POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.03.2021, 21:16:59] • Świnoujście

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

Czytelnik zastanawia się, czym komuś mógł się narazić prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz oraz Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska. Ktoś zniszczył ich wizerunki na plakacie znajdującym się na promenadzie - To zwykły akt wandalizmu - pisze mieszkaniec.

Pewne jest, że nie popieramy tego typu działań i po raz kolejny potwierdza się, że monitoring na świnoujskich promenadach to rzecz niezbędna.

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec: Akt wandalizmu

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 109

Gość • Wtorek [16.03.2021, 13:16:39] • [IP: 178.238.247.**]

Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. Uważam że mamy dobrego prezydenta miasta. Widać to w tym jak nasze miasto pięknieje.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 12:26:50] • [IP: 77.88.191.**]

Ja widziałam kto. Miała rude kręcone włosy. Merida waleczna taka.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 12:07:29] • [IP: 188.146.162.***]

"Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:46:08] • [IP: 37.47.188.***] Strefą Płatnego PARKOWANIA" Wystarczy przyjrzeć się ulicom w dzielnicach domków jednorodzinnych. Generalnie wszyscy właściciele, pomimo posiadania własnego terenu wokół domu, parkują całą dobę na ulicznych parkingach i ulicy. Takim przykładem jest np. Markiewicza. Obstawiona jest szczelnie samochodami przez całą dobę. Nie można zatrzymać się na chwilę pod sklepem czy apteką, nie ma miejsca. Płatne parkowanie to zmieni RADYKALNIE!

Gość • Wtorek [16.03.2021, 12:05:36] • [IP: 109.243.215.**]

11:14:16] • [IP: 37.47.188.**] Może CIEBIE ktoś kiedyś będzie miał dość, zniszczy ci samochód, wybije szyby. Ty wtedy wspominając ten swój wpis, powinieneś powiedzieć:" Ktoś mnie miał dość, nie ma co {pisownia osobno!} się dziwić. Nie zadzwonię na policję".

Gość • Wtorek [16.03.2021, 12:02:44] • [IP: 188.146.162.***]

"Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:05:58] • [IP: 81.190.41.***] I nie pisz synu o braku szacunku dla nikogo. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Autorytet wynikający głównie z zajmowanego stanowiska nie budzi szacunku. A tak jest w tym przypadku." Ja uważam że Pan Żmurkiewicz zasłużył sobie na szacunek. A nawet gdyby nie zasłużył sobie na szacunek MENELI to tym bardziej zasłużył sobie na szacunek ludzi uczciwych. Nie jest Prezydentem z nadania, został wybrany. Ty jesteś nikim i nie bardzo sobie zdajesz sprawę do kogo się zwracasz nazywając go" synem". Pana Żmurkiewicza znam od Stoczni uważam że jak do tej pory bardziej wydajnego i oddanego miastu Świnoujście jeszcze nie miało. Może się najpierw przedstaw, powiedz coś o sobie, o swoim wykształceniu i doświadczeniu zanim zaczniesz oceniać i obrażać innych często przewyższających cię WSZYSTKIM.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:57:53] • [IP: 87.78.246.***]

Chory kraj, wypad z Unii.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:56:14] • [IP: 46.231.58.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:48:55] • [IP: 89.11.243.***]

Sami macie odpowiedz przrchodzimy do działania sprawdzamy Radę Miasta i żyjącego Prezydenta. ..

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:46:08] • [IP: 37.47.188.***]

Strefą Płatnego PARKOWANIA

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:44:13] • [IP: 89.11.243.***]

Czeżby sobie zasłużyli a takie byli Amerykańskie jak Pawlak powiedział

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:40:55] • [IP: 89.11.243.***]

Co w tym dziwnego jak sprawy dla polaków nie są załtwiane tylko odmowy szkoda że tylko zdjęcie tak wygląda

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:14:16] • [IP: 37.47.188.**]

Ludzie mają ich dość i niema co się im dziwić.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:07:33] • [IP: 89.151.33.**]

Kto to mógł zrobić jak nie nasze miastowe nieudaczniki i nieroby. Władze miasta nie chcą im nic dać za darmo to chociaż mogą się w ten sposób zemścić. Zaczyna się od przekręcania i naśmiewania się z nazwisk w przestrzeni publicznej.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:06:46] • [IP: 31.0.88.***]

Przykro patrzeć na wandalizm..ale moża karma wraca...jak pioruny strajkowały i niszczyły wystawy..malowaly. opluwaly kosciól..to wlodaeze mowili ze to spontaniczne spokojne marsze

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:02:20] • [IP: 179.43.146.***]

Wojny są rzeczywiście potężnymi aktami wandalizmu, a jednak są. Te osoby straciły szacunek u wielu mieszkańców- w ten sposób wyraziły swą dezaprobatę.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 11:02:16] • [IP: 109.243.215.**]

08:53:46] • [IP: 31.4.157.**]Ale nie naplują, bo są tchórzami, obłudnikami grającymi rolę kulturalnych ludzi, ale przed ekranem zamieniają się w prostaków, chamów i agresorów - niby odważnych i miłujących swoje miasto ludzi.

***** *** i PO • Wtorek [16.03.2021, 10:56:23] • [IP: 176.221.123.***]

Prawda jest taka urzędasy niedojdy, że wszyscy jesteście siebie warci tak jak Ci wszyscy z cyrku na wiejskiej. Między wami nie ma żadnej różnicy.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:54:46] • [IP: 87.78.246.***]

Nic dziwnego, to miasto to dzicz i patologia. Bolszewickie dziady bez kultury daja znac na kazdym kroku. Oby ta pandemia trwala jak najdluzej z zamknieta granica na zawsze.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:38:52] • [IP: 46.231.56.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:35:17] • [IP: 46.231.56.**]

nie ma się czemu dziwić... dokoła widać więcej złego niż dobrego

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:09:36] • [IP: 5.173.130.***]

Żałosny artykuł. Widać portal leczy kompleksy.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:05:58] • [IP: 81.190.41.***]

I nie pisz synu o braku szacunku dla nikogo. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Autorytet wynikający głównie z zajmowanego stanowiska nie budzi szacunku. A tak jest w tym przypadku.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 10:03:34] • [IP: 81.190.41.***]

Politycy wciąż nie mogą się nauczyć, że wyborcy chcą oglądać ich zdjęcia jedynie w czasie kampanii wyborczej. Potem, afisze z ich fizjonomią ludzi wku...ą. Czas po kampanii służy promocji osób nie związanych z polityką.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 09:58:39] • [IP: 109.243.215.**]

Chamstwo pozostanie chamstwem, niszczenie cudzej własności pozostanie dowodem na chamstwo i bezradność, bo jeśli prostak tłumaczy, że nienawidzi, więc" musi", to niech pójdzie do psychiatry, skoro czuje że" musi" i nie może się tego pozbyć. Normalny człowiek, który nie toleruje polityki obecnej ekipy prędzej założy lokalną partię lub będzie monitował radnych, zarzucał ich petycjami, niż coś zniszczy. Natomiast by pisać o patologii w samorządach, jest lepsza sposobność, by o tym rozprawiać, nie czyjś wandalizm.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 09:58:14] • [IP: 37.47.173.**]

To wszystko jest wynikiem nakręcania przez ten portal już od kilku dobrych lat spirali nienawiści na władzę.

Oglądasz 26-50 z 109
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■