POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.02.2021, 08:09:09] • Świnoujście

Tak dbają o swoje otoczenie mieszkańcy budynku przy ulicy Modrzejewskiej 20...

Tak dbają o swoje otoczenie mieszkańcy budynku przy ulicy Modrzejewskiej 20...

fot. Mieszkaniec

Fakt, że jest się mieszkańcem budynku socjalnego, wcale nie zwalnia od obowiązku utrzymywania czystości. Przecież lokatorzy powinni choćby w minimalny sposób przestrzegać norm. A do tego z pewnością nie należy wyrzucanie śmieci i mebli przez okna...

Taki widok niestety można "podziwiać" przy budynku socjalnym na ulicy Modrzejewskiej 20. Daszek wejściowej wiaty przeistoczył się w zaokienne wysypisko - lokatorzy wyższych pięter wyrzucają śmieci i odpadki wprost na niego. Część ląduje na trawniku wokół bloku i rośnie w stertę. Nie nasuwa to pozytywnych skojarzeń z obyczajami tamtejszych mieszkańców.

Zdjęcie przysłał jeden z lokatorów.

- Proszę was o interwencję. Ręce opadają na brud i syf w tym budynku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 93, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 93

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:37:41] • [IP: 188.146.166.**]

Chlew przy tym to luksusowe pomieszczenie...

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:31:54] • [IP: 77.20.83.**]

Mieszkania socjalne są potrzebne, bo każdemu może czasem w życiu gorzej się ułożyć, a godność człowieka wymaga, by miał zapewnione miejsce do spania, gotowania i mycia się, nie mówię przecież o żadnych luksusach. Dlatego też należy ROZDZIELIĆ patusów od porządnych lokatorów. Za każdą akcję pijacką lub śmieciową powinna być eksmisja do jakiegoś kontenera na obrzeżach miasta. A jeśli patusy mają dzieci, to powinna się nimi zainteresować opieka społeczna i przypilnować, żeby burd i śmiecenia nie było. Jeśli dzieci zobaczą, że można żyć inaczej, to mają szansę wyjść na ludzi.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:31:25] • [IP: 5.173.146.***]

Prawie jak mech z basenu 😂🤣😂

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:28:45] • [IP: 176.221.122.***]

w większości wspólnot tak to wygląda. niestety każdy, no prawie każdy ciągnie do siebie

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:20:39] • [IP: 31.11.129.***]

WINA URZĘDU MIASTA WIDZĄ WSZYSTKO TAM GDZIE JEST DOBROBYT I MOŻNA SIĘ SIE LANSOWAĆ ORAZ POLICJI WIDZĄ KOBIETY WALCZĄCE O SIEBIE A NIE WIDZA PATOLIGI I BRUDU WSTYD STRAŻ MIEJSKA

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:15:45] • [IP: 178.238.246.**]

Godność tej patologi leży na daszku i wszyscy widzą jaka jest. A ci co piszą komentarze krytyczne są tym lepsi że nie śmiecą. Pozdrawiam nie śmiecących!!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:12:43] • [IP: 77.252.46.***]

To krzesło wyleciało z okna na dach, podczas awantury domową, bo zupa była za słona...

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:10:19] • [IP: 5.173.146.*]

Teraz niech lokatorzy z wyższych pięter, szczególnie tych z oknami nad tym daszkiem, niech sprzątają albo eksmisja.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:08:18] • [IP: 176.221.123.***]

Wy kochane prujdupki i społeczniaki potraficie tylko narzekać na Modrzejewska a u was jest nie lepiej a poza tym dlaczego obrabiacie dupę ludzia którzy mają trochu gorzej w życiu od was. Pamiętajcie tylko jedno wszystkie drogi prowadzą na Modrzejewska także kiedyś się spotkamy. A wtedy to dupa wam na pewno pęknie.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:00:42] • [IP: 94.254.225.***]

Matejki 39. Również tak samo wygląda. PATOLOGIA.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:55:51] • [IP: 5.173.138.***]

Ale Patola na tym Warszowie!!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:54:11] • [IP: 188.146.130.***]

A potem żale i pretensje, że robactwo po ścianach zasuwa! Patologia jak całe Świnoujście razem ze stroną Uznam, tfuuu

sitting bull • Niedziela [28.02.2021, 10:44:43] • [IP: 88.218.255.**]

Do ziemianek w lesie brudasów przenieść i dokładnie ogrodzić żeby zwierzęta nie ucierpiały.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:44:20] • [IP: 94.254.226.***]

Na Witosa 3 wcale nie jest lepiej

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:43:49] • [IP: 37.47.167.***]

Cały warszów to M20

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:42:54] • [IP: 5.173.153.**]

Przeciez to lutycka tam mieszka

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:28:14] • [IP: 5.173.155.**]

Ten widok mówi sam za siebie! Bez komentarza

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:25:16] • [IP: 5.173.139.**]

najbardziej szkoda dzieci

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:21:06] • [IP: 178.238.252.***]

Do pazdziocha Mieszkałam tam, nie uważałam się za patusa i nikt z grona moich znajomych nawet przez sekundę mnie tak tak nie nazwał. Mieszkają tam naprawdę również normalni ludzie któr życie dało w kość nieźle, niestety przez tych drugich wszyscy mają jednakową opinie. Nie można wszystkich do jednego wora..

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:19:53] • [IP: 88.218.253.***]

A w czym wy, którzy nie śmiecicie, jesteście niby lepsi od nich? Wszyscy ludzie są tacy sami i mają taką samą godność ludzką. W czym wy tu komentujący jesteście od nich lepsi? W niczym!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:18:46] • [IP: 31.0.52.**]

Ludzie wy co niektórzy jesteście psychiczni wypisując takie głupoty nie każdy na Modrzejewskiej to patologia rozejzyjcie się u siebie tam też macie patologię i jakoś o tym nie piszecie może sami jesteście patologia a na Modrzejewskiej to Spółka Lokum(ZGM) powinien się wziąść za tych brudasów bo doskonale wiedzą kto tak robi lecz oni to mają gdzieś, ochraniarz staruszkowie też boją się zwracać uwaga. Więc zajmijcie się swojmi podworkami bo lepiej wcale nie wyglądają

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:18:15] • [IP: 5.173.138.**]

Ogrodzić gdzieś w lesie, zrobić prawdzie Getto, wywieść tam dziadostwo i po kłopocie... Wszyscy bez wyjątku którzy tam mieszkają to pasożyty które żyją na koszt Państwa... Do kontenerów odrzuty społeczne...!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:14:31] • [IP: 37.47.153.***]

Haha tyle lat i teraz się zorientowali xd śmiech na sali xd

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:13:15] • [IP: 109.243.239.***]

08:23:34] • [IP: 37.47.186.** CYTAT o tej instalacji T.Emin:" Instalacja zyskała duże zainteresowanie mediów, przede wszystkim dlatego, że artystka pozostawiła plamy po różnych wydzielinach na prześcieradle; przy łóżku znajdowały się także zużyte prezerwatywy, bielizna poplamiona krwią m...ą, pusta butelka po wódce, kapcie, niedopałki papierosów i inne przedmioty. Według Tracey Emin łóżko jest w takim stanie, w jakim było, gdy spędziła w nim wiele dni pogrążona w ciężkiej depresji z powodu problemów w swoim związku".

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:07:51] • [IP: 109.243.239.***]

Jak się robi getto to się tak ma. Kto podjął decyzję o zrobieniu getta?

Oglądasz 51-75 z 93
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■