POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.03.2021, 09:44:56] • Świnoujście

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Służby postawione na nogi!

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Służby postawione na nogi!

fot. iswinoujscie.pl

Dramatyczne wezwanie otrzymały w czwartkowe przedpołudnie świnoujskie służby. Mężczyzna chciał targnąć się na swoje życie. Na ulicę Wojska Polskiego, przyjechało pogotowie ratunkowe oraz 3 zastępy straży pożarnej, w tym Wojskowa Straż Pożarna. - Otrzymaliśmy wezwanie o próbie samobójczej mężczyzny. Nasze działania polegały na wyważeniu drzwi do mieszkania - informuje oficer prasowy, KM PSP w Świnoujściu, Marcin Kubas.

Przybyły na miejsce zespół ratownictw medycznego udzielił mężczyźnie pomocy medycznej.

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Służby postawione na nogi!

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 18 marca po godzinie 11:00.

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Służby postawione na nogi!

fot. iswinoujscie.pl

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Służby postawione na nogi!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 09:45:01] • [IP: 62.69.252.***]

nie masz pracy w skepach az sie prosza ale tobie zamalo wiec nie ma chlepka wieszaj sie z bezradnosci glupcze

Gość • Niedziela [21.03.2021, 20:43:39] • [IP: 151.248.57.***]

ale od kogo było te zgłoszenie? od niego samego? gdyby chciał popełnic samobójstwo, to by nikomu nie zgłaszał.

Gość • Niedziela [21.03.2021, 11:16:30] • [IP: 178.238.252.**]

Jak ktoś na prawdę chce się pozbawić życia, to nie robi rozgłosu...

Gość • Niedziela [21.03.2021, 07:43:51] • [IP: 178.235.146.**]

Ojjj, niektórym to faktycznie żal **** ściska, mieszkajcie w swoich leningradach i walcie w klawisze krytykując fajne osiedle :-))) ha ha

Gość • Niedziela [21.03.2021, 07:36:59] • [IP: 62.69.252.***]

jak chcial sie szypko dorobic i luksusowo zyc to mawiedzial co robistac na takie drogie lokum to oczym mowa

Gość • Niedziela [21.03.2021, 07:30:58] • [IP: 62.69.252.***]

nie wszystko trzeba miec co niektorzy maja a pozniej tak sie konczynie mozna sie pogodzic ludzie sami sobie stwarzaja problemydobre czasy sie skonczyly czasprzykrocic towszystko a to wnaszym miescie jeszcze nie jedenbedzie plakal bo nie wyrobi

Gość • Niedziela [21.03.2021, 07:19:07] • [IP: 62.69.252.***]

bo tam wynajmuja ateraz nie ma zaco zaplacici i chce uciekac do bo tam wynajmuja ateraz nie ma za co zplacic i ucieka do Bozi

Gość • Niedziela [21.03.2021, 07:08:07] • [IP: 2.106.93.**]

Jak ktoś nie ma co robić, to zagląda innym w okna. Ot, marudzenie tych, którzy chcieliby mieszkać na takim osiedlu a nie stać ich. Byle wbić szpilę drugiemu - to poprawia samopoczucie takim zawistnym ludziom.

Gość • Niedziela [21.03.2021, 06:35:02] • [IP: 88.218.255.**]

Co to znowu URO ?

Gość • Niedziela [21.03.2021, 06:14:35] • [IP: 176.221.123.**]

Nie ma czegoś takiego jak próba samobujcza. Albo się to robi albo nie. Tobyło wołanie o pomoc

Gość • Niedziela [21.03.2021, 05:02:24] • [IP: 164.127.97.***]

Osobom zainteresowanym w sprawie wpisów polecam interweniować u moderatora. Trolle, hejterzy, sfrustrowane miernoty nie zasługują na dyskusję na forum, nie odpowiadajcie na ich zaczepki, nie podejmujcie ich wątków. Niech pozostaną ze swoim niepokojem, który usiłują - bezskutecznie - zgasić atakując innych. Sztuczne problemy podsuwane przez te miernoty na forum to w gruncie rzeczy opakowania ICH problemów - to oni żyją w zgorzknieniu, które wybucha im w głowie w ciszy. W sytuacjach bowiem bierności wolą głośniki, ekrany oraz anonimowe fora, na których kopią, plują, znieważają. Wewnętrzne ssanie sprawia im cierpienie, tylko na razie nie są w stanie tego przyznać.

HASSANO • Niedziela [21.03.2021, 01:32:14] • [IP: 77.75.244.***]

Jego wybór, mogli nie przeszkadzać...gwiazda 1 go artykułu...pajac.

Gość • Sobota [20.03.2021, 22:44:13] • [IP: 89.64.105.***]

Osiedle Platan to porażka. Sasiad zagląda w okno sąsiadowi ? A temu facetowi to współczuje. Zawsze mogles wybrac inny sposob. Leciales pod publiczke, a mogles wskoczyc po pociąg

Gość • Sobota [20.03.2021, 21:47:03] • [IP: 87.205.65.**]

Mam wrażenie, że piszący mają się bardzo dobrze. Pieniędzy w brud i można hejtowac, a człowiek targa się na życie to jest coś nie tak, ma problemy. Współczucia zero u naszych mieszkańców przykre to bardzo. Życzę tej osobie zdrowia i poradzenia sobie w życiu trzymam kciuki za Pana.

Gość • Sobota [20.03.2021, 21:44:16] • [IP: 89.204.138.**]

do goscia ip 37 47 153 popieram twoje poglady nalezalo by uruchomic wszystkie laznie wlacznie z cyklonem b

Gość • Sobota [20.03.2021, 21:27:33] • [IP: 5.173.129.***]

Nie wiem czy zauważyliście ale jak jakąś afera jest to zawsze platan i okolice. coś w tym jest patola platana

Nocna zmiana • Sobota [20.03.2021, 20:54:08] • [IP: 176.221.122.**]

Jak żyć obywatelu Tusk??, , , , Krótko, , , !!

Gość • Sobota [20.03.2021, 20:25:35] • [IP: 176.221.122.***]

Kiedyś mój kolega ze Szwecji mieszkający w Hiltonie w pewien słoneczny wiosenny dzień powiedział, że czuje się na platanie jak w Hiszpanii. Jak komuś nie przeszkadza, że wszystko słychać u sąsiadów i zagląda się innym w okna to osiedle jest całkiem fajne.

Gość • Sobota [20.03.2021, 19:55:58] • [IP: 176.221.123.***]

TUSK i ta banda wichrzycieli są winni.

Gość • Sobota [20.03.2021, 19:44:29] • [IP: 94.254.225.***]

Wszystkiemu winne jest PiS z kapłanem z Nowogrodzkiej

pisobolszewik • Sobota [20.03.2021, 19:21:39] • [IP: 176.221.122.***]

Nie osiedle Platan tylko pisie syny są winne całemu złu, PO zaczęła grabież kraju a teraz agenci Putina dopełniają dzieła, taki agent GRU Maciora ma być chowany na Kremlu obok Lenina za zasługi dla sowieckiego wywiadu w demontażu polskiej armii zamiast tkwić w Tworkach.Tak szczekał na Piątka za jego książkę a pozwu nie ma do dziś - czysto sowiecki szpion.

Gość • Sobota [20.03.2021, 19:09:51] • [IP: 45.88.96.**]

Na platanie dobrze jest, wiem bo odwiedzam znajomych.

Gość • Sobota [20.03.2021, 18:33:22] • [IP: 176.221.122.***]

Dziękuję osobie za ten komentarz. Dobrze, że są normalni i życzliwi ludzie wśród Nas. Dziękuję i życzę zarówno Pani/Panu wszystkiego dobrego, jak i osobie, której artykuł dotyczy: Swinoujscianin • Sobota [20.03.2021, 14:35:59] • [IP: 47.71.37.**]

Gość • Sobota [20.03.2021, 18:08:11] • [IP: 176.221.122.**]

Najlepiej jest zawsze zjechać człowieka jak psa i wystawić opinię nie znając problemu :/ Ktoś to nie przeszedł przez takie piekło nigdy nie zrozumie sytuacji Przykra sprawa Dużo siły

Gość • Sobota [20.03.2021, 17:31:13] • [IP: 5.174.179.***]

Ludzie co uczepiliście się tego osiedla.Jest pandemia, ludzie nie mają pracy, są na skraju wytrzymałości.Wszędzie jest tak samo.I ktoś ma duże problemy jeżeli targa się na swoje życie.Chociaż osobiście znam młodego faceta który notorycznie tnie się, karetka przyjeżdża, policja -zmarnowany czas służb.A za żadną pracę nie chce się brać, a na picie ma z Mopsu.I to jest patologia.

Oglądasz 1-25 z 66
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■