POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.03.2021, 14:58:26] • Świnoujście

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Wracamy do tematu tragedii, która rozegrała się pod koniec grudnia w 2016 roku w Świnoujściu i sprawy bestialskiego morderstwa 19 - letniego niepełnosprawnego Piotra. Sąd Najwyższy podtrzymał właśnie wyroki dożywocia dla dwóch sprawców tego zabójstwa. W środę, 24 lutego SN oddalił kasację obrońców skazanych mężczyzn.

Przypomnijmy, że wyrok dożywocia otrzymali Paweł W. oraz Grzegorz P. Grzegorz N. został skazany na 25 lat więzienia. Kolejny z mężczyzn, Artur P. dostał karę 3 lat więzienia. W sprawę zamieszana była także Małgorzata N., której sąd wymierzył karę ponad 2 lat więzienia.

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

Sąd Najwyższy nie miał litości dla zabójców 19 - letniego Piotra

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 248, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 248

Gość • Czwartek [04.03.2021, 08:46:17] • [IP: 178.238.250.***]

to nie sąd najwyższy tylko apelacyjny... redakcja mogłabym rzetelniej przygotowywać te artykuły

Gość • Czwartek [04.03.2021, 08:37:23] • [IP: 5.173.128.***]

Banda frajerów w 5 na 1 to pajace z krzywej i zachodniego bez jaj... Włodarki dumni z braciszka pewnie, swojego gowniaka będzie oglądał zza więziennych krat

Gość • Czwartek [04.03.2021, 08:37:00] • [IP: 89.73.211.**]

Dla tych zwyrodnialców powinna być kara śmierci wymierzona tą samą bestialską metodą, jaką oni pozbawili życia Piotra. Zniszczyć te ścierwa !

Gość • Czwartek [04.03.2021, 08:24:33] • [IP: 77.18.63.***]

Te. Scierwa. To. Wyslac. Na Sibir. Kolonia. Karna zeby. Zdychali. W torturach i nigdy. Noe wrocili. Do. Cywilizacji. ⚰

Gość • Czwartek [04.03.2021, 08:07:16] • [IP: 37.47.138.***]

dlaczego twarzy tych bandytów się nie pakazuje?

Gość • Czwartek [04.03.2021, 07:19:26] • [IP: 188.147.102.**]

Bardzo dobrze.

Gość • Czwartek [04.03.2021, 06:55:09] • [IP: 94.254.185.**]

Pojeb#ni ludzie z was 🙈 wezcie zajmijcie się swoim życiem i przestańcie cwaniakować, bo wy chyba nawet nie macie świadomości co wy piszecie jak dzieci z podstawówki. Niech każdy patrzy na swoje życie i dzieci bo połowa to albo ćpuny albo alkoholiki bądź gwiazdy przeorane przez pół Świnoujścia cała prawda. Dajcie sobie już spokoj.. banda debili

Gość • Czwartek [04.03.2021, 06:49:42] • [IP: 37.30.51.**]

Bardzo dobrze.

Gość • Czwartek [04.03.2021, 06:13:26] • [IP: 37.248.217.**]

Wyrok jest prawomocny, nie mogą się już odwołać. Panowie przez te 30 lat (bo po tylu możecie wyjść) inni więźniowie zrobią z was szmaty. Piotr konał kilka godzin, wy będziecie zdychać powoli.Macie słabe psychiki, nie sądzę, że dotrwacie końca kary.Powiesicie się sami, albo ktoś wam pomoże. Dzięki Bogu za taki wyrok, gnijcie tam.

Gość • Czwartek [04.03.2021, 05:05:12] • [IP: 83.20.222.**]

Dla takich śmieci tylko obóz pracy do końca życia !!

Gość • Czwartek [04.03.2021, 02:30:20] • [IP: 176.221.122.**]

Czy sprawiedliwym jest skazywanie podatników, a wśród nich bliskich ofiary, na wieloletnie utrzymywanie zwyrodnialców w pierdlu? Zniesienie KS to był pomysł szatana.

Gość • Czwartek [04.03.2021, 02:01:21] • [IP: 46.204.48.**]

Oczywiście" ulicę Krzywą" rozumiemy nie jako wszystkich mieszkańców, lecz jako tę patologiczną grupę mieszkającą przy tej ulicy - jasne jest, że 95-99% ludzi tam mieszkających jest takich jak wszędzie.

Gość • Czwartek [04.03.2021, 00:09:36] • [IP: 37.47.161.***]

A ktoś wie czy ten radny Jarosław W. to rodzina tego Pawła W. ?

Gość • Czwartek [04.03.2021, 00:03:08] • [IP: 178.238.252.**]

Twarze, powinny być widoczne...wszyscy powinni zobaczyć zwyrodnialców.

Gajos • Środa [03.03.2021, 23:56:36] • [IP: 80.211.250.***]

[03.03.2021, 21:07:10] • [IP: 176.221.122.***] Gowno wiesz. Ten Pawel to leszcz na strzala. Chodzil z ryjem poobijanym. Problem w tym, ze to patusy sa i chodzili w bandzie z nozami. Na solo kazdy z nich to parowa ale walcz sam z kilkoma zwyrolami z kosami. Dupy daly sady, bo to nie pierwszy taki wybryk. Ile razy policja przyjezdzala na Krzywa. Byl jeszcze taki pajac Damian H...n, ktorego co chwile wypuszczali. A wczesniej Marcin M, ktory dostal dozywocie za morderstwo, a potem mu zamienili na 25.

Gość • Środa [03.03.2021, 23:52:55] • [IP: 185.135.2.**]

2 psychole sobie dogadzają, żaden prawnik by ich nie obronił, za takie znęcanie, więzienie złamie każdego z nich. Psycholce G. w więzieniu zrobią z jej dupy jesień średniowiecza ! Pięć minut moze nie wystarczyć

Gość • Środa [03.03.2021, 23:40:45] • [IP: 193.106.155.***]

No to mi się podoba sprawiedliwie choć trochę juz nie ma pawełek tego głupiego usmieszku i żeby dupska popękały

Gość • Środa [03.03.2021, 22:22:18] • [IP: 31.11.131.**]

Stare foty brak masek żal Piotra i jego rodziny.Nikt nie ma prawa nikomu życia odbierać! Zepsute towarzystwo do szpiku kości! Oko za oko ząb za ząb!

Gość • Środa [03.03.2021, 22:06:08] • [IP: 89.151.32.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [03.03.2021, 22:01:41] • [IP: 88.156.232.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [03.03.2021, 21:59:18] • [IP: 88.156.235.***]

Przywrócić karę śmierci. Odebrałeś życie sam giń na szafocie.

Gość • Środa [03.03.2021, 21:43:06] • [IP: 188.146.165.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [03.03.2021, 21:38:21] • [IP: 31.4.158.**]

Zutylizować śmieci, nie mam zamiaru ich utrzymywać w pierdlu!!

Gość • Środa [03.03.2021, 21:24:43] • [IP: 37.248.217.**]

POZBAWILI ŻYCIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA. OTRZYMALI ZA TO NAJWYŻSZĄ KARĘ- DOŻYWOCIA!! DO 2047 ROKU JEST JESZCZE SPORO CZASU. NIE WYTRZYMAJĄ TEGO. ZDECHNĄ !

Gość • Środa [03.03.2021, 21:20:33] • [IP: 45.141.1.***]

armia z krzywej patologia bez mozgow z niepelna podstawowka

Oglądasz 101-125 z 248
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■