POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.02.2021, 21:54:11] • Świnoujście

Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

 Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

fot. iswinoujscie.pl

Pracownicy i właściciele stoisk na "niemieckim rynku" zawsze pracowali przez cały rok. Wiązało się to z ruchem przygranicznym - tłumami Niemców, dla których cenowa oferta rynku była niezwykle kusząca. Ruch zamarł, od jesieni stoiska są nieczynne, ludzie pozostali bez możliwości zarobku. Może czas zacząć pomyśleć, by sprzedawcy otworzyli swoje punkty handlowe w sobotę i niedziele dla świnoujścian?

Jednak pozostaje pytanie, czy mieszkańcy naszego miasta pójdą i coś kupią na tej sezamkowej? Może warto zintegrować się z właścicielami stoisk i zobaczyć, że praca na dworze to nie taka łatwa przyjemność? Gdyby jednak zdecydowali się na uruchomienie działalności, można zobaczyć jak im idzie handel w tym trudnym czasie pandemii.

 Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

fot. Czytelnik

Czy pomożemy im w tak trudnych czasach - przecież oni mają też rodziny i chcą żyć. Choć wiadomo, że otwarcie na sobotę i niedziele niewiele pomoże, ale może czas najwyższy z nimi porozmawiać i dodać otuchy, coś kupić i zobaczyć czy to co robią warte jest pozazdroszczenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 236, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 236

Gość • Czwartek [18.02.2021, 19:32:55] • [IP: 5.173.138.***]

Postawili na Niemców to teraz mają,

Gość • Czwartek [18.02.2021, 19:24:37] • [IP: 45.88.96.**]

Pójdę coś kupię jak otworzą.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 19:00:39] • [IP: 31.0.0.*]

Może zintegrują się z moją żoną, od pażdziernika w domu wczasowym gdzie pracowała to tylko wiatr hula, żadnej tarczy kompletne zero

Gość • Czwartek [18.02.2021, 18:52:41] • [IP: 89.151.36.***]

Spychacz + dobry operator-kierowca załatwią sprawę definitywnie...

Gość • Czwartek [18.02.2021, 18:40:12] • [IP: 178.238.246.**]

Może w końcu tego rynku nie będzie, tego okropnego, rynku, wstyd pracować w takich budach!

Gość • Czwartek [18.02.2021, 18:16:41] • [IP: 89.151.32.***]

Tam nie widziałem jakiejkolwiek reklamy w języku Polskim. Kiedyś chciałem coś kupić ale pan powiedział że on nie ma czasu na dyskusje po polsku i nie pofatygował się podać żądany towar, więc myślę iż my teraz nie powinniśmy marnować naszego czasu na pomoc dla nich. Nie twierdzę że wszyscy tak traktowali swoich rodaków, ale u nas tak już jest, za jednoski cierpią wszyscy.Mimo wszysko, POZDRAWIAM.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 18:16:16] • [IP: 87.78.246.***]

Do 236...Molochy maja estetyczny wyglad i czystosc a nie syf jak w Bangladeszu? Ale motlochowi kultura i czystosc to obce, wiec dlatego tak jamla.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 18:13:01] • [IP: 37.47.160.**]

Co mam iść kupować sery z Lidla i podróbki markowych towarów ? Niech się bujają !

Merkel • Czwartek [18.02.2021, 18:07:52] • [IP: 178.238.253.**]

Pomozecie ? Pomozemy ale od wrzesnia ale ktorego roku nie wiem

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:37:15] • [IP: 178.238.246.**]

Oni wola sterczeć cały dzień za euro, a pracy w sezonie było sporo wiec z jakiej racji my mamy im pomagać, nich znajda normalna prace.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:35:03] • [IP: 178.238.246.**]

Może to jakiś żart ?

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:27:59] • [IP: 217.138.194.**]

no to koniec handlu! ostatni gasi światło.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:27:47] • [IP: 185.210.39.***]

Do Gość  Czwartek [18.02.2021, 10:04:10]  [IP: 178.238.245.**] umieją, tyle ze tu sama patola się udziela oderwana od rzeczywistości !!

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:23:05] • [IP: 178.238.245.**]

niech idą po pomoc do kochanego PISu

Zdegustowany • Czwartek [18.02.2021, 17:08:55] • [IP: 73.123.207.**]

Napiszę krótko: pycha kroczy przed upadkiem. Mieliście mieszkańców w poważaniu a teraz liczycie na wsparcie, na pomocny gest? Żart jakiś. Powstrzymam się od komentarzy złośliwych ale jedno muszę napisać. Niezły syf tam jest! W 1990 wyglądało to bardzo podobnie i może teraz jest właściwy moment by zadać sobie pytanie: czy aby nie czas przywrócić tej uliczce dawny spokój? Wizytówka miasta. Pierwsze wrażenie. Ludzki kurnik i koguty finansjery. Przykre.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 17:05:54] • [IP: 37.248.213.**]

Na promenadzie gdzie było stare centrum Gryfia też był Bangladesz, a teraz jest elegancko..małe centrum handlowe + piękne knajpki..kto zainwestował ten ma..I tak powinno byc na sezamkowej.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 16:48:00] • [IP: 5.172.234.***]

Rybaczówki na wyspie Karsibór zamknieto , nikt nie płakał. Zlikwidować ul. Sezamkową, placzu niebędzie, wyjdzie to wszystkim na dobre. Każdy wie jak to działa i na jakich przywilejach.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 16:17:39] • [IP: 89.151.36.***]

Zlikwidować to badziewie...

Gość • Czwartek [18.02.2021, 16:11:39] • [IP: 37.248.213.**]

Nie rozumiem..tyle kasy zarabiać a nie zainwestować w porządne stoisko..? Żeby było ładnie i przyjemnie, a co jest ? brudna decha a na niej towar - można to zobaczyć idąc wzdłuż żabki na Moniuszki w stronę granicy do tego śmierdzi i wszędzie śmieci aż do gościa z fajkamii na rogu Warty który stoisko ma wiele lat a półki z połamanych desek :)

Gość • Czwartek [18.02.2021, 16:03:52] • [IP: 31.0.177.**]

FUNDUSZ ZIOBRY IM POMOŻE.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 15:48:54] • [IP: 176.221.122.***]

jak to jest? znam rynkowicza który ma 1500złemerytury i dom wybudował.Nie zazdroszę ale czy ja mam go wspomagać? no proszę was...

Gość • Czwartek [18.02.2021, 15:48:24] • [IP: 31.11.129.**]

Teraz to o pomoc a jak zarabiali krocie to balowali i to tylko ceny pod Niemca a teraz to narzekają. Jednak Karma powraca. Był czas miasto chciało pomóc ale liczyło się tylko euro... Brawo Wy mam tu na myśli 98% właścicieli co wykorzystywali pracowników...

Gość • Czwartek [18.02.2021, 15:39:33] • [IP: 31.0.95.*]

Haha...niech swoje fury sprzedadzą, lub rozwiążą umowę w leasingu 😅

Gość • Czwartek [18.02.2021, 15:28:28] • [IP: 178.238.245.**]

Juz dawno mając tyle kasy a wiadomo że mają na 100% sami powinni zadbać o wygląd tych swoich bud a nie oszpecać tymi paskudnymi budami teren naszego miasta i stwarzać obraz jak w kraju trzeciego świata, wstyd !Jak to wygląda!Paskudne dziady!

Gość • Czwartek [18.02.2021, 15:23:38] • [IP: 37.47.177.***]

Co robili dla mieszkańców „ryniarze?”Wydawali pieniądze w mieście.U fryzjerów, lekarzy w sklepach, restauracjach i innych usługach.Teraz nie maja i nie wydają.Taki sobie łańcuszek.Tracimy wszyscy.

Oglądasz 26-50 z 236
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■