POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.03.2021, 13:44:59] • Świnoujście

Internauta - Szczury, alkohol i smród w centrum miasta!

Internauta - Szczury, alkohol i smród w centrum miasta!

fot. internauta

W centrum miasta pomiędzy marketami spożywczymi funkcjonuje od miesięcy melina pijacka. Zwrócił na to uwagę internauta, który napisał w tej sprawie do redakcji naszego portalu.

- To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie, picie, spanie, smród i stada szczurów, czy nie można tego zlikwidować, przecież te sklepy sprzedają żywność?

Wygląda na to, że od przodu exklusiv a od zaplecza syf!- pisze czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 101

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:56:54] • [IP: 37.47.146.**]

To przedsmak tego co się będzie działo za 2-3 miesiące. Robi się coraz cieplej i menele z całej polski już nie mogą się doczekać kiedy przybędą tu na sezon.

Mieszkaniec • Wtorek [09.03.2021, 15:51:42] • [IP: 188.146.165.***]

Znowu się kłania KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA. Zgłosić to miejsce, powołać się na artykuł, potem policja się tym zajmie. Może ich w końcu pogonią.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:50:06] • [IP: 5.173.146.**]

pani basia przyjdzie i posadzi kwiatki

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:44:04] • [IP: 88.218.255.**]

No cóż zdziwieni że virus ich nie rusza.

Gość Zenon • Wtorek [09.03.2021, 15:42:51] • [IP: 178.235.146.***]

Zlikwidować Polo i Stokrotkę i ten śmierdzący bar rybny i będzie porządek

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:39:32] • [IP: 37.47.135.**]

Gość  Wtorek [09.03.2021, 14:59:36]  [IP: 176.221.123.**] i kto pokryje koszty leczenia? Przeciez ci ludzie nie maja nic a nie sadze, ze bezplatnie sie bedzie ich leczylo. Z pewnoscia poszliby na leczenie, gdyby widzieli przyszlosc przed soba. Wszycie esperalu i to jesttylko polskie leczenie

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:28:10] • [IP: 37.47.135.**]

zamiast wypisywac podobne bzdury, zastanow sie czytelniku jak tym ludziom mozna pomoc. Obys ty kiedys nie musial sie znalezc w podobnej sytuacji. Ci ludzie kiedys tez mieli swoje rodziny i prace a los tak pokierowal, ze wyladowali na ulicy. Przykre, ze miasto tym ludziom nie pomaga, tylko woli wydac pieniadze na miseczki na wode dla pieskow petentow odwiedzajacych urzad. Wstyd

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:25:16] • [IP: 62.69.252.***]

Widać że niektóre hotele już działają i elita miasta idzie spać

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:09:43] • [IP: 164.127.192.**]

14:29 •2.106.93.** Z tego sarkastycznego zapytania wnoszę, że nie jesteś katolikiem, to można zapytać, co TY zrobiłeś, by to zmienić. Ważne też oprócz wrażliwości na los tych ludzi jest tez coś takiego jak zgorszenie płynące z istnienia meliny pijackiej. I jak powiązać poszanowanie dla godności tych ludzi - niewątpliwie istniejącej - z ich prawem do wolności, a to z kolei z prawem państwowym zakazującym spożywać oraz dystrybuować alkohol w miejscach publicznych oraz w bezpośredniej bliskości kościołów. Co do wątku katolickiego - nie wiem, dlaczego w Świnoujsciu na lokalnych forach, w mieście jednym z najmniej w Polsce religijnym, swoich adwersarzy odpytuje się z wyznania, że pewnie są katolikami, czy temat katolicyzmu ma zastąpić luki w argumentacji w postach" postępowych, nowoczesnych" nie-katolików? Przypomnę, to katolicy są jedyną grupą w Świnoujściu, którzy dali bezdomnym szansę, prowadzą Schronisko im. br. Alberta.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:07:35] • [IP: 77.252.46.**]

Po Wu-Tangu widzę, że to raperzy jacyś...

Gość • Wtorek [09.03.2021, 15:06:01] • [IP: 185.210.39.***]

WOLNI LUDZIE ROBIĄ SMRÓD WOLNYM LUDZIOM W DEMOKRACJI TO WIĘKRZOŚĆ MA RACJE ? JA JESTEM ZA TYM BY ICH EXMITOWAĆ Z MIASTA DO KAMIENIOŁOMÓW !!

Rocky • Wtorek [09.03.2021, 15:01:47] • [IP: 178.235.147.***]

To przecież teren prywatny sklepów! Mają ochronę. Straż miejska tam nie może interweniować, mogą tylko na terenach gminy.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:59:36] • [IP: 176.221.123.**]

To są wolni ludzie. Żeby zmienić swoje życie, muszą wyrazić zgodę. Po pierwsze zgoda na leczenie - odwyk.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:59:32] • [IP: 164.127.192.**]

Dziwicie się, że mamy setki źle zaparkowanych samochodów wobec bierności służb? To nie dziwcie się, że służby tolerują melinę w ścisłym i dobrze wyeksponowanym wobec turystów miejscu. Ta melina to taki probierz pracy służb, jak cienki drucik w skrzynce bezpieczników pokazuje, ile natężenia mogą unieść przewody elektryczne.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:48:24] • [IP: 185.210.37.*]

Nie ma miejsc dla nich nigdzie i nikt nie ma do nich wystarczająco dużo empatii a oni mają wszystko gdzieś bo są w dole i jest im wszystko jedno na to wszystko Pan Żmurkiewicz śni o hotelach i betonie. Czas na dymisję a nie spokojne czekanie i szczycenie się ze był naszym Prezydentem do końca.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:36:23] • [IP: 31.0.177.**]

TAK OD LAT TO SAMO ZARZĄDCA TERENU MA TO W DUPIE. KOMBATANCI DOBREJ ZMIANY CHLAJĄ NA OKRĄGŁO. NAZNOSILI GRATÓW I LIBACJA. TO TEN NOWY PORZĄDEK.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:29:05] • [IP: 2.106.93.**]

Im większa bieda i różnice społeczne, tym więcej ludzi bezdomnych i wpadających w nałóg. Niestety, nasze państwo nie pomaga takim. A większość mieszkańców myśli jak czytelnik - „pogonić tych ludzi”. Znikną z twoich oczu czytelniku, to prawda. Ale problemu tych ludzi to nie rozwiąże. Więcej empatii człowieku. Niech zgadnę - czytelnik jest katolikiem?

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:28:13] • [IP: 176.221.122.**]

Niestety od lat brakuje gospodarza w tym grajdole. Staruszek myśli tylko o sobie, a miasto podupada.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:27:10] • [IP: 188.146.163.***]

Z tymi szczurami to prawda, plaga szczurów w jednym z bloków na Matejki Jaki smród z piwnicy masakra

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:26:32] • [IP: 5.173.139.*]

W centrum miasta??

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:16:14] • [IP: 185.210.39.***]

Od dawna podpici jegomoscie zrobili sobie tam stala miejscowke. Niestety nikt z tym nic nie robi... Straz miejska jeszcze istnieje w tym miescie?

Gość • Wtorek [09.03.2021, 14:06:37] • [IP: 178.238.249.***]

Preziowi od lat taki stan nie przeszkadza, zastępcy też mają na to wywalone.Że oficjele odwiedzający Świnoujście tego nie zobaczą oto zadbają siepacze prezia.

Gość • Wtorek [09.03.2021, 13:57:25] • [IP: 176.221.122.***]

Internauta chyba przejazdem, to urocze miejsce w takiej formie funkcjonuje od dziesięcioleci a nie od kilku miesięcy :)

Gość • Wtorek [09.03.2021, 13:54:26] • [IP: 37.47.139.**]

Stada szczurów? Łał ! I co ten internauta widział jeszcze? A białe myszki są? A padłymi kormoranami zagryzają pijaczki? Darmowa wyżerka, prawda? No, bystrzaku uświadom żuli ile mogli by zjeść oprócz szczurów, pomóż im trochę, przynieś flaszkę samogonu swojego albo kup berbeluchę... Zanieś im kołdrę jakąś, materac, wyjmij z zamrażarki świąteczny bigos, podgrzej i poczęstuj...

Gość • Wtorek [09.03.2021, 13:53:34] • [IP: 37.30.17.***]

Przecież ta wieś to melina dla turystów, brud, smród i ubóstwo-ale prezesi siedzą i kawkę piją a i doopke na krześle dogrzewają, syfiasta wieś

Oglądasz 76-100 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■