POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.02.2021, 17:51:32] • Ahlbeck

Namiot runął pod ciężarem śniegu

Namiot runął pod ciężarem śniegu

fot. Czytelnik

Namiot, w którym można było oglądać artystyczne rzeźby z piasku, nie wytrzymał ciężaru śniegu.

Znajdujący się przy przejściu granicznym ogromny namiot, jest znany wszystkim. Przez długi czas można było oglądać w nim ekspozycje figur wykonanych z piasku. Namiot był obiektem całorocznym.

Namiot runął pod ciężarem śniegu

fot. Czytelnik

Dopiero ostatnie śnieżyce sprawiły, że konstrukcja w kilku miejscach nie wytrzymała ciężaru białego puchu. Uszkodzeniu uległa jedna ze ścian namiotu. Nie wiadomo, czy ucierpiały również piaskowe eksponaty znajdujące się wewnątrz.

Namiot runął pod ciężarem śniegu

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-39 z 39

Gość • Sobota [13.02.2021, 17:58:07] • [IP: 188.146.164.***]

A co z namiotem z ogrodu na promenadzie

Gość • Sobota [13.02.2021, 15:12:00] • [IP: 185.210.36.***]

18:56:37] • [IP: 188.164.147.***]" nasza świnoujska rzeczywistość". Jak czytasz?! Chłopie, to się stało w Niemczech, zaraz za granicą, tam nie sięga to wg ciebie dziadostwo, a jednak dziadostwo się tam objawiło - ale niemieckie - przynajmniej ktoś z Niemców nie przewidział rzeczy oczywistej

Gość • Sobota [13.02.2021, 14:02:26] • [IP: 37.47.128.***]

CIEKAWE, CZY KTOS PONIESIE KONSEKWENCJE...?

Gość • Sobota [13.02.2021, 12:35:25] • [IP: 178.238.247.**]

. .. i co z tego . ... mamy jechac do niemiec i naprawić

Gość • Sobota [13.02.2021, 11:10:39] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [13.02.2021, 08:41:08] • [IP: 83.20.23.*]Ale się PO pis ałeś wiedzą...Sam koncern Mercedesa ma obrotu więcej niż Polska gospodarka.Istniejemy w 90 procentach dzieki handlowi, sprzedaży towarów i usług do Niemiec.

Gość • Sobota [13.02.2021, 09:48:40] • [IP: 185.210.38.***]

Parobki zaspały i nie odśnieżyły. A gdzie Marcinek? Miał pilnować swoich przydupasów, pewnie nawalony spał na chacie. Euro wam lesery oczy przysłoniło. Oj polecicie po wypłatach. Nie zazdroszczę.

Gość • Sobota [13.02.2021, 09:19:40] • [IP: 31.0.177.***]

ZROBILI PROCESJE WOKÓŁ I MURY NAMIOTU RUNĘŁY PEWNO SŁOŃ ZADĄŁ W TRĄBĘ.

Gość • Sobota [13.02.2021, 08:41:08] • [IP: 83.20.23.*]

To POkazuje jakość gosPOdarki niemieckiej. Zawsze była badziewiem. Jedynie przez wyzysk obcokrajowców jeszcze trzyma się na nogach.

Gość • Sobota [13.02.2021, 07:37:28] • [IP: 62.69.252.***]

A gdzie Ukraina była że tyle śniegu

Gość • Sobota [13.02.2021, 00:32:11] • [IP: 77.252.46.**]

22:34:44 - Nie jestem polaczkiem dewotko-żydówo, tylko Polakiem i jesteś robiona tym samym k--sem, co Twój prezydencik Aaron Feingelbaum.

Gość • Piątek [12.02.2021, 22:55:38] • [IP: 188.146.160.**]

na kogoś piszemy, a w Świnoujściu śnieg 3 dzień na drogach nikt nie może posprzątać

Gość • Piątek [12.02.2021, 22:50:38] • [IP: 188.146.160.**]

jak o co chodzi?? jak tylko coś się stanie u Niemca lub Ukraińca poczytajcie komentarze i wszystko staje na swoje miejsce.84% Polaków mają ksenofobiczne względy i to nie jest OK

Gość • Piątek [12.02.2021, 22:34:44] • [IP: 5.173.185.**]

do [IP: 77.252.46.**]nie trzeba meliny dzbanie tu wszyscy polaczki jestesmy ja jestem zolnierz z rozancem czylo żolnierz chrystusa a ty nigdy nikim nie byles i nie bedziesz niech zyje polaczkowosc

Gość • Piątek [12.02.2021, 22:23:20] • [IP: 176.221.122.**]

Czy burmistrz już odnalazł namiot za kilkadziesiąt tysięcy złotych publicznych, na drzewa tropikalne przy promenadzie. Ostatnio obiecano, że jak będą ujemne temperatury, to zawieszone szmaty zostaną zastąpione namiotem. Redakcjo, proszę zapytać UM gdzie jest nasz, mieszkańców namiot ?

Gość • Piątek [12.02.2021, 21:07:06] • [IP: 176.221.123.***]

a co z namiotem na nasze drzewa tropikalne przy promenadzie? Odnaleziony ?

Gość • Piątek [12.02.2021, 21:02:14] • [IP: 89.204.137.***]

do 147. Solidność taka, że nikt nie zginął bo ten namiot na ten cel nie był przeznaczony. Ale hala wystawowa w Katowicach która właśnie zawaliła się pod ciężarem śniegu podczas wystawy gdzie kilkadziesiąt osób zginęło, była przecież przez twoich ziomków poldzbanów wybudowana. Niemiecka solidność jest mi bardziej solidna. A większość pracowników przy postawianiu tego namiotu była z Polski. I mamy wynik, że namiot złożył się bez śmiertelnych ofiar inaczej niż w Katowicach.

Gość • Piątek [12.02.2021, 20:47:14] • [IP: 188.146.161.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [12.02.2021, 20:45:14] • [IP: 176.221.122.***]

LOOL, GŁUPOTA LUDZKA NIE MA GRANIC.

Gość • Piątek [12.02.2021, 20:14:14] • [IP: 185.220.101.***]

Pierwszy post- człowieku, co z tobą nie tak? Napisz o sobie, proszę! Może zrozumiemy, co Ci dolega.

Gość • Piątek [12.02.2021, 20:03:57] • [IP: 89.151.34.**]

Jak to się mówki : to już nie te Niemcy. Kiedyś to było nie do pomyślenia.

Pazdzioch • Piątek [12.02.2021, 20:01:01] • [IP: 83.23.227.***]

A jak miało być odśnieżone jak Polacy pracowali, kto miał odśnieżyć

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:52:17] • [IP: 31.11.128.***]

Badziewie

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:50:29] • [IP: 188.147.69.**]

a kto byl odpowiedzialny za odgarnianie sniegu z dachu tych namiotow.Instrukcja odśnieżania W okresie zimowym, kiedy śnieg zaczyna zalegać na dachu hali namiotowej, należy go bezzwłocznie usuwać poprzez: 1. Ogrzewanie wnętrza hali co jakiś czas, co ma na celu topnienie zalegającego śniegu i automatyczne zsuwanie się. 2. Usuwanie mechaniczne od wnętrza namiotu przy użyciu np. łagodnie zakończonego poprzeczką kija. Polega to na wprowadzeniu pokrycia dachowego w drganie. Należy uważać tak aby nie uszkodzić powłoki. 3. Usuwanie mechaniczne od zewnątrz namiotu poprzez zsuwanie go. 4. Posypywanie dachu od zewnątrz solą odladzającą lub innymi środkami chemicznymi.

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:48:54] • [IP: 77.252.46.**]

Polaczków, to sobie poszukaj u siebie na melinie koprofagu.

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:40:58] • [IP: 176.221.123.**]

Podobne namioty są lub były na terenie stoczni. Jeśli Gryfia ich nie zdemontowała to istnieje zagrożenie ze ulegną takiej samej destrukcji i nic nie będą warte a służyły do prac malarskich czy montażu offshorow i istniały służby które zabezpieczały tak drogie konstrukcje przed uszkodzeniami zimowymi Czy redakcja może sprawdzić tej temat ?

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:25:56] • [IP: 212.238.239.***]

niemiecki szajs

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:08:16] • [IP: 89.151.32.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [12.02.2021, 19:00:56] • [IP: 176.221.122.***]

a już się przestraszyłem że u nas jeszcze są jakieś drzewa

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:56:37] • [IP: 188.164.147.***]

Ktoś nie dopilnował, zaniedbał nasza świnoujska rzeczywistość.Wystarczy popatrzeć też na zasypane śniegiem miasto i nieudolne próby odśnieżania - patrz Posejdon.Po prostu dziadostwo

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:51:21] • [IP: 37.47.149.**]

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:45:22] • [IP: 77.252.46.**]

To się po prostu w głowie nie mieści! ―A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja?! 🧐

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:43:52] • [IP: 176.221.122.**]

Na takie opady śniegu nie ma rady.

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:42:23] • [IP: 176.221.123.***]

'Kogo to interesuje, że gdzieś nie wiadomo gdzie?

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:31:27] • [IP: 164.127.81.**]

17:57:57 Żadna solidność, nawet japońska, wcielona w namiot nie wytrzyma ciężaru śniegu, co pleciesz?

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:29:53] • [IP: 164.127.81.**]

Oj, Czytelnik był tam legalnie? Manuela zasznurowała namiot swojego landu wespół z Angelą, bo ogłoszono karę do 25 000 Euro za przebywanie w Niemczech bez dokumentu o teście, itd. Z moich zasięgniętych prywatnie informacji wiem, że czasem sportowcy biegają po lesie po stronie niemieckiej, przy łaskawym machnięciu policjantów z Germanii, czatujących przy szosie do Garz (nie dopytałem pewnych biegaczy, co będzie, gdy natkną się na mniej łaskawych i rozumnych polizeiów).

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:28:02] • [IP: 31.0.95.**]

Kara za przywrócenie kontroli granicznych

Gość • Piątek [12.02.2021, 18:25:15] • [IP: 176.221.122.**]

stało się i tyle

Gość • Piątek [12.02.2021, 17:57:57] • [IP: 178.235.147.***]

Niemiecka solidność! Przereklamowana..

Gość • Piątek [12.02.2021, 17:57:19] • [IP: 188.146.160.**]

Polaczki piszemy tak jak my możemy... złościć

Oglądasz 1-39 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■