POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.02.2021, 17:29:33] • Dziwnów

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Dziwnowie. 4 osobowa rodzina z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn wpadła samochodem do Cieśniny Dziwna w Dziwnowie. W samochodzie osobowym marki Volkswagen znajdowali się mężczyzna, kobieta i dwoje dzieci oraz pies. Niestety nie żyją.



Jak poinformowała nas kamieńska policja sprawę przejmie teraz prokuratura. Z informacji policji wynika również, że na miejscu nie było widać żadnych śladów hamowania pojazdu.

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat.

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Sobota [30.10.2021, 12:30:19] • [IP: 88.156.138.***]

Gość • Poniedziałek [15.03.2021, 16:39:27] • [IP: 31.11.128.***]

Niewiemy Nic tak narawde jesli samobójstwo to tacy nieodziedziczą życia wiecznego.Dzieci wwieku nieświadonym napewno trafią do Nieba bo tak mówi PismoŚw.A ludIe łudzą się że tamvedzielepiej poczytaj pierwejEwangelię i zobaczciekto wejdzie doNieba są zasady odBoga.Trzeba sienawrócić anapewno tego wkościele katolickim nieusłyszycie.Czytajcie Biblie iszukajcie dobrego chrześcijańskiego kościoła który naucza prawdy przez Słowo Boże przez Ewangelię.Tamjest zdrowa prawdziwa pewna nauka.Księża kłamią a uczyć się można z Ewangelii jedynie 💒💒💒🌈

Gość • Środa [10.03.2021, 12:05:46] • [IP: 92.208.200.***]

Straszna tragedia, najbardziej szkoda mi jest pieska ;(

Gość • Wtorek [02.03.2021, 08:55:59] • [IP: 31.0.62.***]

To straszne lecz wydaje się, że nie był to wcale wypadek. Ta 4-osobowa rodzina może być ofiarą nieludzkiego mordu lub kolejną tragiczną ofiarą lockdown'u. Wygląda na to, że nikt z nich nie podjął próby wydostania się, tak jakby wszyscy, włącznie z psem, spali lub byli już martwi.

Gość • Wtorek [02.03.2021, 08:51:42] • [IP: 176.221.123.***]

Po co ludzie nagrywają to telefonami, socjopaci czy facebook mózg wyprał ?

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 23:55:47] • [IP: 83.11.240.***]

S u ka psa tak samo szkoda jak o ta rodzine wiec siedz tam cicho zwierze tez czuje tylko szkoda ze pani ślepa

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 23:17:49] • [IP: 176.221.122.**]

Straszna tragedia i takie małe dzieci. ..Boże..Proszę was o rozważne komentarze jeśli już musicie...

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 23:11:44] • [IP: 64.228.198.**]

Wieczny odpoczynek racz im dac Panie, a swiatlosc wiekuista niechaj im swieci na wieki wiekow Amen.Prosze przyjac najszczersze wyrazy wspolczucia.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 20:45:47] • [IP: 82.42.57.***]

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 19:13:53] • [IP: 45.141.1.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 16:35:52] • [IP: 176.221.123.***]

w Swinoujsciu auto ul Marynarzy wjechało do kanału dzisiaj postawione są Szlabany a powinien byc Murek ochronny

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 15:40:30] • [IP: 80.52.188.**]

Mąż siedział z tyłu z córką, kobieta za kierownicą, auto w automacie, gaz z hamulcem pomyliła.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 12:24:43] • [IP: 37.47.150.**]

W Dziwnowie nabrzeże oddzielone jest od ulicy barierkami. Mimo wszystko samochód najprawdopodobniej wjechał do wody w jedynym miejscu gdzie ich nie było - dojazdem" technicznym" na nabrzeże.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 11:55:59] • [IP: 109.243.239.***]

Tylko zaznaczę ten temat, może jako osobny temat artykułu, bo nie jest to miejsce na namietną dyskusję: co jakiś czas, gdy ktoś wpada u nas do kanału, pojawiają się na forach sugestie o oddzieleniu nabrzeża od ulicy. Może warto w Ś-ciu o tym pomyśleć, ale też zrealizować to tak, by nie utrudniało działań załóg statków i by nie szpeciło okolic nabrzeża.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 10:27:23] • [IP: 37.248.172.***]

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 10:13:21] • [IP: 92.68.202.***]

Covid19

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 10:12:15] • [IP: 37.30.19.***]

Co to znaczy - współczucia dla rodziny. Ktoś skończył choć podstawówkę? Czy same nieuki komentują, jak zwykle!

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 10:08:32] • [IP: 37.47.150.**]

Ten" dron podwodny" ma na imię Zbigniew i jest płetwonurkiem. Odnalazł auto przed przyjazdem nurków straży pożarnej z Koszalina.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:36:29] • [IP: 176.221.123.***]

[IP: 62.69.241.** ] uchylone szyby to akurat prawidłowa reakcja po wpadnięciu auta do wody sam napór wody może nie pozwolić na otwarcie drzwi czy właśnie uchylenie szyb zwłaszcza elektrycznych a co za tym idzie opuszczenie auta.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:21:46] • [IP: 83.23.227.***]

a co z psem..mi to zkoda tego psa najbardziej..

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:16:19] • [IP: 62.69.241.**]

Czy na zdjęciu widać uchylone szyby? Być może woda miała prędzej wlać się do środka. Można się tylko domyślać jak naprawdę było...

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:10:46] • [IP: 89.151.34.***]

Do gościa z IP176.221.123.ZAMIAST TEJ RODZINY TY POWINIENEŚ BYĆ W TYM SAMOCHODZIE. Jednej żmij by było mniej. Dla rodziny wyrazy wielkie współczucie.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:07:15] • [IP: 109.243.239.***]

20:44:25] • [IP: 176.221.123.***] On egzystuje, bo samica lewacka nie była jego matką. Z drugiej strony choć popieram go w kwestii sprzeciwu wobec wybiórczości uznawania przez lewicę, które dziecko ma prawo do życia, to jednak tu bym nie wpisywał takiego zdania jakie wpisał 19:59:53, bo są lepsze do tego tematy artykułów.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:06:39] • [IP: 94.254.227.**]

Współczucia dla rodziny. Straszna tragedia.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 08:07:24] • [IP: 185.210.38.**]

Pełno jełopów ze smartfonami w ręku.

Oglądasz 1-25 z 71
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■