POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.02.2021, 11:18:06] • Świnoujście

Zachody słońca w Świnoujściu tłem teledysku młodych raperów, którzy tak mówią o sobie: Mamy studio w domu, a sąsiedzi zamiast na nas krzyczeć to lubią nasze piosenki

Zachody słońca w Świnoujściu tłem teledysku młodych raperów, którzy tak mówią o sobie: Mamy studio w domu, a sąsiedzi zamiast na nas krzyczeć to lubią nasze piosenki

fot. YouTube

Kolejny teledysk powstał w Świnoujściu. Tym razem nagrali go sami mieszkańcy naszego miasta. Grupa młodych raperów nagrała teledysk do piosenki zatytułowanej "Kropla krwi". - Teledysk od razu przypomina, jak piękne mamy zachody słońca w naszym mieście i podczas śnieżnej aury aż chce się lata - piszą do nas jego twórcy. Trudno się z tym nie zgodzić, zachody słońca nad świnoujską plażą zachwyciły już wielu.

Kim są Wavey (Adrian) niejestemtymgosciem (Sebek) i Młody Bazyl (Szymon) ?

Jak sami piszą o sobie, są zwykłymi chłopakami dla których muzyka jest odskocznią od codzienności - Połączyliśmy siły i nagraliśmy kawałek, w którym każdy z nas wylał swoje sercowe rozterki. Mamy swoje studio, a sąsiedzi zamiast na nas krzyczeć lubią nasze piosenki i mijając się na klatce zbieramy pochwały, mimo, że ściany w naszym bloku są jakby były z papieru - opisują.

A co Wy sądzicie o ich twórczości?

Wejdźcie i posłuchajcie!


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 92

Gość • Piątek [26.02.2021, 08:46:19] • [IP: 176.221.122.***]

Czego to parodia? Coś Ala" letni chamski podryw"

Modlishka • Czwartek [25.02.2021, 17:54:35] • [IP: 83.20.66.**]

O ile da się słuchać, to nie da się już niestety oglądać, za dużo lansu...przekaż piosenki zupełnie rozjechał się z teledyskiem. No ale fajnie, że Wam się chce. Pozdro

Gość • Czwartek [25.02.2021, 05:13:39] • [IP: 5.173.152.**]

Autotiunowcy rapowcy skislem

Gość • Środa [24.02.2021, 12:30:45] • [IP: 37.47.153.***]

Za dużo autotunu, brzmi bardzo sztucznie od początku

Gość • Środa [24.02.2021, 10:04:46] • [IP: 5.173.138.*]

muza nie moj klimat za bardzo małolacka ale podrośniecie. szanuje za twórczość

Gość • Wtorek [23.02.2021, 11:15:52] • [IP: 178.238.252.**]

[21.02.2021, 17:32:55]Gratuluję luzu i podejścia do życia :)

Gość • Wtorek [23.02.2021, 11:14:35] • [IP: 46.231.57.*]

Super chłopaki. Dawać więcej !

Gość • Wtorek [23.02.2021, 11:12:40] • [IP: 178.238.252.**]

Fajne...tylko nie potrzebne to palenie i picie w takcie nagrywania teledysku...albo się pije i pali albo śpiewa ;)

Gość • Wtorek [23.02.2021, 10:49:18] • [IP: 178.238.252.**]

Chłopaki tak trzymać mega!! Szacun za to że robicie to co kochacie. Do przodu bo potencjał duży no i fajnie się prezentujecie na tym tarasie!! Dla mnie KOT!!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 20:18:29] • [IP: 77.252.46.***]

Zatrudnijcie niedzielskiego adama na wokalistę.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 19:52:31] • [IP: 37.47.216.**]

Nie da się słuchać, to jest hh czy disco polo ? Bo nie ogarniam chyba :/ ? Dramat... : (chłopaki weźcie się do roboty lepiej a nie wam bzdury w głowie.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:03:06] • [IP: 77.252.46.***]

Nie moje klimaty. Nie lubię piosenek, który mają taki mułowaty murzyński beat i śpiewane głosem" Cher". Ale spoko, róbcie co chcecie...

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:26:21] • [IP: 31.11.131.**]

kolejne raperki pozerki na autotunach, nauczcie się nawijać ofermy.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:25:48] • [IP: 80.167.210.**]

Dredzik idz do churku do kosciola albo wkoncu wcisnij gdzies ptaka bo piszczysz ze sluchac sie ciebie nie da tak poza tym to nie najgorzej

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 15:52:49] • [IP: 31.0.70.***]

Elegandzko - tak trzymać

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 14:25:32] • [IP: 178.238.245.***]

Spoko tekst i nuta, ale" dred" piszczy jak młode piskle bez jaj - przesadziłeś z autotune. Ale za to Sebek i Szymon podciągnęli do przodu - tak trzymać

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 13:29:19] • [IP: 37.47.172.**]

Robić swoje Panowie. Resztę *****

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 12:18:05] • [IP: 31.0.91.***]

Taka tam pozerka. Nic specjalnego patomuza

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 11:13:27] • [IP: 45.141.1.***]

Hobby pasja cel bravo A nieudaczniki którym nikt nie dogodził do pośredniaka Znawcy muzyki że słoma w butach

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 10:58:05] • [IP: 188.146.162.***]

Zawistne miasto.nie lubię takiej muzy ale przynajmniej mają jakieś zajęcie a ci co nafetowani siedzą w domu tylko krytykować potrafią bo im do zacofanego łba nawet by dwa słowa nie weszły

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 10:17:24] • [IP: 83.11.72.***]

super, choć nie jestem fanem takiej muzyki trzymam kciuki żeby był postęp. Poza tym dobrze, że chłopcy coś robią, nie są otyli, mają jakieś pasje

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 10:01:41] • [IP: 176.221.122.***]

Nie myli się ten co nic nie robi, żeby cos zrobić dobrze trzeba cos popsuć. Raczej więcej nie skarze moich głośników tym kawałkiem ale kto wie może następnym...

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 09:17:23] • [IP: 94.254.224.***]

Brawo takie swinoujskie PIKEJE jestem pod wrazeniem robicie super robote tylko ten gosc z torebka na ramieniu juz nie ma mody na gejostwo wiedz jak spiewasz rap to trza byc twardzielem wiec ta torebka jest zbedna dla faceta noi te fajki zbedne jakis ciuch by sie przydal a nie wyciagacie szmatki po rodzicach

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 09:04:31] • [IP: 94.254.225.***]

Generalnie jak by nie ten śmieszny efekt maskujący co brzmi jak syntezator mowy to spoko, fajna pasja. Z tym autotunem czy jak się to nazywa nie wiadomo czy ktoś umie śpiewać i brzmi jak jakieś" smerfne hity"...

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 09:00:04] • [IP: 89.151.37.**]

Totalna porażka

Oglądasz 1-25 z 92
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■