POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.03.2021, 17:51:34] • Świnoujście

Uwaga! Z zaplecza budowy w Parku Zdrojowym skradziono sprzęt budowlany/elektronarzędzia

Uwaga! Z zaplecza budowy w Parku Zdrojowym skradziono sprzęt budowlany/elektronarzędzia

fot. Organizator

W nocy z soboty na niedzielę (13-14.03.2021r.) miała miejsca kradzież elektronarzędzi (niwelator laserowy Topcon, 2 x piła do betonu Stihl i Hilti, 4 x piły spalinowe do drewna Stihl……) z zaplecza budowy w Parku Zdrojowym.

Dla osoby która pomoże ustalić sprawców przewidziana nagroda 4500 zł. ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 577 006 393.

Uwaga! Z zaplecza budowy w Parku Zdrojowym skradziono sprzęt budowlany/elektronarzędzia

fot. Organizator

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-33 z 33

Gość • Piątek [19.03.2021, 11:50:00] • [IP: 178.238.245.***]

Lapy po ucinac to nie beda krasc

Gość • Środa [17.03.2021, 20:36:41] • [IP: 176.221.123.***]

Szkoda inwestować w ten park każdej złotówki.Ci POLACY nie powinni otrzymac takiego miejsca.Za chwilę spłonie Altana, kolejne ławki będą zdewastowane, , kosze na smieci, lampy.WYDAWAĆ MILIONY dla swołoczy-z genem rosyjskim.Szkoda pieniędzy podatników.Polacy nie dorośli, by mieć wolną ojczyznę.Te pokolenie -musi mieć OBCEGA BUTA-KTÓRY KOPIE GO RYJ.Wtedy będą wiedziec, jak nalezy sie zachować.

j444 • Środa [17.03.2021, 17:43:46] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [17.03.2021, 11:47:06] • [IP: 164.127.47.***] jeżeli w ten sposób nazywasz słusznie protestujące osoby i oskarżasz je o łamania jakiegoś prawa, bo to epidemiologiczne to żadne prawo, to w takim razie pisowskie bandy składające wieńce pod pomnikiem smoleńskim, pod grobem nieznanego żołnierza także są hordami łamiącymi takie same prawa.

Gość • Środa [17.03.2021, 15:02:02] • [IP: 176.221.122.***]

SZKODA TO KOMENTOWAĆ JAK FIRMIE SZKODA PORĘ GROSZY ŻEBY KTOŚ TEGO PILNOWAŁ TO NAWET POLICJA POWINNA TO OLAĆ TROCHĘ WYPOWIEDZ NA WYROST CO DO FRANCJI TO JAK KTOŚ NIE WIE JAK TAM BYŁO TO NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA POWIEM TO DELIKATNIE ALE DOPOWIEM IDIOCI NIECH MILCZĄ

Gość • Środa [17.03.2021, 14:07:19] • [IP: 95.40.54.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Xxxx • Środa [17.03.2021, 12:05:54] • [IP: 31.0.51.**]

Wincyj ukraincow tytaj wpuście Wincyj!!

Gość • Środa [17.03.2021, 11:47:06] • [IP: 164.127.47.***]

Miejsce wymarzone dla złodziei, dlatego jeśli nie ma tam należytej ochrony sprzętu, pozostaje się zdziwić.----10:05:22] • [IP: 31.0.176.***] Te tak zwane dzieci i kobiety pod Sejmem to bandy łamiące prawo epidemiczne, niemające wiele wspólnego z takimi środowiskami jak kobiety czy dzieci, bo są to lewackie hordy, pod szyldem OSK i jego liderki, lesbijki nieznoszącej dzieci (zob.jej wywiady) Lempart. A co do pałowania - porównaj sobie, jak postępuje z takimi łamiącymi prawo covidowe policja we Francji i Niemczech. U nas jest to sanatorium.

Gość • Środa [17.03.2021, 10:05:22] • [IP: 31.0.176.***]

CO POLICJA ROBI ? ZAJĘTA PAŁOWANIEM DZIECI I KOBIET POD SEJMEM? BOI SIĘ TYLKO KIBOLI?

Gość • Środa [17.03.2021, 10:04:52] • [IP: 188.146.160.***]

Pseudo wirus, będzie coraz gorzej😱😱😱

Gość • Środa [17.03.2021, 10:01:37] • [IP: 176.221.123.**]

Do zatrzymania złodziei jest powołana policja nie tylko do ochrony jednego człowieka.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:59:33] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Środa [17.03.2021, 09:32:16] • [IP: 37.8.231.**]

a gdzie dozorca przy tak drogim sprzecie

Gość • Środa [17.03.2021, 08:29:31] • [IP: 188.146.129.**]

Niemcy prawdę mówią o Polakach. Niektórych prawda boli.

Gość • Środa [17.03.2021, 07:54:33] • [IP: 185.191.124.***]

Złodziejskie władze miasta, złodziejska atmosfera w mieście to i przyzwolenie na złodziejstwo działa.

Gość • Środa [17.03.2021, 07:27:20] • [IP: 176.221.122.***]

Jest pewien punkt gdzie można sprzedać wszystko a później to wyjeżdża z kraju.

Gość • Środa [17.03.2021, 01:18:17] • [IP: 37.7.110.**]

Oj tam, od razu ukradli ? Pewnie się zawieruszyło to wszystko w tym bajzelku...Może też być że ludzie nie dostali wypłaty, to pogonili ten sprzęt a zgoniono na złodzieja...Nie to nie jest możliwe, aby w takim świętym kraju istniało złodziejstwo...A co to będzie jak o tej kradzieży dowie się się nasz Ojciec Tadeusz Von Ryc...Oj polecą gromy, oj polecą...⛔

Gość • Środa [17.03.2021, 00:29:15] • [IP: 88.156.131.*]

ZWIERZ

Gość • Środa [17.03.2021, 00:07:18] • [IP: 89.151.39.**]

Najciemniej pod latarnią. Komisariat obok prawie.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 23:29:24] • [IP: 178.238.250.**]

A to sprzet nie był schowany? Nikt nie pilnował ?

Gość • Wtorek [16.03.2021, 22:59:03] • [IP: 83.21.165.***]

Każdy pomysł jest dobry do osiągnięcia zamierzonego celu. W związku z tym zdarzeniem wiadomo dlaczego wykonawca nie wyrobi się w terminie. Znane numery.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 22:09:31] • [IP: 37.47.185.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.03.2021, 22:03:30] • [IP: 81.6.43.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.03.2021, 20:53:01] • [IP: 178.238.249.***]

Nasza POLICJA jest do bani

Gość • Wtorek [16.03.2021, 20:16:30] • [IP: 83.23.223.**]

coś dużo kradzieży ostatnio jak nie bylo tylu obcokrajowców nie było tyle kradzieży

Gość • Wtorek [16.03.2021, 20:09:42] • [IP: 176.221.123.***]

Już dawno ktoś mi mówił że nachodźcy ze wschodu kradną nałogowo na budowach narzędzia. Widać teraz że nie kłamał.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 19:42:31] • [IP: 5.173.146.**]

poszukajcie wsrod pracownikow tylko oni wiedza

Gość • Wtorek [16.03.2021, 19:13:59] • [IP: 37.248.104.**]

Japi...dole co za miasto masakra dno dna.

• Wtorek [16.03.2021, 18:35:57] • [IP: 31.11.131.**]

Wyszedł jeden z pierdla i od tego czasu COŚ ginie

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:35:48] • [IP: 178.235.147.***]

Na budowie nikogo nie było?

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:19:07] • [IP: 178.238.247.***]

To niemożliwe w najbardziej katolickim kraju na świecie, z którego nawet skoczkowie modlą się na skoczniach.

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:12:39] • [IP: 18.27.197.***]

Pokarało :-)))

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:11:39] • [IP: 185.220.101.***]

Bardzo dobrze. Mogli z tym parkiem tak się nie guzdrać. Zniszczyli park i zdziwieni... Nawet gdybym wiedział, to bym nie powiedział,

Gość • Wtorek [16.03.2021, 18:07:49] • [IP: 176.221.123.***]

To jest budowa, to wygląda jak skup złomu, burdel na kółkach po obejrzeniu fotki?!

Oglądasz 1-33 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■