POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.03.2021, 18:00:52] • zachodniopomorskie

Dlaczego wlewamy w siebie hektolitry alkoholu? Zachodniopomorskie na czele niechlubnego rankingu

Dlaczego wlewamy w siebie hektolitry alkoholu? Zachodniopomorskie na czele niechlubnego rankingu

autor: Photographee.eu(fot. stock.adobe.com/pl )

Województwo Zachodniopomorskie numer jeden! Tym razem jednak nie mamy się czym chwalić. Ze wszystkich województw to właśnie u nas wydaje się na alkohol najwięcej! Ile? Ponad 1200 złotych na jednego mieszkańca! Lubią się napić i to wcale nie wody, także mieszkańcy województw: warmińsko - mazurskiego, oraz pomorskiego. Te województwa zajęły kolejno 2 i 3 miejsce.

Dlaczego to jednak województwo Zachodniopomorskie znalazło się na czele tak niechlubnego rankingu? Dlaczego mieszkańcy Pomorza Zachodniego nie wylewają za kołnierz? Macie, jakieś swoje teorie na ten temat? Piszcie w komentarzach.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 85

Gość • Piątek [19.03.2021, 20:09:48] • [IP: 178.238.247.**]

Więcej szacunku dla samych siebie. Przecież Zachodniopomorskie to nie samo Świnoujście, są jeszcze inne miejscowości w tym województwie

Gość • Piątek [19.03.2021, 20:02:15] • [IP: 88.156.131.***]

Najbardziej obrzydliwe są pijane kobiety.

pisobolszewik • Piątek [19.03.2021, 19:56:46] • [IP: 176.221.122.***]

80% alkoholików to szara pisobolszewicka masa - rano kościół, spowiedz, po kościele flaszka, w międzyczasie coś ukraść, potem starej z dyni, druga flaszka i dzień zaliczony.Nowe elity w/g tego gnoja z Żoliborza.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:45:30] • [IP: 176.221.123.**]

Życie krótkie a pić się chce

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:39:42] • [IP: 88.218.255.**]

DA KTOŚ SIE NAPIĆ NA KRZYWY RYJ ??!!

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:35:05] • [IP: 176.221.123.**]

hohoho pracując w sklepie to nie będę ukrywał zew max przyjezdnych i max szkopow kupuje wódę i piwka i winka w Świnoujściu

SHEVCHENKO • Piątek [19.03.2021, 19:34:47] • [IP: 176.221.123.***]

Jedyna przyjemność na którą nas stać w tym pandemicznym czasie

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:25:44] • [IP: 81.219.206.***]

Niemcy robią nam statystykę bo to oni tyle u nas kupują alkoholu. Dlaczego widzę samochody na rejestracjach Niemieckich, my nie możemy a oni mogą.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:25:22] • [IP: 176.221.122.**]

Promocje spore tanie piwo nuda to co innego mam robić 1200 to w 2 tyg chyba wydaje na luzie

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:25:09] • [IP: 176.221.122.***]

Turyści nam podbijają statystyki?warsiawka itp

EVENT 201 • Piątek [19.03.2021, 19:22:01] • [IP: 176.221.122.**]

TO JEDYNA PRAWDZIWE DOSTĘPNE LEKARSTWO NA SKOWYDA KACZYSTOWSKIEGO. !! TYLKO C2H5OH MOŻE NARÓD POLSKI URATOWAĆ OD ZAGŁADY.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:21:50] • [IP: 31.0.176.***]

TO DLA PLEBS IDEALNE ROZWIĄZANIE. TO TERACH NIECH SIĘ POPISZE TEN MIEJSKI MOPS ILU NAPRAWDĘ WYLECZYŁ. PIENIĄDZE W BŁOTO WYDANE.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:18:17] • [IP: 31.0.52.**]

A wszyscy tu wypisujący pewnie tak samo chleja hahahahaha

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:13:31] • [IP: 62.69.252.***]

wcale sie nie dziwie ze pija bo sa tacy ciemni jak niektorzy ci tutaj co wypisuja

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:10:25] • [IP: 62.69.252.***]

co ty takie glupoty wypisujesz kto teraz 1200 zarabia gdzie i ukogo pracujesz radze poczytac troche i uswiadomic sie w przepisach

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:08:55] • [IP: 178.235.147.***]

Piję, więc jestem, o to jest pytanie.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:08:26] • [IP: 31.0.176.***]

DZIADOWSKIEJ EMERYTURY NIE DOŻYJĄ.

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:08:02] • [IP: 185.210.38.***]

Lepiej niech się napiją niż mieliby brać narkotyki

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:02:58] • [IP: 94.254.227.***]

Alkohol jest bardzo tani, pijani nie mają nic do gadania, łatwo się nimi rządzi Ja nie piję 😄mam trzeźwy umysł 🧠

Gość • Piątek [19.03.2021, 19:02:39] • [IP: 62.69.252.***]

mysli zta szklaneczka w reku jak by tu zakompinowac wielcy bizesmeni Pomorza

Gość • Piątek [19.03.2021, 18:59:09] • [IP: 62.69.252.***]

bo zaduzo pieniedzy maja a na starosc nie beda mieli na lekii dziadowac beda jak dozyja bo watroby im powysiadaja

Gość • Piątek [19.03.2021, 18:57:36] • [IP: 37.30.50.**]

a co innego robić w tej dziurze? cos lepszego od picia miasto proponuje?

Gość • Piątek [19.03.2021, 18:54:37] • [IP: 83.23.222.**]

Jesteśmy, , patrioci, , i chociaż alkohol jest, , wstrętny, , to my mieszkańcy zachodniopomorskiego wspieramy BUDŻET naszego ukochanego PAŃSTWA

Gość • Piątek [19.03.2021, 18:50:27] • [IP: 5.173.201.***]

Bo po przeczytaniu takich artykulow ja na tym portalu pozostaje sie upic.

Gość • Piątek [19.03.2021, 18:48:51] • [IP: 31.0.176.***]

PRZEPIJALI 500+ PROSTE. MANNA Z NIEBA WYSTARCZY TYLKO ZAGŁOSOWAĆ NA PIS.

Oglądasz 51-75 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■