POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.02.2021, 21:04:35] • Świnoujście

Chciałabym coś udowodnić

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

Amelia Trochimczuk, finalistka Miss Polonia 2020 przez kilka lat mieszkała w... Świnoujściu i Międzyzdrojach. O udziale w konkursie marzyła od dziecka.

Finalistka konkursu Miss Polonia 2020 ma dziś 19 lat.

- Za dziecka mieszkałam kilka lat w Świnoujściu, uczęszczałam do liceum Logos - wspomina Amelia Trochimczuk. - Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Amelia studiuje kosmetologię. Od kilku lat działa też w modelingu. Jak sama przyznaje, przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

- Sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię - wyjaśnia. - Modeling, moda, taniec i muzyka od zawsze były w moim sercu.

Amelia uwielbia uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby mówić płynnie w czterech językach. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie.

- Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa – przyznaje.

Największym autorytetem są dla niej rodzice, bracia i cała rodzina.

- Chciałabym osiągnąć w życiu to, co ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością – mówi Amelia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 160

Gość od rzniecia • Wtorek [21.01.2025, 16:03:03] • [IP: 188.188.63.***]

Rznalbym ja tak, ze by jej kicha wyszla.

Pingu • Piątek [12.03.2021, 21:30:55] • [IP: 176.221.122.**]

W konkursie MISS POLONIA nie liczą się serce oraz czyny ale właśnie wzrost, wymiary i pewnie parę innych rzeczy.To takie" smętne teksty" pisane" pod publiczkę" .Nic nie mam do dziewczęcia, guzik mnie ona obchodzi, ale jak ktoś startuje w wyborach miss to niech nie opowiada, że tam liczy się serce:) być może inne części ciała.A jakież to czyny mają wywindować dziewczynę na Miss Polonia, kiedy to w stroju kąpielowym kryguje się na scenie? A do komentującego wspominającego o FAZ.Trzeba chyba być niespełna rozumu, żeby każdy komentarz kojarzył się z pisem.

Gość • Środa [10.03.2021, 00:55:09] • [IP: 5.173.137.***]

Bardzo ładna dziewczyna.

maxx • Wtorek [09.03.2021, 19:11:58] • [IP: 5.173.145.**]

Pisząc ten artykuł powinniście dodać wymiary tej panny. Sama twarz nie mówi zbyt wiele. W modellingu liczą się wymiary, nie wiek i ładna buzia.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:08:19] • [IP: 5.173.128.**]

A co robi miss Marzanna z 2006 roku siem pytam?

Gość • Poniedziałek [08.03.2021, 13:18:59] • [IP: 77.112.21.**]

", , , za dziecka mieszkałam, , , " o zgrozo

Gość • Piątek [05.03.2021, 22:18:41] • [IP: 176.221.123.***]

straszne te komentarze, skoro wieśniak z lekkim zespołem FAZ(tzw. 3% downa)bierze najbrzydszą dziewczynę w klasie do tego tłumoka to dziecko ma małe szanse by było ładne, do tego później w dni wolne od szkoły siedzi po 14 godzin przed komputerem i wyżywa sie na forum - zobaczy piękną dziewczynę i mówi że pustak oceniając po 3 zdjęciach, a dotego że sztuczna... Co w niej sztucznego?? Sztuczna to jest wasza inteligencja na poziomie przygłupawego psa (i t nie policjanta)- zazdrość, zawiść zamiast starać się mieć więcej- tylko myślisz aby inni mieli mniej - śmiej się śmiej ty ku..o pazerna...PEWNIE 80% z was jest za PiS-em buahahah

Gość • Piątek [05.03.2021, 21:55:14] • [IP: 176.221.123.***]

na bankiecie do A. Einsteina podchodzi piękność tamtych czasów i mówi: Panie Albercie gdyby skrzyżować nasze geny i nasz potomek przejął by po Panu inteligencję a po mnie urodę to by było cudowne dziecko!! Na co Einstein do niej - a jakby było odwrotnie?? w kobiecie najbardziej fascynująca jest inteligencja ale mieszanka u Pani Amelii wraz z urodą to coś niesamowitego!!W takim przypadku zazdrość to chyba pozytywne uczucie. Z taką kobietą to można i by było być impotentem aby móc ją choć posłuchać w łóżku - byle tylko nie o shoppingu!!

ryynio • Piątek [05.03.2021, 14:35:52] • [IP: 213.89.97.**]

Podobna troche do Weroniki Rosati, ma bardzo bujne wlosy, powinna robic reklame szamponów

Gość • Czwartek [04.03.2021, 19:35:11] • [IP: 31.11.128.***]

Ważne kim jest liczy się wnętrze. Nie tylko sztuczna zewnętrzność

Gość • Czwartek [04.03.2021, 19:32:27] • [IP: 31.11.128.***]

Sztuczna.Chce kasę sztuczność a sercanikt nie zna...

Gość • Środa [03.03.2021, 14:14:14] • [IP: 176.221.123.***]

prześliczna i zgrabna

Gość • Środa [03.03.2021, 01:05:21] • [IP: 5.173.129.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [02.03.2021, 23:09:30] • [IP: 37.47.146.**]

przepiękną dziewczyna, powodzenia

Gość • Wtorek [02.03.2021, 20:59:47] • [IP: 178.238.253.***]

powodzenia zycze

Gość • Wtorek [02.03.2021, 16:00:13] • [IP: 5.173.138.*]

ale co by chciala udowodnic bo nie napisaliscie

Gość • Wtorek [02.03.2021, 13:59:19] • [IP: 176.221.123.**]

Piękna dziewczyna.Powodzenia w spełnianiu marzeń ❤

GośćMarek • Poniedziałek [01.03.2021, 17:58:09] • [IP: 92.40.187.***]

Zawsze i wszędzie znajdzie się stado baranów o będzie krytykowało. Sami pokażcie swoje buzie, swoją sylwetkę, swój rozum i do tego swoją panią domu i dopiero będzie pośmiewisko. Pozdrawiam wszystkich zazdrosbikow

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 17:55:28] • [IP: 194.99.105.***]

Nie da się czytać tych wulgarnych i prostackich wypowiedzi. Amelko nie przejmuj się tymi wypowiedziami zazdrosnych ludzi, którzy nie mają pomysłu na siebie. Życzę Ci powodzenia, jesteś piękną kobietą

Nie zabugowiec • Poniedziałek [01.03.2021, 11:01:15] • [IP: 31.0.45.***]

Czy to Ukrainka? Nazwisko jakoś tak brzmi. A może w zachodniopomorskim to normalne?

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 07:58:35] • [IP: 5.174.110.***]

Nie znam ale powiem szczerze Śliczna kobieta

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 00:48:01] • [IP: 37.47.161.***]

Mówi kolega do kolegi: - Co byś wolał, mieć piękną zonę która by cię zdradzała non stop, czy brzydką a wierną ci do końca życia?? Ten się zastanawia, kolega mu przerywa i się go pyta: - Zastanów się co byś wolał jeść gówno sam, czy tort z kolegami?

Gość • Niedziela [28.02.2021, 21:43:19] • [IP: 176.221.122.***]

Zosia, Janusz św. pam. później ich dzieci Tamara albo Piotrek to chyba jej korzenie należą się im gratulacje. Amelka powodzenia.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:46:11] • [IP: 185.210.37.***]

Jest pani przepiękna, proszę koniecznie zainwestować w dobrego fotografa!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:39:28] • [IP: 37.47.178.**]

Miałam okazję z nią rozmawiać. Bardzo sympatyczna dziewczyna, miła. Na zdjęciach wygląda poważnie jak na swój wiek. Skoro spełnia swoje marzenia przez to co robi to życzę jej wszystkiego najlepszego. 😊

Oglądasz 1-25 z 160
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■