POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.03.2021, 17:36:40] • Świnoujście

Koronawirus dopada też szpitalny personel

Koronawirus dopada też szpitalny personel

fot. iswinoujscie.pl

Już 77 pracowników szpitala miejskiego w Świnoujściu przeszło COVID-19. W podobnej placówce w sąsiednim Kamieniu Pomorskim – ośmioro.

77 pracowników szpitala miejskiego w Świnoujściu przeszło COVID-19. Nikt z nich nie zakaził się ponownie. Podobnie było w szpitalu św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Tu zakażenie Sars-Cov-2 ma za sobą ośmioro pracowników.

Jak często personel placówki jest testowany pod kątem zakażenia koronawirusem?

- Testujemy według potrzeb - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Najczęściej w przypadku kontaktu z osobą zakażoną.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Sobota [13.03.2021, 19:29:15] • [IP: 31.0.127.***]

77 osób napewno pozarazali rodziny znajomych to bardzo duza ilośc osób gdzie sa te covidowe rejestry bo tylu chorych przeciez nie było no chyba że nie chciano siać paniki w Świnoujściu ale liczba samych chorych pracowników poraza

Wystraszony pandemią! • Sobota [13.03.2021, 00:19:46] • [IP: 37.8.231.**]

Ilu zmarło??

Gość • Czwartek [11.03.2021, 16:45:36] • [IP: 62.69.253.**]

Nasza służba zdrowia, kochani lekarze, podziwiam ich pracę i oddanie, wszystko dla pacjenta...co za slogany!! Przecież to najbardziej skorumpowana i głupia kasta ludzi z wyższym wykształceniem!!Szczepią czymś starych, schorowanych ludzi!!których przeciąg może zabić. Ludzie, czy wam wzrok i rozum NFZ wyszczepił ??No dobra jestem, margines...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 15:36:25] • [IP: 176.221.122.*]

Gosc Nasza sluzba zdrowia nie jest ze stali ale podziwiam ich oni tez sa nararzeni na tego wirus i walcza czy to tak wiele dystans i maseczka

Gość • Czwartek [11.03.2021, 15:26:56] • [IP: 176.221.123.***]

co teraz idzie na rynku koronawirus kowid i wirus kiedyś były inne choroby

Gość • Czwartek [11.03.2021, 13:59:21] • [IP: 178.238.248.***]

51 83 131 przeciez Ty facet niczym sie nie roznisz od tych co hailowali w Niemczech.Jezeli ktos chce nosic maske to zaraz jest idiota, przeciez druga strona za to, ze nie nosisz tez Cie moze zwyzywac od idiotow.Tylko, ze to jest prawdopodobnie leming, czyli krotko mowiac ma kulture wyssana z mlekiem matki.Smiesza mnie wyzywania typu a Twoj min obrony to taki i owaki.Przeciez jak wiemy, na wojsku znamy sie wszyscy.Dowodzi tego pokazna lista poprzednich ministrow.Natomiast min zdrowia nie koniecznie musi byc lekarz.Niech oni zajma sie leczeniem.Na stanowisku min czy dyrektora szpitala powinien byc sprawny menadzer.Bo niestety szpital (sluzba zdrowia) to nie PGR

Gość • Czwartek [11.03.2021, 13:41:40] • [IP: 176.221.122.***]

Nie jest ze stali pracownicy szpitala, służby zdrowia. Mimo ogromu ciężkiej pracy, niewdzięcznej, bo tyle ile hejtu potrafią otrzymać to się nie mieści w głowie. Życzę, dużo siły, zdrowia i wytrwałości pracownikom, całej kadrze naszego szpitala!!

Gość • Czwartek [11.03.2021, 12:42:01] • [IP: 62.69.253.**]

Apeluj sobie szczochu zasrany, ale wpierw otwórz szpitale, przychodnie !! A potem doucz się jak i czym walczy się z wirusami!! Wredny, głupi pisior...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 12:25:56] • [IP: 185.220.100.***]

"​zaszczepieni musza się martwić co za nowe choroby z tych eksperymentów wynikną"

Gość • Czwartek [11.03.2021, 10:35:56] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [11.03.2021, 09:36:44] • [IP: 88.218.253.***] trzeba bylo raczki umyc i maske nosic a nie na innych odpowiedzalnosc zganiac. Nie kazdy pol swojego zycia mial w dupie swoje zdrowie i teraz musi sie bunkrowac w domu. Sa tez normalni ludzie ktorzy lecza sie, badaja i o siebie dbaja CALE ZYCIE. Im wirus nic nie zrobi... Sam mialem covida, maski nie nosilem i nosic nie zamierzam a karac to powinno sie tych wszystkich schorowanych na wlasne zyczenie ze nam teraz przeciazaja nfz

COW ID • Czwartek [11.03.2021, 10:33:07] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [11.03.2021, 10:24:14] • [IP: 51.83.131.**]

09:36:44 - Cowidiotka Detected!

Gość • Czwartek [11.03.2021, 10:23:42] • [IP: 51.83.131.**]

09:36:44 - Siejesz defetyzm opętana kobieto. Idź precz! Ja nie noszę maski i żadne żydowskie gówno mi jej nie założy. Czemu dwa/trzy lata temu nie wzułaś maski na ryj? -Przecież wtedy też był ten wirus. Aha, wiem dlaczego wtedy nie założyłaś maski na facjatę, bo żydek nie miał wtedy na tym interesu...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 09:36:44] • [IP: 88.218.253.***]

Apeluje o surowe kary dla wszystkich którzy nie noszą maseczek oraz tu na forum podważają istnienie wirusa. Panstwo powinno sie wziąć fiskalnie i karnie za nich bo to są szkodniki niebywałej miary. Przez takich ignorantów i pospolitych głupców ja walcze o zycie z covidem dusząc sie. Musicie zachorowac sami by pojac. Najglupsza warstwa spoleczna, nie noszaca maseczek i podwazajaca wirusa. To nie przypadek ze ciągnie do tej idei totalny margines.

Gość • Czwartek [11.03.2021, 09:13:35] • [IP: 176.221.122.*]

Gosc Oj Ludzie co wy tu wypisujecie nie zycze nikomu tej choroby dalej nie noscie maseczek zebyscie nie plakali jak ktos z rodziny na to zachoruje dalej smiejcie sie po sklepach brak maseczki a nie mowie juz o czystosci w nie kturych sklepach

Gość • Czwartek [11.03.2021, 08:50:32] • [IP: 164.127.43.***]

23:16:57] • [IP: 37.248.221.**] To sprawdź, od kiedy się szczepiło grupę zero i od kiedy trwa covid, wtedy wszystko ci się rozjaśni - prosta operacja myślowa, warto jej dokonać zanim się coś tu napisze.

Gość • Czwartek [11.03.2021, 08:48:04] • [IP: 164.127.43.***]

22:49:24] • [IP: 62.69.251.***] A ty ciulu, że minister obrony narodowej w twoim rządzie lemingowo-chłopskim Tuska był psychiatrą.

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:52:04] • [IP: 78.10.206.**]

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:32:29] • [IP: 31.0.53.***]

Powiedzcie jak to jest : W netto i Biedronce kasjerki, kasjerzy i ochroniarze mają maski pod nosem i nikt nie choruje, a w szpitalu rękawiczki, dystans, dezynfekcja, maseczki 2 lub 3 naraz, a nawet przyłbicą i okulary, kombinezon i jeszcze więcej, a chorują. To o co co chodzi? Jak ktoś nie wie o co, to zawsze chodzi o mamone i to grubą, baraaany

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:19:37] • [IP: 62.69.252.***]

o tym szpitalu to nie ma co pisac szkoda slow

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:17:33] • [IP: 62.69.252.***]

to ze szczepieni to nie znaczy ze nie zachoruja jeszcze raz te szczepionki to tyle daja co umarlemu kadzidlono ale trzeba

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:12:58] • [IP: 62.69.252.***]

bo takich mamy lekarzy albo ratownikow wiadoma rzecz wszyscy poumieraja nie ma komu leczyc dlatego ratujcie sie i nie sluchajcie tych glupich czupkow co pisza ze choroby nie ma duzo zdrowia zycze

Gość • Czwartek [11.03.2021, 07:09:26] • [IP: 83.5.161.***]

Cały czas blokowali dostęp do zawodu, tylko dzieci lekarzy były przyjmowane na uczelnię, nie mogli nachapać się kasy nie wiedzieli do której szuflady wkładać i eliminowali konkurencję. Teraz plączą jak ich mało jakie ogromne braki!!

Gość • Czwartek [11.03.2021, 05:39:25] • [IP: 176.221.123.***]

Pani prezes to dane pozorne trzeba jeszcze podać liczbę członków rodzin których zarazili pracownicy szpitala . Liczba 77 robi wrażenie plus co najmniej 100 członków rodzin. Mam nadzieję że Pani myśli również o zagrożeniach jakie ponoszą rodziny osób pracujących w szpitalu.Mam na myśli szczepienia.

Białek • Czwartek [11.03.2021, 01:49:20] • [IP: 82.132.243.**]

COVID nie istnieje, albo istnieje, albo to tylko liczby, nie to plandemia, źle policzyli jest tak samo... kretyn ze mnie

Oglądasz 1-25 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■