POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.02.2021, 21:01:14] • Świnoujście

Czy świnoujskie ulice przeżyją Janusza Żmurkiewicza?

Czy świnoujskie ulice przeżyją Janusza Żmurkiewicza?

fot. iswinoujscie.pl

Już za kilka lat pożegnamy Janusza Żmurkiewicza. Jednak obserwując gigantyczną liczbę dziur i zapadlisk wyłaniających się spod śniegu, możemy się obawiać że świnoujskie drogi nie dożyją momentu odejścia prezydenta. Tegoroczna zima nie była ani długa, ani specjalnie mroźna. Tym bardziej więc katastrofalny stan ulic uwypukla kiepski poziom wykonawstwa i nadzoru nad miejskimi inwestycjami. Dziura w miejskiej drodze powoli staje się symbolem prezydentury Janusza Żmurkiewicza, zmieniając się już w „czarną dziurę” do której wpadają publiczne pieniądze. I nie uda się tej dziury zatkać nawet najdroższą czerwoną kanapą.

Coraz częściej można mieć wątpliwość co do jakości nadzoru i prowadzenia miejskich inwestycji, dziurawe drogi, rozsypująca się Promenada i jej wyposażenie, można długo wymieniać.

Czy świnoujskie ulice przeżyją Janusza Żmurkiewicza?

fot. iswinoujscie.pl

Być może prezydent Janusz Żmurkiewicz nie ma już siły aby dyscyplinować swoich współpracowników, a może zarządzanie miastem już go nudzi.

Czy świnoujskie ulice przeżyją Janusza Żmurkiewicza?

fot. iswinoujscie.pl

Tak czy inaczej to bardzo zły znak dla miasta, zwłaszcza wobec sztandarowej inwestycji budowy tunelu pod Świną.

Czy mamy już zacząć się bać że wyczekiwany tunel, pod takim kierownictwem zamieni się w finansową czarną dziurę która pochłonie całe miasto.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 63

Gość • Niedziela [21.02.2021, 08:11:58] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [21.02.2021, 06:11:21]A Żmurek??Kim był, jest??Jak Piotrowicz..inną koszulkę włożył.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 08:00:19] • [IP: 37.47.189.***]

Tyłu jest" mądrych" komentatorów i wiedzących najlepiej to na pewno znajdzie się godny następca.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 07:53:31] • [IP: 78.71.126.***]

nic nowego wszystkie nowo oddane drogi są podobne wystarczy przyjechać na Karsibor, tylko kto za to zapłaci, podatnicy😡

pisobolszewik • Niedziela [21.02.2021, 07:33:29] • [IP: 176.221.122.***]

Żmurek? A pognać to gdzie pieprz rośnie. Przywiezc w teczce takiego Krowiego Nosa co to wybory organizował to i by Świnoujście tak zorganizował że w kanale mleko z miodem by płynęło i w końcu ciemnota spod Rzeszowa by miała swojego bożka.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 07:31:24] • [IP: 86.15.80.*]

ojro jest, beton sie leje

Mieszkaniec • Niedziela [21.02.2021, 07:16:27] • [IP: 188.146.128.**]

Grunt że Możejkę i Dziekońskiego przetrwały.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 07:07:14] • [IP: 37.248.155.***]

Nie ważna jest wiedza, my zrobimy z ciebie inżyniera.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 06:37:09] • [IP: 83.21.195.**]

87.78.246 - dzięki tuskowi firmy remontowe mają na długie lata zatrudnienie. Wszystko się sypie. Nawet ten madal z kartofla co dostał od makreli zardzewiał. On nadaje się tylko na.szatniarza. Albo do cyrku na klauna. Przecież to zwykły pajac.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 06:11:21] • [IP: 176.221.123.***]

Gdybym musiał jeździć nawet po polnych drogach to i tak nie zagłosuję na czerwoną rudą.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 05:40:21] • [IP: 88.218.254.**]

Zapadnięte studzienki to oczywiście w pierwszym rzędzie wina wykonawcy drogi. Nie zapominajmy jednak o komunikacji autobusowej i śmieciarkach remondisu. Spójrzcie na tor jazdy autobusów, idealnie pokrywa się z zapadniętymi studzienkami. Zaraz mi powiecie, że autobusy muszą jeździć. Tak muszą, ale nie niszcząc nawierzchni.

Gość • Niedziela [21.02.2021, 00:30:52] • [IP: 88.218.253.***]

Był dobry asfalt ale jakiś IDIOTA zaprojektował położenie na nim na warstwie piachu kostki _ na ŁUKU ULICY gdzie jest duży ruch ciężkich pojazdów (autobusy i ciężarowe) - było tylko kwestią czasu kiedy to się rozpier**li I nie trzeba być specjalistą, żeby to przewidzieć :-(((

Gość • Niedziela [21.02.2021, 00:02:01] • [IP: 37.248.222.**]

Z tego co pamiętam, a jestem starszej daty to źmór z wykształcenia jest inżynier robód drogowych to macie fachowca 😀😀😀

Gość • Sobota [20.02.2021, 23:34:36] • [IP: 89.151.32.***]

Z tego wynika że Swinoujście w ruinie!?? Już gdzieś ktoś taką kreatywną propagande uprawiał Brawo wy

Gość • Sobota [20.02.2021, 23:12:36] • [IP: 217.240.231.***]

nie ma takiej opcji, byla szansa ale kostka z Wojska Polskiego gdzies zniknela, ktora nie jednego wodza przezyla.

Gość • Sobota [20.02.2021, 23:04:48] • [IP: 46.46.205.***]

To za co są przyznawane te nagrody? Pytam się Ciebie Żmurku za co? Za co się nie weźmiesz to poprawka pogania poprawkę jakiejś tam kolejnej inwestycji.Nie ma żadnej kontroli nad tymi inwestycjami co to ma do cholery znaczyć.Wydawanie naszych pieniędzy w błoto.Może byłoby warto zatrudnić inspektora nadzoru który by w końcu za ten bajzel odpowiadał, bo nie łudźmy się że w tym urzędzie jest ktoś kto się zna na budowie dróg i innych inwestycji.

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:57:06] • [IP: 176.221.123.***]

Jasia już praktycznie nie ma...teraz tylko popiera swoją następczynię B.M.

Rodowity mieszkaniec • Sobota [20.02.2021, 22:56:10] • [IP: 178.238.246.***]

Ta wieś to jeden wielki syf.

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:48:48] • [IP: 5.173.139.**]

jak zmur dozyje do konca roku to tak

Rudy_Tapir • Sobota [20.02.2021, 22:41:57] • [IP: 178.235.147.*]

Agatowska z ekipą wszystkie drogi wyprostuje. Tylko musi wygrać... Buhahaaa!

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:30:34] • [IP: 31.11.128.**]

Za Zmurundusa Beztroskiego same fuszery.Od planowania po wykonanie i odbiory.

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:07:00] • [IP: 178.238.247.**]

Co za bzdety, czy to Żmurkiewicz kładł te ulice!! Przecież to cały sztab ludzi przy tym pracuje i powinni być fachowcami. Pretensje do tych którzy te roboty odbierają jako wykonane. Nie sądzę żeby to należało do prezydenta miasta.

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:05:17] • [IP: 31.0.57.**]

Gość • Sobota [20.02.2021, 21:51:10] • [IP: 188.164.147.***] Niedoczekanie wasze kto ma rządzić miastem pani Joanna czy inna osoba z lewicy ja w 2018 roku oddałem głos na radną Joannę i to był mój wielki błąd ale w 2023 poprę obecnego prezydenta który jest najlepszym prezydentem jaki mógł się miastu trafić

Gość • Sobota [20.02.2021, 22:00:43] • [IP: 87.78.246.***]

Cala Polska to jeden wielki syf. Tusk drogi wybudowal a te pisiorskie matoly nie potrafia ich utrzymac i odsniezac?

Gość • Sobota [20.02.2021, 21:56:37] • [IP: 88.218.254.***]

Czy ktoś wie co widzą Skandynawowie jadący do centrum przez Ognicę?.

Gość • Sobota [20.02.2021, 21:54:56] • [IP: 31.11.129.**]

Wszystko się sypie w tym mieście. Ulice i chodniki są rzeczywiście w fatalnym stanie a każdego roku miliony na nie idą. No i oczywiście na kanapy za 50.000 zł na basen według widzimisię Michalskiej.

Oglądasz 26-50 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■