POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.03.2021, 14:58:26] • Świnoujście

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Wracamy do tematu tragedii, która rozegrała się pod koniec grudnia w 2016 roku w Świnoujściu i sprawy bestialskiego morderstwa 19 - letniego niepełnosprawnego Piotra. Sąd Najwyższy podtrzymał właśnie wyroki dożywocia dla dwóch sprawców tego zabójstwa. W środę, 24 lutego SN oddalił kasację obrońców skazanych mężczyzn.

Przypomnijmy, że wyrok dożywocia otrzymali Paweł W. oraz Grzegorz P. Grzegorz N. został skazany na 25 lat więzienia. Kolejny z mężczyzn, Artur P. dostał karę 3 lat więzienia. W sprawę zamieszana była także Małgorzata N., której sąd wymierzył karę ponad 2 lat więzienia.

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 248, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 248

Gość • Czwartek [11.03.2021, 08:10:28] • [IP: 31.0.27.**]

Grzesiu No...wiak już dwa razy próbował się targnąć na życie tylko nie skutecznie bo tylko podrapał się po szyji

Gość • Środa [10.03.2021, 14:17:58] • [IP: 54.73.82.**]

Paweł miał wczoraj ostre d...manie w kiszkę od współwięźniów i mu pękła. Ciało rzucono na śmietnik tam gdzie jego miejsce.

Gość • Środa [10.03.2021, 13:39:17] • [IP: 54.73.82.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [10.03.2021, 10:43:48] • [IP: 31.11.128.***]

Gość • Niedziela [07.03.2021, 13:05:51] • [IP: 37.8.231.**] Co ty pierdolisz o BOGU naćpałeś się jakiegoś gówna ? ---to odpowiedz do ciebie.Było wcześniej w j3dnym z komentarsy gdzie Bóg?To dałem odpoowiedz że zwalamy na Boga czemu niepomogl Piotrusiowi.A czy modlila sie jego rodzina lub on sam ?IBóg ma pomóc jesli ktos niemodli sie?.jesli cos piszesz to poczytajnajpierw Biblie i uwierz w Boga a wtedy komentuj.Nie nie naćpałem sie jestem przeciwnikiem narkotyków i wszelkich używek.Wole żyć w wolności i jako wierzący spełniać wymogi Boże i uczeatniczyć wmodlitwach.

Gość • Środa [10.03.2021, 10:38:50] • [IP: 31.11.128.***]

Dragi narkotyki brali to zryte głowy...

Mieszkaniec • Wtorek [09.03.2021, 20:30:25] • [IP: 188.146.165.***]

DO CZARNEGO DELFINA Z NIMI!!

Gość • Wtorek [09.03.2021, 13:09:40] • [IP: 176.221.122.***]

na line sie jeb...

Gość • Wtorek [09.03.2021, 12:49:48] • [IP: 54.73.82.**]

Pękła mu kiszka od drylowania na celi.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 11:59:32] • [IP: 5.173.145.*]

CO TY PISZESZ CZLOWIEKU

Gość • Wtorek [09.03.2021, 09:30:18] • [IP: 54.73.82.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 11:08:04] • [IP: 54.73.82.**]

G.N. bliski załamania. Taki był cwaniak, a ponoć już obrabia gały i jest kobietą.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 13:30:30] • [IP: 37.8.231.**]

Posłuchajcie debile narkotyczni, to nie tak jest jak byście chcieli, że już nie wyjdą nigdy i tp, itd, Spójrz niedorozwoju naćpany na siebie, na swoją rodzinę. Nie bronię nikogo ale każdy człowiek może popełnić w zyciu błąd, za który zapewne oni żałują. Ty, jeden z drugim też możesz kiedyś popełnić coś złego. Przez lata, które oni mają do odsiadki, może się wiele zmienić. Znam gościa, który za Komuny miał karę śmierci, ale zdechł wielki wódz Stalin i amnestia zmieniła wyrok na 25 lat, a trzeba dodać, że ów gośc zabił w wojsku 4 osoby w tym Pułkownika. Odsiedział 17 lat i wyszedł na wolnośc. W dzisiejszych czasach nie wiadomo, co będzie jutro a co dopiero za 10 czy 15 lat. Więc naćpane niedorozwoje nie piszcie tu pierdół bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy pojawi się Paweł i ci dupę rozkalibruje. Zajmij się jeden z drugim swoim zasranym, zaćpanym życiem. Nie oczerniaj nikogo bo sam jesteś chuja warty i to ty możesz tam trafić na celę wspólnie z pedofilami i tam zostaniesz ciotą.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 13:25:54] • [IP: 185.210.37.***]

WSZYSCY BYLI W MIEJSCU ZBRODNI I WSZYSCY POWINNI PONIESC JEDNA KARE, BEZ WYJATKOW, A TERAZ PAWELEK SPASIONY LEPIEJ NIZ NA WOLNOSCI, CZYLI KRZYWA DALEJ DZIALAWSTRZYMAC MU PACZKI, WYPISKI I ZOBACZYCIE TAKIEGO SAMEGO PAWELKA JAK NA WOLNOSCI, A WY KTORZY MU POMAGACIE CIERPCIE W ZYCIU TAK JAK CIERPI RODZINA PIOTRA, I WIELE INNYCH RODZIN KTORYCH KRZYWA ZNISZCZYLA BO NIE SA JUZ LUDZMI TYLKO CHORYMI LUDZMI A RODZINY CIERPIA, NIECH ZDYCHA CALA BANDYCKA KRZYWA.

Gość • Niedziela [07.03.2021, 13:05:51] • [IP: 37.8.231.**]

Co ty pierdolisz o BOGU naćpałeś się jakiegoś gówna ?

Gość • Niedziela [07.03.2021, 00:26:02] • [IP: 31.11.128.***]

To Narkotyki szkodzą na psychikę.!

Gość • Niedziela [07.03.2021, 00:05:51] • [IP: 31.11.128.***]

Zanim ktokolwiek osądz"i czy oceni" Boga to niech poczyta pierw Słowo Boże.Dlaczego Bóg ma nagle zatrzymać zabójców?To ludzie wyrządzają zło a nie Pan Bóg.Tak i samo wojny.Czy Bóg każe ludziom zabijać.Może tak ma szatana zwalić bo to on jest spracą zła i korzeniem wszelkiego zła itd...💢💢💢💢

Gość • Sobota [06.03.2021, 17:15:54] • [IP: 77.115.32.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [06.03.2021, 12:49:36] • [IP: 88.218.252.**]

KARA SMIERCI DLA SCIERW

Gość • Sobota [06.03.2021, 09:55:09] • [IP: 88.73.89.***]

Byla dzifffka jest taka sama qrwa jak te palanty.

Gość • Piątek [05.03.2021, 23:26:03] • [IP: 88.165.147.***]

A dlaczego zabili biednego chlopaka? Moglibyscie pisac pelne artykuly, a nie dwa zdania i koniec.

Gość • Piątek [05.03.2021, 21:06:59] • [IP: 176.221.123.***]

wielkie bandziory z krzywej, grzesiek P. na ochronkach w goleniowie dzieli celę pół na pół z pedofilami, paweł W. możliwe że dołączy do niego niebawem, bo wielki gangus soczek(HAHAHA)szukał na kaszubach żeby kupić u Ludzi aby go tam posłali. Tu się rury nie prujcie do GIT Piotrka W.ani jego wujków GIT LUDZI, bo to oni dbają aby te ku..y ze zdjęć wpierdalały z kibli

Gość • Piątek [05.03.2021, 18:30:50] • [IP: 31.0.38.**]

CAŁA RODZINA WŁO...W TO ŚMIECI KONIEC W TEMACIE.

Gość • Piątek [05.03.2021, 17:34:26] • [IP: 78.95.246.***]

Dobre chociaz take wiadomosci. Ale po co placic na chwasty. Kill'em! Kill'em! Useless scam.

Gość • Piątek [05.03.2021, 17:18:26] • [IP: 178.235.146.***]

Do tych wszystkich cwaniaczków co tak bardzo chcą się zaopiekować BYŁĄ dziewczyną Pawła-zaznaczę BYŁĄ-dziewczyna ma się bardzo dobrze.Ciężko pracuje, wychowuje syna i ma kochającego mężczyznę u swojego boku a na takich cieniasów to nawet splunąć by nie chciała.Żal wam tylko ściska bo nie dorastacie ntelektem i poziomem inteligencji do zwykłego karalucha.Żenada, frustracja, zazdrość.Kozak w necie...pi...da w świecie

Mieszkaniec • Piątek [05.03.2021, 15:16:22] • [IP: 188.146.132.***]

Oni zasługują na pobyt w więzieniu takim jak Czarny Delfin. Szkoda że takiego w Polsce nie ma. A tego powinno im się życzyć, by w ciągu dnia nie wolno było im usiąść na łóżku, żeby musieli chodzić poza celą zawsze zgięci w pół, z opuszczoną głową i skuci kajdankami, i żeby musieli odkrzykiwać każdemu strażnikowi komendę:" tak jest, naczelniku". I żeby ich cela składała się z dwóch rzędów krat za drzwiami wejściowymi i kolejnego rzędu krat przed oknem, żeby nie mieli wcześniej niż przed odbyciem co najmniej 10 lat kary telewizora.

Oglądasz 26-50 z 248
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■