POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.02.2021, 21:04:35] • Świnoujście

Chciałabym coś udowodnić

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

Amelia Trochimczuk, finalistka Miss Polonia 2020 przez kilka lat mieszkała w... Świnoujściu i Międzyzdrojach. O udziale w konkursie marzyła od dziecka.

Finalistka konkursu Miss Polonia 2020 ma dziś 19 lat.

- Za dziecka mieszkałam kilka lat w Świnoujściu, uczęszczałam do liceum Logos - wspomina Amelia Trochimczuk. - Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Amelia studiuje kosmetologię. Od kilku lat działa też w modelingu. Jak sama przyznaje, przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

- Sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię - wyjaśnia. - Modeling, moda, taniec i muzyka od zawsze były w moim sercu.

Amelia uwielbia uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby mówić płynnie w czterech językach. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie.

- Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa – przyznaje.

Największym autorytetem są dla niej rodzice, bracia i cała rodzina.

- Chciałabym osiągnąć w życiu to, co ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością – mówi Amelia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 160

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:55:02] • [IP: 178.238.252.**]

Działaj dziewczyno 💙 trzymamy kciuki 💜 życzę sukcesów 💗

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:53:37] • [IP: 31.0.49.**]

Serdeczne gratulacje. Amelia jesteś piękną kobietą. Z całego serca życzę Tobie kolejnych sukcesów.

Korbowód • Niedziela [28.02.2021, 11:44:09] • [IP: 94.254.227.**]

Co Ty tam chcesz udowodnić? brocha na wierzch i już wszystko jasne, już udowodnione.Po co tyle słów?

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:43:04] • [IP: 176.221.122.***]

Powiedz dziewczyno, co Ci zostało z naturalności? Uśmiechnij się do nas za 10 lat !

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:39:46] • [IP: 88.218.253.***]

239 piękno jest oceniane przez pryzmat zewnętrznego wygladu a nie duszy:) Ogarnij sie.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:34:27] • [IP: 62.69.231.***]

GRATULACJE ALE SĄ PIĘKNIEJSZE

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:25:19] • [IP: 31.11.129.***]

Gość • Niedziela [28.02.2021, 05:19:35] • [IP: 105.67.7.***] Po sesjach na bank jest zjechana jak szara suka. BRAWO TY UKRYTA KOBIETO ŁADNIE O SOBIE NAPISAŁAS SUKO

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:16:49] • [IP: 5.173.146.*]

Nie rozumiem przekazu. Praca to jest na zmywaku ciężka a fotomodeli g to raczej przyjemność. Chce pani poprzez pracę np na zmywaku coś udowodnić?

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:10:02] • [IP: 178.238.247.**]

Urodę w genach odziedziczyła po cioci Tamarze.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:58:31] • [IP: 88.218.253.***]

jest piękna bez robionych ust, bez brwi robione na szablon, zero sztucznosci i to jest piękna dziewczyna a kto pisze o niej zle to zal dupę sciska ze nie wyglada jak ona bo jest naprawde PIĘKNA

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:57:58] • [IP: 188.146.130.***]

Co Ty chcesz udownoć? Buhaha Patrząc na zdjęcie wyglądasz jak pusta lalka

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:56:17] • [IP: 178.238.251.***]

cos mi sie zwyzdaje, ze ty dziewczynko nie kochASZ blizniego jak siebie samego. URODA PRZEMIJA A EGO TWOJE ZOSTANIE

dziadek 70 • Niedziela [28.02.2021, 10:46:10] • [IP: 178.238.245.***]

W tyn chorym kraju gdzie burak ma sie za Pana ciezka praca i uczciwoscia mloda dorobisz sie garba, ale i tak jako dziadek 70+ zycze Ci duzo szczescia i o ile to jest szczere co mowisz spelnienia marzen ale o marzenia trzeba walczyc i cholernie duzo pracowac !

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:42:25] • [IP: 176.221.123.***]

ja też nie marnyję czasu mam Kartę Pływacką znam języki szwedzki ukraiński rosyjski itd

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:39:15] • [IP: 88.218.255.***]

piękniutka mrrr

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:38:49] • [IP: 185.210.37.**]

Kogo to interesuje Hm a juz forma za dziecka mieszkałam kto to pisze i kto to redaguje

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:36:39] • [IP: 176.221.123.***]

Jesteś PIĘKNA. ALE NIE JEST TO WŁAŚCIWA DROGĄ KTÓRĄ CHCESZ IŚĆ. ZNISZCZĄ CIEBIE. SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA ALE NIE NA. MISS.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:10:11] • [IP: 88.218.254.***]

To jest córką Tamary brata

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:09:26] • [IP: 88.218.254.***]

To raczej wnuczka Tamary 🤪

o cywilizacji infantylnej • Niedziela [28.02.2021, 09:47:04] • [IP: 109.243.239.***]

Nie mogę zrozumieć obrazkowej cywilizacji konsumpcyjnej: to że ktoś według pewnego rozumienia" ładnie" wygląda ma być wartością? Przez tysiąclecia naszej kultury i cywilizacji co innego się liczyło i dlatego nasza cywilizacja przoduje na świecie, a czczenie jakiejś paniusi dlatego, że ładnie wygląda na zdjęciach to infantylizm i skarlenie mentalności. Kobieta piękna to kobieta piękna w różnych wymiarach, i to nie tych podawanych w tabloidach, gdy omawia się lalki występujące na tle ścianek. Kobieta piękna to piękna nie tylko w tym jak się zewnętrznie prezentuje (a są tu różne szkoły, no i w realności to wygląda często inaczej niż na zdjęciach), ale w słowie, w reakcjach, we wrażliwości, poprzez osobowość.___ 08:05 • 176.221.122.*** Ten wpis mimo pozorów głębi (no bo" wykształcenie, osobowość") świetnie pokazuje, dlaczego Europa jest kontynentem wymierającym:" strzez sie głupich f*, żeby cie jakiś nie zagnał do rodzenia dzieci i do garow...". Oto wizja kobiety: wykształcona, zewnętrznie" zrobiona", bez dzieci

Gość • Niedziela [28.02.2021, 09:20:39] • [IP: 176.221.122.***]

Kogo to obchodzi? Takich jak ona sa setki... tylko nikt ich nie promuje

Gość • Niedziela [28.02.2021, 09:01:06] • [IP: 178.217.136.**]

Gość • Niedziela [28.02.2021, 08:40:11] • [IP: 109.41.64.***]

Można dużo pieniędzy zarobić.👍

Gość • Niedziela [28.02.2021, 08:14:57] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [28.02.2021, 00:51:14] • [IP: 37.248.155.**]ZABAWNY. jesteś, to o sobie krzykaczu piszaesz??

Gość • Niedziela [28.02.2021, 08:05:24] • [IP: 176.221.122.***]

zadbaj dziewczyno o twoja osobowosc i wyksztalcenie, bo sama uroda nie zawsze daje sukces ! strzez sie głupich fiutów, żeby cie jakiś nie zagnał do rodzenia dzieci i do garow...dalszych sukcesów życze !

Oglądasz 76-100 z 160
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■