał o kulturze w mieście, która totalnie leży.Zatem?Głosujcie dalej na" swojaka" apotem będą tylko głupie wpisy na tym portalu, które nic nowego nie wnoszą.

Burek • Środa [10.02.2021, 08:03:42] • [IP: 5.173.138.*]

Ja bym tylko chciał wiedzieć, który to mędrzec wyłożył posadzkę kafelkami a nie gresem?. Śliskie kafelki + woda + dziecko = rozbita głowa. Czy chociaż na miejscu jest lekarz?.

Gość • Środa [10.02.2021, 07:52:57] • [IP: 178.235.147.***]

Te pytania powinna redakcja zadać przed publikacją poprzedniego artykułu. Teraz to musztarda po obiedzie! Z całym szacunkiem portal nie jest od rozliczania kto może a kto nie może wejść na basen. Jeśli portal uważa że zostało w jakikolwiek sposób złamane prawo powinien powiadomić organy ścigania (np. Policję). Ale tego nie zrobił! Mimo że był na miejscu jakiś dziennikarz. Za bezzasadne powiadomienie policji grozi mandat! Prawda? Widzę, że odwagi starczyło tylko pstryknięcie fotki zza węgła. .. :-)

Gość • Środa [10.02.2021, 04:25:52] • [IP: 73.164.151.**]

Swinoujscie jest pelen zawistnych ludzi-zawiścią, zazdrością nienawiścią nic nie zdzialacie.Pomyslmym o sobie i jacy jesteśmy dla innych, bądźmy dobrzy uprzejmi i wyrozumiali wtedy nasze życie będzie miało o wiele więcej sensu🙂

Gość • Środa [10.02.2021, 03:06:03] • [IP: 89.151.34.**]

są święte krowy tak w mieście jak i w państwie każdy przy korycie zaczyna sie rozpychać standart

Gość • Środa [10.02.2021, 01:24:09] • [IP: 89.151.36.**]

Z tego co mi wiadomo to informacja , , poszła, , do TV. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Gość • Środa [10.02.2021, 00:52:19] • [IP: 178.238.245.***]

Gość • Wtorek [09.02.2021, 18:38:50] • [IP: 176.221.123.***] " Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie stare przysłowie ale na czasie" "Koleszko" polowa miasta już trąbi, ze wszystkie kontrole sanepidu w naszych sportowych klubach to sprawka pana Pawła S.

Gość • Wtorek [09.02.2021, 23:32:35] • [IP: 89.151.33.***]

Od 12 lutego można na basenie przebywać tylko jako grupa zorganizowana. Skoro od 12 to wcześniej widocznie nie wolno ale brak mi wiedzy. Są instytucje państwowe które mogą to rozstrzygnąć i osadzić, skoro taki to hot news i tak to przeszkadza mieszkańcom wystosujcie zapytanie w tej sprawie tam gdzie trzeba i się dowiemy, bo sam jestem ciekaw. Wiemy jak u nas w kraju jest z praworządnością najlepiej na świecie 😃 Jeśli okaże się że było to zabronione to cóż. .. jakieś kroki wypadałoby wdrożyć.

Marko • Wtorek [09.02.2021, 22:59:27] • [IP: 37.30.23.***]

, zmur czas już na ciebie już dość tych przekrętów i tak za wszystko będziesz rozliczony

Gość • Wtorek [09.02.2021, 22:51:05] • [IP: 176.221.123.***]

Do dymisji. Wstyd.

Gość • Wtorek [09.02.2021, 22:29:58] • [IP: 37.47.150.***]

122 Czy on ci coś zrobił czy cię nie zechciał? Mam wrażenie że bardzo chcesz się za coś zemścić aż cofa człowieka jak czyta twoje wpisy. A może ty masz kompleksy? Raczej tak. Jakaś niedowartościowana istota. Ogarnij bobra idź zrób coś fajnego bo własny jad cię żartuję.

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:55:33] • [IP: 83.170.146.***]

Ktos mial rozmach by to cos nazwac basenem - raczej niecka w woda!! Bylo miejsce i mozliwosc to czemu nie wybudowano czegos przypominajacego plywalnie ?? Tylko cztery pasy ? A mialo byc takie piekne - WSTYD

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:46:40] • [IP: 37.47.162.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:45:01] • [IP: 94.254.224.***]

Szkoda, że kiedy szkółki maja zajęcia to rodzic nie może dziecku się ogarnąć bo „panie szefowe” nie pozwalają wejść i terroryzują wszystkich. Wzrokiem dzieci chcą powybijać ale tej reszcie to pewnie bez mydła w d... wchodziły... ledwo otwarcie a już takie Krzywe akcje

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:40:15] • [IP: 31.11.129.***]

Ten wytatulowany gosc to Sabus rodzic przyjaciel sujki spolki

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:37:02] • [IP: 188.147.107.***]

sujka zawsze mial wszystkich w d...e dziadom naobiecywal zlote gory i go wybrali do dymisji sie nie podda bo tam pare walkow jest jeszcze do zrobienia a potem wybory a wiadomo jak to z wyspiarzami slaba pamieci znow go wybiora i tak w kolko, aby cos zmienic w tym miescie trzeba by bylo wszystkich wyrzucic wyciac bo gangrena zzera to miasto

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:26:44] • [IP: 185.210.38.***]

Wczoraj i dzisiaj pływali dorośli i dzieci, jak widać ich przepisy nie obowiązują...

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:12:00] • [IP: 31.0.59.*]

Komentujecie sujkę ale sami wybraliście go na radnego, i został zastępcą prezydenta. Ja nie głosowałem ☺😆

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:04:58] • [IP: 185.210.37.***]

#sprawadlauwagi normalnie

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:04:56] • [IP: 176.221.122.***]

Do [IP: 176.221.123.***] co za bzdury piszesz o skokach, aby skakać w pojedynkę musisz ukończyć kurs AFF i zaliczyć min 7 skokow i aprobatę Twoich instruktorów. Smiem twierdzić że nie osiągnąłeś poziomu" studenta" w skokach jeżeli wogole wiesz o czym tu pisze. Błękitnego nieba...

Gość • Wtorek [09.02.2021, 21:00:20] • [IP: 176.221.122.***]

PRL bis..opozycja przeszla na druga strone ale posluguja sie ta matryca z PRL-stad takie zachowania...smieszni mali ludzie.

Oglądasz 26-50 z 87
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■