POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.03.2021, 09:05:17] • Świnoujście

Toczy się... będzie płatny parking przy Urzędzie

Toczy się...  będzie płatny parking przy Urzędzie

fot. iswinoujscie.pl

Kilka tygodni temu informowaliśmy mieszkańców Świnoujścia, że prezydent miasta podjął decyzję o przekazaniu parkingu przy Urzędzie Miasta w zarządzanie Ośrodkowi Sportu i Rekreacji "Wyspiarz". Decyzja prezydenta jest też taka, że ma tam funkcjonować parking płatny.

Zapytaliśmy więc ile będzie kosztowało przygotowanie tego parkingu. Okazuje się, że obecnie OSiR prowadzi postępowanie przetargowe na dostawę i montaż systemu płatnego parkowania i poboru opłat na parkingu.

Toczy się...  będzie płatny parking przy Urzędzie

fot. iswinoujscie.pl

Zgodnie z przepisami OSiR winien określić szacunkowy koszt zadania przy prowadzeniu zapytania ofertowego lub przetargu (w zależności od wysokości kosztów). Nie został on nam jednak podany.

Jak informuje Anna Kryszan, dyrektor OSiR - Obecnie jest przygotowywany regulamin i zasady korzystania z parkingu. Prowadzone są także prace w zakresie zoptymalizowania ilości miejsc parkingowych i zmiany organizacji ruchu.

To co wiadomo to, że na parkingu będą obowiązywały stawki takie jak na innych parkingach, którymi zarządza OSiR, czyli na ul. Bałtyckiej czy ul. Legionów (przy Mc Donalds).

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 97, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-97 z 97

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:46:29] • [IP: 88.218.255.**]

Podobno obsrajtek już kupił parking

Pazdzioch • Czwartek [18.03.2021, 10:38:56] • [IP: 83.23.227.***]

Płacić za parking? Przecież płaci się podatki. Niech płacą przyjezdni i urzędnicy.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:38:05] • [IP: 88.218.255.**]

rozumiem że urzędnicy którzy tam teraz zajmują 3/4 miejsc też będą płacić tak jak każdy obywatel

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:35:45] • [IP: 88.218.255.**]

Bardzo dobry pomysł 20 zł za godzinę postoju niech biedni odczuja

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:35:09] • [IP: 62.69.252.***]

A może by tak zrobić jeszcze płatne chodniki które były w tym roku zajebiście odśnieżone

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:26:12] • [IP: 31.0.176.**]

SIEDZI KRÓWSKO W URZĘDZIE I OBSŁUGUJE KLIENTA Z PRĘDKOSCIA ŚLIMAKA. TY FRAJERZE PŁAĆ I PŁACZ.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:25:41] • [IP: 176.221.123.***]

Pracownicy też niech płacą. Mieszkańcy miasta którzy pracują nad morzem też muszą płacić za parking. Jak WSZYSCY TO WSZYSCY.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:25:26] • [IP: 5.173.137.***]

Platny parking? Jak najbardziej za! Ale pierwsza godzina powinna byc za darmo. W innym wypadku to znowu skok na kase mieszkancow

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:23:58] • [IP: 78.133.254.***]

tak zróbcie ten parking płatny będzie on wstydem dla was!

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:01:11] • [IP: 37.47.162.***]

HAŃBA ŻEBY JECHAĆ ZAŁATWIĆ SPRAWĘ W URZĘDZIE I PŁACIĆ. OBY WSZYSTKIE BUBLE MIASTA TAM SIĘ ZNALAZŁY

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:00:57] • [IP: 5.174.179.***]

Cholera, prezydent już nie wie jak wydoić z ludzi jak najwięcej forsy. Wstyd i żenada.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:00:43] • [IP: 37.47.146.***]

Najpierw zrobić porządny parking a potem kasować a nie za „badziew”, który jest prawdopodobnie jeszcze w spadku po rosjanach i nic nie było robione od tamtej pory.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:59:33] • [IP: 94.254.162.***]

Żmurkiewicz gra nam na nosie i będzie to robił przez kolejna 2 lata, a później jak przyjdzie ktoś inny na jego stanowisko to albo ciężko będzie jemu to odkręcić albo będzie brnął w to głębiej brawo tak się burzy milionowe miasto.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:58:48] • [IP: 31.11.131.***]

ktoś ma parkomat we własnym mózgu założony

E.Ewart • Czwartek [18.03.2021, 09:57:41] • [IP: 5.172.255.**]

Brak słów...i wszyscy na wszystko jemu pozwalają. ..pogratulujmy sobie wyboru ; (taki słodki i kochany. ..owszem dla swojej rodziny ale nie dla nas mieszkańców ; (kto mądry wyjeżdża i nie wraca... Kto nie może. ..Cierpi. ..

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:48:32] • [IP: 37.47.175.**]

Dyrekcja OSiRu niech gwizdki zakupi ratownikom na basen a nie swoje muszą przynosić.Proste i podstawowe narzędzia do pracy a nie zostało zakupione.Wstyd. To co dopiero o zarządzaniu parkingiem mowa.

Gośćmi • Czwartek [18.03.2021, 09:28:27] • [IP: 31.11.131.***]

Żadne przepustki dla pracowników! Niech będzie równouprawnienie wśród mieszkańców jak ma być płatny parking, to niech będzie dla wszystkich

Mieszkaniec • Czwartek [18.03.2021, 09:28:21] • [IP: 188.146.165.***]

Sposób na zachęcenie mieszkańców miasta do pieszych wędrówek do urzędu miasta, względnie do jeżdżenia rowerem lub komunikacją miejską, która jeździ raz na godzinę albo nawet rzadziej (patrz linia numer sześć). Ale skoro tak, to Janusz Żmurkiewicz sam powinien dać przykład i chodzić pieszo do pracy albo jak niegdyś w Słupsku Robert Biedroń jeździć rowerem.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:19:19] • [IP: 45.141.1.***]

Gratuluje 70 % parkujących aut to fury pracowników UM, dostaną pewnie przepustki a płacić będzie interesant stojący w kolejce bo covid🤦‍♂️

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:17:19] • [IP: 77.252.46.***]

Dlaczego mamy płacić za coś co należy do nas? Niewolnicy niech sobie płacą, wolni ludzie nie muszą.

troll • Czwartek [18.03.2021, 09:10:36] • [IP: 178.238.252.***]

Jakaś nowa dyscyplina sportowa, , wynaleziona, , w Świnoujściu, parking płatny.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:06:51] • [IP: 148.122.184.***]

Platny dla pracownikow rowniez czy tylo dla interesantow?

Oglądasz 76-97 z 97
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■