POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.02.2021, 19:47:56] • Świnoujście

Koszty budowy Uznam Areny

Koszty budowy Uznam Areny

fot. Robert Ignaciuk

Po otwarciu Uznam Areny, nowego obiektu sportowego przy ul. Gdyńskiej, wielu mieszkańców zainteresowało się kosztami budowy poszczególnych urządzeń sportowych. Zaspokajamy więc ciekawość mieszkańców Świnoujścia. Poniżej informacja przekazana przez rzecznika prezydenta miasta pana Jarosława Jaza.

Wartość robót brutto z podziałem na poszczególne obiekty wyniosła:

Sala sportowa z łącznikiem: 16 219 388, 74 zł
Pływalnia: 20 959 028, 35 zł
Rozbudowa i nadbudowa szkoły: 6 433 731, 91 zł
Zagospodarowanie terenu z wyłączeniem boiska: 2 137 351, 55 zł
Wielofunkcyjne boisko sportowe : 945 793, 84 zł
Ścianka wspinaczkowa: 232 470, 00 zł
Wyposażenie siłowni: 64 906, 03 zł

Cennik usług dostępny jest na stronie OSiR www.osir.swinoujscie.pl/wp-content/uploads/2021/01/cennik-OSIR-2021.pdf

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Środa [17.02.2021, 20:34:08] • [IP: 95.41.246.***]

A blok w tle jeszcze z płytki szarej PRL-u, to nie arena, a dziadostwo! za wielkie pieniądze podatników! basen przy promenadzie musi zostać dla dorosłych i ewentualnie dla paru turystów, to dla szkółek i młodych - może się pomieszczą.

Gość • Środa [17.02.2021, 10:23:52] • [IP: 62.69.231.**]

Obiekt sportowy wciśniety miedzy budynki zabudowy miejskiej bez parkingu, -okropność i niebezpieczeństwo z płaskim dachem oby nie było zawalenia jak na Ślasku iz" gołębiarzami".Po każdych opadach kilku robotników ugania się odprowadzając wodę. Po opadach śniegu cały oddział specjalistów z łopatami z z dachu walił gdzie sie dało zaspy utworzone na tym" Cudzie". Skończy się gwarancja i daszyska zwalą się na głowy kąpiacych i uganiających się po boisku dzieci. Może Pan J.Jaz skomentuje?

GOSC • Wtorek [16.02.2021, 17:59:17] • [IP: 176.221.123.**]

Ten, basen to ewidentna Sprawa dla Reporterow, lub Panstwo w Panstwie.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 17:45:14] • [IP: 176.221.123.**]

TRZEBA BYLO, TEN BASEN NA DACHU WIEZOWCA POSTAWIC, TO MIESZKANCOM BY NIE ZASLANIAL WIDOKOW. KOMPLETNY IDIOTYZM, A ZA UL GRODZKA, JEST POTEZNY NISZCZEJACY PLAC NA BUDOWE. KTO WYRAZIL ZGODE NA LOKALIZACJE TEGO BASENU, BO NAPEWNO NIE MIESZKANCY, MOZE KTOS MYSLACY SIE TA INWESTYCJA ZAINTERESUJE, NORMALNE HAMSTWO.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 17:44:16] • [IP: 37.47.173.***]

Co nie którym sam diabeł nie dogodzi jak mówi przysłowie, dlaczego nie potraficie się cieszyć ?przecież to jest obiekt dla dzieci i młodzieży głównie, Ja nie skorzystam z obiektu ale cieszy mnie każda inwestycja w naszym mieście. ...

Gość • Wtorek [16.02.2021, 13:56:34] • [IP: 37.47.158.**]

Zawsze marudzą buraki i prostaki. Nic nie pasuje Nie ma to źle, jest to jeszcze gorzej. My byliśmy i wszystko było ok!!

Gość • Wtorek [16.02.2021, 13:10:36] • [IP: 37.47.132.***]

Zyski będą z mandatów za korzystanie z obiektów. Czyt. pandemia.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 12:43:56] • [IP: 88.218.255.**]

Fajny ośrodek dla uczniów. Szkoda tylko, że osoby korzystające z Areny są jak rybki w akwarium. Wszystko na widoku. Może tak mleczne szyby jednak.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 12:04:43] • [IP: 83.23.223.***]

CZERWONA KANAPA ZA 50.000ZŁ że aż żal siadać, ale co tam. stać nas

Gość • Wtorek [16.02.2021, 11:42:06] • [IP: 193.69.22.**]

CZĘSTOCHOWA - Koszt podobny ale... Na powierzchni 3, 6 tysiąca m2 powstanie 900 m2 basenów. Projekt obejmuje budowę basenu ze sztuczną falą, dziką i leniwą rzekę oraz saunarium, do którego będzie można wejść bezpośrednio z zewnątrz, a także z części basenowej. Ważnym elementem projektu jest podziemny parking,

Gość • Wtorek [16.02.2021, 10:57:05] • [IP: 94.254.224.**]

Drugi parking jest po drugiej stronie ulicy, tylko to pewnie za daleko 20 m

Gość • Wtorek [16.02.2021, 10:46:11] • [IP: 109.241.63.**]

Wykonanie jak na przyszkolny basen, za to ceny jak za arenę. No i ten brak miejsc parkingowych - bo ci którzy o tym decydują nie mają aut. A wystarczyłoby zagospodarować duży plac koło Zielonego Rynku na Centralny Parking Miejski - i to już by częściowo rozwiązało problem z parkowaniem. A projekt wyjazdu z basenu - mistrzostwo świata w bezmyślności w projektowaniu, tak samo jak ten wyjazd z parkingu przy Uznam, gdzie na duży parking trzeba cię przeciskać autem koło bunkra i w kolizji z pieszymi idącymi do marketów- tabliczka kto to wymyślił i zatwierdził do realizacji powinna być już dawno przy wejściu, żeby takich ludzi omijać szerokim łukiem i nie dawać im czasem żadnej pracy.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 10:41:42] • [IP: 5.173.130.***]

Te koszta, to jakiś kosmos jest!

Gość • Wtorek [16.02.2021, 10:35:06] • [IP: 176.221.123.**]

Byłem z dzieckiem i wrażenia mam bardzo dobre. Przemiła obsługa, pływalnia z szatniami dobrze zaprojektowana ale raczej na potrzeby dzielnicy. Jeśli z czasem nie zrobi się zbyt tłoczno to obiekt idealny i wielki dar dla ludzi mieszkających daleko od basenów w hotelach dzielnicy nadmorskiej.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 10:31:06] • [IP: 46.231.56.**]

Bardzo na bogato- Światla zewnętrzne świecą w biały dzień na zewnątrz, a nie ma kto chodnika przed płotem odśnieżyć.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:59:50] • [IP: 88.218.254.**]

Miałem przyjemność wczoraj pierwszy raz zawieźć dziecko na basen. Dziadowi który wcisnął ten obiekt na siłę w to miejsce złoty medal bezmyślności! Tam nie ma miejsca na manewrowanie samochodem, że nie wspomnę jak o jednej godzinie wszyscy na hura chcą wjechać i wyjechać przez tą furtkę! Normalnie super bezmózgu który to zorganizowałeś!

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:52:54] • [IP: 46.231.58.**]

Tak samo ochoczo mieszkańcy będą korzystać z tego, jak z basenu w Radisson Blu Resort, czyli wcale, pomimo że mieszkańcy Ś-ścia mogą wchodzić po niższych cenach. A tyle było zamieszania i obaw czy mieszkańcy nie zostaną pominięci

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:36:45] • [IP: 89.151.33.**]

Tragedia, kto wydał zgodę na taką lokalizacje. ZASŁONIŁO PÓŁ BUDYNKU, KOSZMR.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:36:31] • [IP: 88.218.255.**]

Arena powstała dla mieszkańców a nie turystów. Świadczy o tym lokalizacja. Ale to sprawi, że stary basen (teren pod nim) pójdzie pod młotek. Taka kolej rzeczy. Dobrze, że jest Arena.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:35:39] • [IP: 176.221.122.***]

czas skończyć z tym wymysłem związku nieróbstwa polskiego lekcji zdalnych. ciemnocie potem łatwiej wciskać kit, o ich wyższość nad innymi.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 09:18:15] • [IP: 176.221.123.***]

Super mile panie tam pracują. Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 08:59:42] • [IP: 88.156.206.**]

stary basen wystarczy zrobić ocieplenie i ładniejazą elewacje

Gość • Wtorek [16.02.2021, 08:45:17] • [IP: 62.69.254.***]

A Polak jak zwykle niezadowolony. Jak widać jesteśmy bardzo nieszczęśliwym narodem.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 08:41:34] • [IP: 37.248.154.***]

Ile wynosiła oferta przetargowa ?. Tak się robi biznes.

Gość • Wtorek [16.02.2021, 08:38:52] • [IP: 31.0.94.***]

Ten obiekt byłby adekwatny do takich dzielnic jak Warszów lub Przytór. A tak mamy to co mamy szpilka w stogu siana

Oglądasz 1-25 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■