POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.02.2021, 21:04:35] • Świnoujście

Chciałabym coś udowodnić

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

Amelia Trochimczuk, finalistka Miss Polonia 2020 przez kilka lat mieszkała w... Świnoujściu i Międzyzdrojach. O udziale w konkursie marzyła od dziecka.

Finalistka konkursu Miss Polonia 2020 ma dziś 19 lat.

- Za dziecka mieszkałam kilka lat w Świnoujściu, uczęszczałam do liceum Logos - wspomina Amelia Trochimczuk. - Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Amelia studiuje kosmetologię. Od kilku lat działa też w modelingu. Jak sama przyznaje, przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

- Sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię - wyjaśnia. - Modeling, moda, taniec i muzyka od zawsze były w moim sercu.

Amelia uwielbia uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby mówić płynnie w czterech językach. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie.

- Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa – przyznaje.

Największym autorytetem są dla niej rodzice, bracia i cała rodzina.

- Chciałabym osiągnąć w życiu to, co ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością – mówi Amelia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 160

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:22:43] • [IP: 2.126.196.***]

Nieprzecietnej urody dziewczyna. W sam raz by robic kariere modelki. Mimo, ze jest to swiat proznosci nie jest to latwa droga. Oby wysoko zaszla. Milo takie pieknosci ogladac w reklamach. Powodzenia

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:22:07] • [IP: 109.243.239.***]

19:51:20] • [IP: 89.151.39.***] Ha, ha, dobre, takie pustosłowie miss'ek zawsze wprowadzało widzów tych imprez na peryferie rozumu.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:14:50] • [IP: 31.0.36.***]

otwórz szerzej te USTA :) :) :)

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:04:18] • [IP: 89.151.33.**]

czuję zachwyt jak na Ciebie patrzę. myślę, że nie musisz niczego i nikomu udowadniać

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:51:20] • [IP: 89.151.39.***]

Zapomniała dodać coś o pokoju na świecie 😁

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:50:02] • [IP: 77.252.46.**]

A obiad mężowi będzie umiała zrobić?? Wtedy coś udowodni... na razie pustak...

Paulina • Niedziela [28.02.2021, 19:42:19] • [IP: 84.61.107.***]

Znałam całą rodzinę nim się jeszcze Amelia urodziła, złego słowa bym o nich nie powiedziała, trzymam kciuki (;.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:22:49] • [IP: 2.106.93.**]

Mądre to te jej wypowiedzi nie są...

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:15:17] • [IP: 178.238.246.**]

Piękna dziewczyna i te piękne mądre oczy. Powodzenia.Zazdrośnice i kretynów ignoruj.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:01:25] • [IP: 176.221.122.***]

Tak, cała rodzina wygląda jak z obrazka, ale z tą ciężką pracą i uczciwością to lekka przesada... Kto miał do czynienia z tą rodziną to wie. Amelka jest piękna, tego nie można jej odmówić.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 18:42:06] • [IP: 94.254.224.***]

cwaniara bez szarych komorek co takie cos moze udowodnic??

Missss • Niedziela [28.02.2021, 17:57:29] • [IP: 5.173.130.***]

Cała jej rodzina wygląda jak z obrazka. Ojciec siedzi za granicą zarabia kasę, to po nim taka uroda. Brat ma art of Business i parking koło przychodni. Oboje też są przystojni. Mama porobiona i modnie ubrana też zawsze. Wg mnie Amelka lepiej wygląda na sesjach zdjęciowych niż wybiegu. Ma parę fajnych min i swoichh ujęć, ale na tle missek z uśmiechem i naturalnym wdziękiem to nie wypada już tak super, ale trzymam kciuki i powodzenia! Jedno jest pewne, jest nauczona luksusu lubi metki i wyróżnia się urodą, naturalną.

Gosia • Niedziela [28.02.2021, 17:55:21] • [IP: 80.211.250.***]

Kolejny pasozyt chce sie wylansowac? Do roboty, a nie swiecic tylkiem!

Gość • Niedziela [28.02.2021, 17:51:25] • [IP: 37.47.135.***]

Piszecie, że jest mało radosna. Jak przyjdzie sezon" na kasztany" w Arabowie, to się zrobi radośniejsza.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 17:48:43] • [IP: 176.221.113.**]

Brzydkie oczy ma. Kobieta musi mieć jasne oczy. Niebieskie są najpiękniejsze. Musi być mocno zakompleksiona skoro się tak lansuje.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 17:16:34] • [IP: 62.69.252.***]

czegos jej brakuje ze tak chce udowadniac to prawda jak sie ma urode to glowa p sta

Gość • Niedziela [28.02.2021, 17:13:02] • [IP: 83.23.223.*]

dobra sztuka, jak chcesz marynarza to daj znac mordo!!

P • Niedziela [28.02.2021, 17:09:39] • [IP: 83.23.191.*]

Ktoś, kto czerpie korzyści ze swojego wyglądu nie osiągnie już nic ciężką pracą. Trzeba było myśleć wcześniej, teraz trochę za późno, ale fajnie puszczać takir bajeczki :)

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:48:18] • [IP: 62.69.252.***]

mnie sie wydaje zektos co napisalze ludzie nic nie osiagneli atyco bys sie sprzedala zeby tylko cos osiagnela to ty nic nie osiagnelas dlatego tak tej dziewczynie przytakujeszbo tu nie ma az tak co zazdroscic mlode dziewczeta to piekne i jeszcze zadbane myslisz ze co to za darmo tak mis polonia trzeba byc niedzisiejszymzeby sie nie orintowac jak to wyglada no coz zycze powodzenia nie ma czego zazdroscic

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:39:46] • [IP: 37.47.173.**]

Startuje bo chce i może, zawistne miasto. Powodzenia.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:39:00] • [IP: 5.173.139.**]

Kłamie ciężką pracą nic się nie osiąga, tylko sprytem, przebiegłością, , no i pieniążkami rodziców

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:36:22] • [IP: 45.8.17.***]

W naszym regionie, każda z kaukaską urodą jest ładna, bo inna. Uroda przemija, ważne co w głowie.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:35:21] • [IP: 62.69.252.***]

ja tez nie rozumiem co chce udowodnic

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:34:01] • [IP: 176.221.122.**]

Piękna dziewczyna. Powodzenia.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:30:16] • [IP: 62.69.252.***]

nie takie ambicje mialy i co jak skonczyly lepie j doradzcie dziewczynie mlodej cos dobrego zeby w zyciu cos osiagnela ai przytm uroda tez swoje zrobi troche ludzie wtym racji maja ale wam rodzice jaj ztym dobrze bedzie to wasza sprawa ja bedac matka odradzila bym trohe sie czyta troche od samych pan pieknych sie wie ale cozkazdego sprawa

Oglądasz 26-50 z 160
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■