POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.03.2021, 14:58:26] • Świnoujście

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Wracamy do tematu tragedii, która rozegrała się pod koniec grudnia w 2016 roku w Świnoujściu i sprawy bestialskiego morderstwa 19 - letniego niepełnosprawnego Piotra. Sąd Najwyższy podtrzymał właśnie wyroki dożywocia dla dwóch sprawców tego zabójstwa. W środę, 24 lutego SN oddalił kasację obrońców skazanych mężczyzn.

Przypomnijmy, że wyrok dożywocia otrzymali Paweł W. oraz Grzegorz P. Grzegorz N. został skazany na 25 lat więzienia. Kolejny z mężczyzn, Artur P. dostał karę 3 lat więzienia. W sprawę zamieszana była także Małgorzata N., której sąd wymierzył karę ponad 2 lat więzienia.

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 248, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 248

Gość • Wtorek [31.12.2024, 13:07:02] • [IP: 37.31.142.*]

Niech pokutują. Jeszcze minimum 22 lata pokuty na 3 metrach kwadratowych na jednego więźnia. Jeszcze trochę Wł Od AR Czyk i Przy Był muszą wycierpieć. Z atrakcjami takimi jak naciskane krany w celi naterie czasowe Presto 504S, stare drapiące i nietrzepane koce czy spacer w betonowo-metalowej klatce dookoła ławeczki,

Gość • Środa [05.06.2024, 18:12:47] • [IP: 89.151.21.**]

Aktualizacja: jeżeli wyjdą kiedykolwiek na wolność - najwcześniej w 2047 roku, czeka ich DOŻYWOTNI okres próby. Czy pod dozorem służby więziennej, czy kuratora sądowego, będą mieli dożywotnią pokutę za to co zrobili. A w ramach tej pokuty w każdą rocznicę zbrodni powinni dostawać do celi zdjęcia zmasakrowanych zwłok Piotra Wawrzynowicza.

Mieszkaniec • Wtorek [03.05.2022, 12:06:52] • [IP: 46.205.148.**]

Nawet jak wyjdą kiedykolwiek na warunkowe zwolnienie, najpierw czeka ich... 10 lat dozoru kuratora sądowego. 10 lat comiesięcznych wizyt u kuratora lub kuratora w domu. I do tego 10 lat pozbawienia praw publicznych. Przejdą pomyślnie okres próby, kolejne 10 lat czekania na zatarcie skazania. Nie będą się stosować do warunków przedterminowego zwolnienia - odwołanie warunkowego zwolnienia i powrót na minimum 5 lat za kratki.

Gość • Niedziela [27.03.2022, 09:01:10] • [IP: 46.205.150.**]

Włodar pierwszą przepustkę może dostać w... 2032 roku, po odsiedzeniu 15 lat.

Goska Noska • Wtorek [01.02.2022, 11:43:03] • [IP: 89.64.85.***]

Wszystkich co tutaj pisali nieprzychylne komentarze zostaną namierzeni przez Wielkiego WŁODARA !! bedziecie rozliczeni a Włodar niedlugo wyjdzie na przepustke

Gość • Piątek [23.04.2021, 08:46:12] • [IP: 188.146.131.***]

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 18:21:16] • [IP: 37.47.167.***] NIE ZDARZYŁO SIĘ. Przez RZ nie przez Ż. Proszę o pisownię zgodną z zasadami polskiej ortografii.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 18:21:16] • [IP: 37.47.167.***]

Oni nawet za 30 lat nie wyjdą, o ile dożyją. Jeszcze w polskim prawie nie zdażyło się by jakaś osoba skazana na dożywocie była zwolniona warunkowo przy pierwszej możliwości przedterminowego zwolnienia.

Mieszkaniec • Piątek [19.03.2021, 18:24:34] • [IP: 188.146.128.***]

Jakbym wiedział w którym z zakładów karnych przebywa którykolwiek z nich, chętnie bym im to wysłał po wydrukowaniu.

Gość. Bose • Piątek [19.03.2021, 05:40:24] • [IP: 193.71.109.***]

Sracie się z tymi komentarzami, a oni i tak tego nie przeczytają.

Mieszkaniec • Czwartek [18.03.2021, 09:34:35] • [IP: 188.146.165.***]

Najlepsza i tak była Małgorzata N O sK Ow iAk - starała się o przydział... mieszkania komunalnego czy tam socjalnego. Ciekawe kto je teraz utrzyma jeśli otrzymała, a jeśli tego mieszkania socjalnego jeszcze nie otrzymała, czy nie wypadła z listy oczekujących na przydział.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:28:17] • [IP: 54.73.82.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.03.2021, 22:36:01] • [IP: 89.78.45.***]

Zamiast wyrwać chwasty i zutylizować. .. to będą do końca życia na naszym utrzymaniu.

Gość • Poniedziałek [15.03.2021, 12:06:45] • [IP: 89.64.105.***]

Może to zapomniany sposób na karanie winnych za różnorake występki, ale skuteczny. DYBY. Wsadzic takiego na 12 godzin na centralnym placu, zawiesic mu na szyi tabliczke, za co tu jest, i nie ingerować przez czas wyroku w to, co sie stanie. Ludzie sami sie zorganizuja i za popełniny czyn, na pewno sie zreflektuje. Mozna go lać rózgą, wpychać patyki w odbytnice, albo zwyczajnie sobie" ulżyć" jak ktoś to lubi. Prymitywne, ale skuteczne.

Gość • Poniedziałek [15.03.2021, 11:09:57] • [IP: 89.64.105.***]

A ja bym na dokładkę zafundował im publiczą kastracje i to na Pl. Słowiańskim, a odciete organy do wody wrzucił, zeby mewy miały radoche. No i przy udziale TVP

Gość • Niedziela [14.03.2021, 09:26:41] • [IP: 62.69.252.***]

a co oni maja sie odwolywac a siedziec zboje chlopak nie winnyzginal jeszcze jak taka matkamogla wychowac zeby zabijacniewinnego chlopaka malo rodzice sie interesuja dziecmi co robiaza duzo luzu maja te dzieciory co chca to robia co chca to maja i a pozniej rosnie mordercanie wyobrazam sobie takiego czegos

Gość • Niedziela [14.03.2021, 09:14:27] • [IP: 62.69.252.***]

musza troche pocierpiec kkara smierci to za szybko pokazac geby tych zboji nie ma co kryc to tak na stracenie

Gość • Niedziela [14.03.2021, 09:08:29] • [IP: 62.69.252.***]

ztego co wiem to nie tu jest bardzo duzo o tym nazwisku

Gość • Piątek [12.03.2021, 15:13:28] • [IP: 185.246.208.***]

Do utylizacji wszystkich. lacznie z tym pyza kluska czy jak tam

Gość • Piątek [12.03.2021, 13:37:02] • [IP: 54.73.82.**]

Ar TUR Pe LC już swoje odsiedział? Dostał 3 lata, ale chyba zaliczyli mu areszt? Czy odpowiadał z wolnej stopy?

Gość • Piątek [12.03.2021, 08:09:25] • [IP: 54.73.82.**]

GO ŚKA No SKo WiAK juz siedzi? Oj cztery litery jej pękną. To prawda że zarabiała na roksie?

Gość • Czwartek [11.03.2021, 18:44:14] • [IP: 188.146.129.***]

Pr Zy By Ł, Wł Od Ar Cz Yk, No Sk Ow Ia K - zapamiętajcie nazwiska morderców nic im niewinnego Piotra Wawrzynowicza. I oby siedzieli dwaj pierwsi do końca swoich dni, a trzeci z nich do końca wyroku. Codzienne wstawanie w więziennym drelichu o 6-6.30 rano, 7 rano apel, śniadanie, spacer na spacerniaku w kółko wokół placu, obiad, kolacja, znowu spacer. W międzyczasie może niech książki poczytają zamiast oglądać telewizję i grać w karty popalając ćwiartaki (1/4 papierosa) albo nabijany do lufki szklanej tytoń.

Gość • Czwartek [11.03.2021, 13:34:39] • [IP: 188.146.129.***]

A ktoś wie w którym zakładzie karnym siedzą mordercy? Chociaż jeden z nich?

Gość • Czwartek [11.03.2021, 12:45:05] • [IP: 54.73.82.**]

Grzegorz P RZY BYŁ jest gwiazdą na haremie.

Mieszkaniec • Czwartek [11.03.2021, 11:15:36] • [IP: 188.146.129.***]

Posiedzą sobie w więzieniu. Przy takim podejściu do wyroku jak samookaleczenia raczej nie należy się spodziewać że Nos Kow Iak otrzyma warunkowe zwolnienie po odsiedzeniu 20 lat, będzie przebywał w więzieniu do końca wyroku. Wł Od Ar Cz Yk może po ponad 30 latach je dostanie...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 09:13:57] • [IP: 54.73.82.**]

Do trzech razy sztuka

Oglądasz 1-25 z 248
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■