POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.02.2021, 21:54:11] • Świnoujście

Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

 Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

fot. iswinoujscie.pl

Pracownicy i właściciele stoisk na "niemieckim rynku" zawsze pracowali przez cały rok. Wiązało się to z ruchem przygranicznym - tłumami Niemców, dla których cenowa oferta rynku była niezwykle kusząca. Ruch zamarł, od jesieni stoiska są nieczynne, ludzie pozostali bez możliwości zarobku. Może czas zacząć pomyśleć, by sprzedawcy otworzyli swoje punkty handlowe w sobotę i niedziele dla świnoujścian?

Jednak pozostaje pytanie, czy mieszkańcy naszego miasta pójdą i coś kupią na tej sezamkowej? Może warto zintegrować się z właścicielami stoisk i zobaczyć, że praca na dworze to nie taka łatwa przyjemność? Gdyby jednak zdecydowali się na uruchomienie działalności, można zobaczyć jak im idzie handel w tym trudnym czasie pandemii.

 Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”?

fot. Czytelnik

Czy pomożemy im w tak trudnych czasach - przecież oni mają też rodziny i chcą żyć. Choć wiadomo, że otwarcie na sobotę i niedziele niewiele pomoże, ale może czas najwyższy z nimi porozmawiać i dodać otuchy, coś kupić i zobaczyć czy to co robią warte jest pozazdroszczenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 236, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 236

Gość • Czwartek [18.02.2021, 12:28:12] • [IP: 178.238.250.***]

My biedni mieszkanczy mamy pomóc bogatym handlującym, smiechu warte.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 12:24:35] • [IP: 87.78.246.***]

Wiedza juz w Angoli ze Polacy sa goli.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 12:15:40] • [IP: 83.3.70.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [18.02.2021, 12:14:39] • [IP: 77.88.191.**]

Niemiecki rynek niech wspierają Niemcy.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 12:11:52] • [IP: 157.25.141.**]

Kto płacił uczciwie podatki jak najbardziej powinien otrzymać pomoc.Ci co kombinowali ani grosza nie mają prawa dostać.Tyle w temacie.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:47:03] • [IP: 176.221.122.**]

Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”? ( A CZY WŁAŚCICIELE STOISK WSPIERALI NAS LUDZI CIĘŻKO PRCUJĄCYCH W MORSKIEJ STOCZNI REMONTOWEJ W ŚWINOUJSCIU ZA PENSJĘ 2500 POLSKICH ZŁOTYCH GDZIE NAS W ORDYNARNY SPOSÓB WYWALONO PRZED SAMYMI ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA NA ZBITY PYSK NA BRUK

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:45:58] • [IP: 176.221.122.**]

Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”? ( A CZY WŁAŚCICIELE STOISK WSPIERALI NAS LUDZI CIĘŻKO PRCUJĄCYCH W MORSKIEJ STOCZNI REMONTOWEJ W ŚWINOUJSCIU ZA PENSJĘ 2500 POLSKICH ZŁOTYCH

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:45:03] • [IP: 176.221.122.**]

Czy mieszkańcy naszego miasta wesprą właścicieli stoisk na „niemieckim rynku”? ( A CZY WŁAŚCICIELE STOISK WSPIERALI NAS LUDZI CIĘŻKO PRCUJĄCYCH W MORSKIEJ STOCZNI W ŚWINOUJSCIU ZA PENSJĘ 2500 POLSKICH ZŁOTYCH

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:43:14] • [IP: 5.173.145.***]

co najmniej do września - A.Merkel.

Gość bez domu • Czwartek [18.02.2021, 11:40:41] • [IP: 178.238.249.***]

Do 18.02.2021, 08:58:26] • [IP: 46.204.48.**] zaintrygowany odnalazłem i przeczytałem, jeden z nielicznych wpisów na poziomie, wyjątkowo trafny.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:39:47] • [IP: 94.254.144.***]

Żale wylewane w komentarzach że oni mają a wy nie.. Żałośni ludzie tego miasta. Żal mi was i waszych zj*** ch dzieci

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:31:19] • [IP: 89.151.36.***]

Czas najwyższy, aby rozwalić i ucywilizować ten burdel bo to wstyd ale w obliczu wyborów Żmur nawet tego placem nie tknie tchórz.

• Czwartek [18.02.2021, 11:30:56] • [IP: 31.11.129.***]

Ciezko zrozumiec jak mozna byc tak zawistnym i zazdrosnym ze ktos ma auto, dom itp.Nikt za darmo nic nie dostal.Pracujesz masz.Jak na S-cie 100 komentarzy nieudacznikow zyciowych to dobry wynik, tysiace ludzi normalnych sobie radzi i nie patrza na drugiego tylko robia swoje, Kazdy ma swoje ambicje.Kazdy jest kowalem swego losu!

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:19:39] • [IP: 37.30.16.***]

Niemiecki rynek bhahahaha, Polska wieś zaorać zrobić w końcu porządek z tym syfem, podróbki, lewizna i omijanie płacenia podatków i to dzisiaj istnieje eh a co robi miasto żeby pogonić ten syf? nic przymykają oczy, co robi skarbówka z tym syfem ? nic przymykają oczy, co robi straż graniczna z tym syfem ? nic albo udane sprzedane naloty pod publiczkę i taka prawda

Gość x • Czwartek [18.02.2021, 11:15:00] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Czwartek [18.02.2021, 09:33:38] • [IP: 176.221.123.***]Kogo obchodzi wasze zdanie świnoujskie ofermy życiowe? Pracujcie dalej za 2000 PLN i wylewajcie swoje żale niemoty 😂😂😂- Autor tu masz przedstawiciela tych którym chcesz pomagać, za takiego ciebie mają !! Swoją droga dzisiaj chyba nie jest 1 kwietnia??!!

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:13:44] • [IP: 37.47.175.**]

Ok przegłosowane. Usuwamy ten Bangladesz.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:08:16] • [IP: 95.90.245.**]

To wstyd dla miasta jestem za z likwidowaniem tego dziadostwa.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:06:20] • [IP: 176.221.123.**]

hahaha i co przytną na polaczku 400% to żart prawda

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:05:41] • [IP: 176.221.122.***]

Mieszkańcy uważają, że dawno już powinni rozebrać ten Bangladesz.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 11:04:38] • [IP: 5.173.139.**]

Jak trwoga to do Boga.Pamietam usłużne bitte, bitte.I koniec zainteresowania gdy odezwałam się po polsku.A naprawdę chciałam kupic tam kurtkę.Tak więc nie, ja nie wspomogę.

Gość • Czwartek [18.02.2021, 10:59:20] • [IP: 176.221.123.***]

Do Czwartek [18.02.2021, 10:38:24] • [IP: 185.210.39.***] Łeb sobie swój pusty przenieś...

Gość • Czwartek [18.02.2021, 10:53:29] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Czwartek [18.02.2021, 04:08:47] • [IP: 89.151.34.**] "...Każdy prawdziwy świnioszczanin musi życzyć zepchnięcia tego Bangladeszu buldożerem..." Prawdziwym świnoujszczanem to może jesteś ale do prawdziwego ŚWINOUJŚCIANINA to Tobie daleko... Bardzo daleko

Gość • Czwartek [18.02.2021, 10:52:32] • [IP: 31.11.131.***]

Państwo nie wspiera!! Gdzie pomoc dla jednoosobowych firm?? Wielkie wywody jak to Pinokio i reszta drewna pomaga!!pandemia strachu, zamykają, otwierają!! Zero pomocy! Usłyszycie założył Pan firmę za późno!! Teraz komornik który będzie ciągnął się za człowiekiem latami!

dana • Czwartek [18.02.2021, 10:42:19] • [IP: 89.151.39.*]

godz.8, 58 - też tak myślę

Gość • Czwartek [18.02.2021, 10:38:24] • [IP: 185.210.39.***]

a dlaczego? przecież tam wszystko leci do kieszeni, żadnych kas fiskalnych, żadnych podatków, wszystko na lewo. A do tego notorycznie okradzeni i i oszukani klienci niemieccy. to dobry czas aby ten relikt przeszłości wreszcie zamknąć w cholerę, albo ich przenieść na basen północny

Oglądasz 76-100 z 236
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■