POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.03.2021, 21:16:59] • Świnoujście

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

Czytelnik zastanawia się, czym komuś mógł się narazić prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz oraz Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska. Ktoś zniszczył ich wizerunki na plakacie znajdującym się na promenadzie - To zwykły akt wandalizmu - pisze mieszkaniec.

Pewne jest, że nie popieramy tego typu działań i po raz kolejny potwierdza się, że monitoring na świnoujskich promenadach to rzecz niezbędna.

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 109

Gość • Czwartek [18.03.2021, 12:06:19] • [IP: 176.221.123.***]

najgorzej jak motłoch i zmanipulowane dzieci wyskakują bo im sie nudzi, proponuje palowac jak to bylo za komuny, albo za platfusow, boli ze Polska ma inwestycje, a nie okradają jak wczesniej za bardzo komunistycznych bylo przed 2016, dzieci komuchow wandale, kolegium powinno byc i powinni placic po 200 tys za szkody, jak nie to wiezienie Wronki albo lekki Goleniow

Gość • Czwartek [18.03.2021, 01:59:48] • [IP: 77.252.46.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.03.2021, 19:06:30] • [IP: 62.69.253.**]

nie popieram wandalizmu, ale chyba rozumiem" wandala" co to za plakaty? propaganda jak za komuny? czy już walka o stołki, kto takie plakaty finansuje? Żmurek ani piękny, ani lubiany, biznesmenik, bo mieszkańcy to raczej nie mają raju, bynajmniej nie wszyscy.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:44:59] • [IP: 178.238.252.**]

Ja się wcale nie dziwię...

Gość • Środa [17.03.2021, 08:21:59] • [IP: 77.88.191.**]

Oj kogoś boli wizerunek. To takie małe. A wy to pokazujecie.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 21:10:56] • [IP: 37.47.149.***]

Czy to już plakat wyborczy, bo według ordynacji, wybory mają być dopiero za ponad dwa lata!?

Gość • Wtorek [16.03.2021, 21:08:44] • [IP: 37.47.149.***]

Czy to już plakat wyborczy

Gość • Wtorek [16.03.2021, 20:50:26] • [IP: 37.47.157.**]

Czym se zawinił heee czy se nie zawinił lepiej zapytać.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 20:45:57] • [IP: 31.11.129.**]

Mógł dw lata temu odejść z honorami bo podpisał umowe na tunel. I tak buduje firma która i bez niego wybuduje. Chyba że o co innego chodziło? Teraz wszystko się sypie i będzie odpowiadał za wszystkie głuie decyzje swojej zastępczyni Michalskiej. Już ludzie mają go dość a z każdym miesiącem będzie sie odkrywało coraz więcej baboli.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 19:59:28] • [IP: 62.69.254.**]

Naraziłsie 99procemtow mieszkańców

Gość • Wtorek [16.03.2021, 19:52:42] • [IP: 178.238.248.***]

Chcialbym aby ktos w koncu podal nazwe miasta gdzie parkowanie jest za darmo

Gość • Wtorek [16.03.2021, 19:19:18] • [IP: 31.11.129.**]

Gość • Wtorek [16.03.2021, 09:58:14] • [IP: 37.47.173.**] To wszystko jest wynikiem nakręcania przez ten portal już od kilku dobrych lat spirali nienawiści na władzę. Gdyby ta WŁADZA nie robiła głupot to portal nie miałby co pokazywać. A poza tym to mieszkańcy krytykują, portal tylko informuje.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:38:27] • [IP: 178.235.147.***]

Ktoś leczy kompleksy...

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:17:51] • [IP: 18.27.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:16:28] • [IP: 109.241.63.**]

Do 16:53:08] • [IP: 89.11.243.***] i do 14:51:28] • [IP: 176.221.122.**] wy macie właśnie takie pojęcie o tym kto jest odpowiedzialny za to co się stało z naszą stocznią ! i że według was urzędnicy mogli w tym coś zrobić ??!!. W jaki sposób?. Jak to nazwać ? ciemnota głupota i brak tej najbardziej podstawowej wiedzy o Państwie i o samorządzie w Państwie. Jak sie tak głębiej nad tym stanem świadomości obywatelskiej i wiedzy takich ludzi zastanowić to nic dziwnego że mamy w Polsce taki stan jak widać. Najbardziej jednak boli to, że taki jeden z drugim pójdzie głosować i zagłosuje na tego, kto mu da kawałek kiełbasy albo parę złotych na wino!

Gość • Wtorek [16.03.2021, 16:53:08] • [IP: 89.11.243.***]

Oni dziaiłają jak im mocodawcy podpowiadaja Stoczni nie bronili teraz będą sie bronić sami przed suwerenem my musimy dzaiłać urzedasy śpią tym gorzej dla nich

Gość • Wtorek [16.03.2021, 16:20:12] • [IP: 5.174.200.***]

Czyja twarz została cała ta im gęby porysowała

Gość • Wtorek [16.03.2021, 15:23:50] • [IP: 176.221.123.***]

prezydent Rzeszowa lat 81 zrezygnował z pracy i będą nowe wybory kadencja trwa 5 lat

Gość • Wtorek [16.03.2021, 15:21:57] • [IP: 45.88.96.**]

Turyści niedługo przyjadą j wszystko będzie w normie.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 15:20:20] • [IP: 46.231.56.**]

Oj ten pan nie powinien się dziwić. ..

Gość • Wtorek [16.03.2021, 14:51:28] • [IP: 176.221.122.**]

Wszyscy oni czyli urzędasy tak walczyli o naszą morską stocznię remontową że się mało nie pozabijali oszczali nas pracowników morskiej postawili na turystykę no i macie turystów tyle że szok a szczególnie z Niemiec tylko się nie posrajcie z tego szczęścia a na szacunek to trzeba sobie zasłużyć wyrazy tego uwielbienia okażemy przy wyborach

Gość • Wtorek [16.03.2021, 14:48:25] • [IP: 109.243.215.**]

13:46:18] • [IP: 109.241.63.** A są jakieś ograniczenia wiekowe w kandydowaniu na prezydenta miasta? Ja nie słyszałem, więc nie trąb głupot. Piszę to, choć na Żmurka nie głosowałem, jak i na Rudą, bo faktycznie to jedno i to samo, podglebie z SLD.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 13:52:04] • [IP: 176.221.123.***]

Mają szczęście że gównem ich nie obrzucili.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 13:46:51] • [IP: 176.221.123.***]

A PO co tam wiszą przyzwyczajenia jak za komuny na afiszach, czas skończyć z tymi plakatami gdzie pokazywano na nich zasłużonych komuchów którzy żerują na ludzkiej głupocie.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 13:46:18] • [IP: 109.241.63.**]

Do ->" Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:05:58] • [IP: 81.190.41.***] I nie pisz synu o braku szacunku dla nikogo." : Ciekaw jestem do kogo miałbyś szacunek pisząc takie teksty i co znaczy" szacunek" dla ciebie?. Czy ty masz szacunek dla tych ludzi którzy oddali na niego głos w wyborach prezydenckich?, a wiec większości wyborców , Tak czy nie ?. Pewnie też według ciebie nie! Chodzi o to, że wyboru nie było!. Prezydent tez robi błędy, zwłaszcza osadzając ważne stanowiska obcymi. Ale na kogo mieli ludzie zagłosować ? Na ta panią z lewicy?, która właściwie wszystko co osiągnęła zawdzięcza obecnemu prezydentowi i gryzie teraz tą rękę którą kiedyś do niej wyciągnął. Jest to paskudne i ludzie to widzą i dlatego właśnie ta pani przegrywa kolejne wybory. Pan Żmurkiewicz ze względu na wiek powinien już zakończyć swoją działalność z końcem tej kadencji. My pragmatyczni Świnoujścianie chcielibyśmy jednak, żeby zastąpił go ktoś podobnego jak on formatu. Ty zaś przemyśl to co masz zamiar wystukać na swojej klawiaturce.

Oglądasz 1-25 z 109
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■